8. Sınıf öğrencilerin katıldığı Liselere Giriş Sınavı LGS, sadece 8. sınıf müfredatını kapsayacak. 135 dakika sürecek sınavda 90 çoktan seçmeli soru sorulacak. Sınav, sayısal ve sözel iki bölümden oluşacak. Matematik, Fen ve Türkçe testinden 20’şer soru, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve Yabancı Dil testinden 10’ar soru yöneltilecek.  Sınavda, 3 yanlış bir doğruyu götürecek.

BİREBİR LGS MATEMATİK ÖZEL DERSLER NEREDE ANLATILIR ?
İster evinizde, İster Kızılayda mini kütüphanemizde birebir olarak yapılmaktadır.

ÖZEL DERS NOTLARINIZ HAKKINDA BİLGİ VERİR MİSİNİZ ?
Matematik Özel Ders Notlarımızda Uzun metinli sorular, Düşündüren, kurgulatan sorular, Mantıksal Akıl yürütmeye yönelik sorular, İşlem hatalarını ortaya çıkartan, işlem yeteneğini ölçen sorular, Tablo Grafik ve Sayısal Mantık dersleri ile iç içe konu kavratımı yapan sorular, Geometrik zeka, Görsel Hafıza eğitimi, Kurgulayıcı şekiller kullanarak görsel hafızanızı ölçmeye çalışan sorular, Okuduğunu anlama, Tablo okuma, Sayısal Mantık kurabilme, Grafik bilgisi ölçme, Formül çıkartma, Yorumlama, Tanımlama, Geometrik düşünebilme, Matematik diline çevirebilme, küçük örnek kurabilme, Şeklllerin geometrik yapısını anlayabilmesini sağlayan sorular, Sadeleştirme yapabilen, el pratiğini hızlandıran sorular, Yılların tecrübesi ile öğrencilerimizin takıldıgı basit soruları not ettiğim, işlem hataları yapılan püf noktaların olduğu sorular, Konu ile ilgili sınav soruları, Kısayollar, Praitik çözümler, Şıkları kullanarak hızlıca çözülebilen sorular ve Ödevlendirme soruları ile öğrencimizi başarıya taşımaktayız.

Notlarmız piyasada satılan Elit yayınlardan seçme sorular, konu anlatımları, özel kısayollar, pratik soru çözümlerden esinlenerek yılların tecrübesi ile harmanlanarak bilgisayarımızda her seviyeye göre özel hazırlanmıştır. Notlarımız içinde ÖSYM nin yayınlamadıgı tüm sınav sorularıda vardır.

ÖGRENCİLERİNİZ SİZE WATSHAPPTAN SORU SORU SORABİLİRLERMİ ?
Evet her zaman soru gönderebilirler.

DERSHANE VE ÖZEL DERS TECRÜBENİZ NEDİR ?
Matematik öğretmenliği, kurucu ortaklık ve Matematik bölüm başkanlığı yaptığım eğitim kurumları olan dershaneler arasında; Açı Dershaneleri, Final Dershaneleri, Sınav Dershaneleri, Çözüm Dershaneleri, Odtülüler Dershanesi, Ödül Dershaneleri başta gelmek üzere 17 yıldır dershanelerde çalıştım. 4 yıldır sadece özel ders vererek tüm zamanımı öğrencilerime vermekteyim

ÖZEL DERSTE KULLANDIĞIMIZ METODLAR ?
Mantıksal Akıl yürütme, Kurgulayıcı eğitim, İşlem hatalarını giderici temellendirme eğitimi, Tablo grafik ve Sayısal Mantık kurabilme, Geometrik zeka, Görsel Hafıza eğitimi, Ödevlendirme, Profesyonel Öğrenci koçluğu, Matematik Başarı Koçluğu, Sıfırlama tekniği,
Yılların tecrübesi ile hazırlanmış ders notlarımız ile öğrencinizi başarıya taşımaktadır

LGS 8.Sınıf Matematik Özel Ders, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı Liselere Giriş Sınavı LGS için son sınıf olan 8. Sınıf ile yeni bir eğitim serüveni için mutlaka iyi bir hazırlık gerekmektedir. 8.Sınıf Matematik Özel Dersleri ile kısa ve kısıtlı süre içerisinde öğrenci için en uygun program hazırlanarak iyi bir liseye yerleşmesi için gerekli tüm işlemler alanlarında uzman hocalar sayesinde gerçekleştirilir. Tüm LGS 8.Sınıf Matematik Özel Ders maratonu boyunca sabır ve sürekliliğin önemli etkenler olduğu unutulmamalıdır.

Ankara LGS 8.Sınıf Matematik Özel Ders, 8.Sınıf Matematik Özel Dersleri ile LGS sınavında başarılı sonuç ve iyi bir lisenin kapısı öğrencilere sonuna kadar açılmaktadır.  8.Sınıf öğrencileri için dönüm noktası olan LGS sınavına hazırlıkta özel ders almaları önemli nedenler arasında yer almaktadır. Öğrencilerin sınav maratonuna girebilmesi ve sağlıklı bir şekilde sınav hazırlıklarını tamamlayabilmesi için 8. Sınıf Matematik Özel Dersi iyi bir yardımcı olacaktır.

LGS 8.Sınıf Matematik Özel Ders ile öğrencinin bu sınava tam anlamıyla hazır bir hale gelmesi için sıkı ve doğru şekilde hazırlanmış bir program ile çalışması gerekmektedir. LGS sınavına hazırlıkta öğrencilerin bilgi donanımı yönünden hazır olmalarının yanı sıra psikolojik ve güven açısından da hazır olmaları gerekmektedir. Sınavlarda psikoloji ve kendine güven önemli seçici unsurlar arasında yer almaktadır. Bu konuda Profesyonel Öğrenci koçu Yalçın ALGAN öğrencisini motive etmek ve ayrıca LGS sınavlarında ailelerin bilinçlenmeleri de başarıyı doğrudan etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır.

Özellikle matematik dersi konusunda çoğu öğrencimiz kendini eksik ve yeteneksiz hissedebilir. Açıkçası bu sınav sisteminin öğrencilere getirdiği bazı olumsuzluklardan biridir bu. ‘Ben yapamıyorum, beceremiyorum, kazanamayacağım.’ düşüncesini o yaştaki çocuklar düşünerek ciddi derecede etkilenebiliyor. Ancak bunların olmaması için LGS 8. sınıf matematik özel dersalmaları öğrencilerimiz için en doğru tercihlerden biri olacaktır. Böylece hem sınavlarına en doğru şekilde hazırlanmış olacaklar hem de bu psikolojilere girmeyecek rahatlıkla ‘Ben de yapabiliyorum!’ diyebileceklerdir. Matematik dersini öğrencilerin korkulu rüyası olmaktan çıkararak onlara sevdirmenin yolu ‘Otur, çalış. İşin ne?’ demeyle olmuyor sevgili ebeveynlerimiz. Onlara bu konuda destek olarak her konuda yardımı sağlayabilmek gereklidir. Bu nedenle matematik özel dersi için gerekli adımların atılması, öğrencilerin ilerde daha rahat ve yere sağlam basan adımlarını görerek gururlanmamızı sağlayacaktır.

8.Sınıf Matematik Özel Ders notlarımızda öğrencilerin kazanımlarını dikkate alarak yorumlama, analiz yapma, eleştirel düşünme, sonuçları tahmin etme, problem çözme ve benzeri yeterlilikleri ölçecek nitelikte hazırlanmıştır.

8.Sınıf MOS Matematik Özel Dersimizde MOS sınavı için test tekniklerini, şıklardan bazen çözüme gidebilmeyi, turlama tekniğini, sıfırlama tekniğini kullanarak başarıya ulaşacağız. Kendi ödev testlerimizi elit kaynaklardan seçilmiş, nokta atış sorularından oluşmaktadır.

8.Sınıf Özel Matematik Dersimiz birebirdiröğrenci bize daha rahat soru sorabilmektedir. Dershane yada okuldaki gibi dış etkenler olmaz (sesler, öksürmeler, hapşırmalar, burun çekmeleri vs…)

8.Sınıf Matematik Özel Dersimizde öğrencimizin en uygun öğrenme metotunu Sınava kadar tüm öğrenme ve hedefe ulaşma metotlarını öğretip, sınavda  ve sınav anında bunlarda en hızlı çözüme ulaştıran hangisi ise onu kullanacagız.

Matematik konularını alt başlıklar halinde listeleyip çalışma, tekrar ve ödevlendirme yaparak pekiştirip konular bittikçe denemeler yapılır.

8.sınıf matematik özel ders, Ev ödevlerine yardım ediyoruz, proje ve performans ödevlerine yardım ediyoruz. Evinizde birebir-masa başı eğitimin kolaylaştırıcı avantajının farkına varabilirsiniz. Zamanını belirlemenin tamamen size ait olduğu özel ders imkanınımızdan faydalanabilirsiniz, özel derslerimizde süre kısıtlaması yoktur.

8.sınıf matematik özel ders öğrencilerimize; Konu anlatımlı föy, elit kaynaklardan testler, daha önce SBS, kolejler, özel okullar, askeri liseler ve bursluluk sınavında çıkmış tüm soruları konularına göre öğrenciye sunuyoruz.

8. Sınıf MOS sınavı ile okul başarısının yanında öğrencilerimizin ortak sınavında başarılı olmasını sağlamak hedefindeyiz. Öğrencilerin kabusu olan ortak sınavlar 8.sınıfı da kabusa çevirmektedir. Bu sınıfta öğrencilere özel dersin yanında özel çalışma programı hazırlamak gerekmektedir. Bu çalışma programı özel dersle birbirini tamamlayıcı formatta uzun süreli programa tabi tutularak hazırlanması gereklidir.

6. ve 7.sınıfların matematik konularını tekrar etmeli sistemli ve verimli ders çalışmalı, Matematik konularında test tekniklerini ve pratik yolları öğrenmelidir. Matematik ve Geometri konularını eksiksiz öğrenmek için, Giderek zorlaşan sınav sisteminde diğer rakiplerinden her zaman önünde olmalıdır. İşte bizde sizi Sistemli Özel Matematik Dersi ile hazırlıyoruz.

8.sınıfta Matematik Özel Dersinin yararları içinde en önemlisi sınava sağladığı katkıdır.
Sınavda ki başarıya olduğu gibi öğrencinin sağlam temellerle atılmış bir matematik bilgisinin oluşması sağlanır. Aldığı özel derslerle disiplinli ve kendi isteğine bağlı bir çalışma programı edinir. Küçük yaşta edindiği sistemli çalışmayı ileride de geliştirerek başarıya ulaşabilir.
Sınıf ortamında öğrenci her zaman konuları takip edemeyebilir.

Eğer öğrenci sınıftaki diğer arkadaşlarından geri düşmüşse, özel derslerle öğrencinin geri kaldığı konular belirlenir ve onlar hızlı bir şekilde tamamlanarak öğrencinin gerçek potansiyelini göstermesini sağlanır.

Öğrenci 8.sınıf Matematik Özel Dersinin yararları olup olmadığını ortak sınavlarda aldığı sonuçlarla görür. Böylece temeli sağlam bilgiyi çabuk algılayabilecek sınavda hızlı çözüm üretebilecek seviyeye gelir. Öğrenci almış olduğu başarısız sonuçlardan dolayı bunalım yaşıyor olabilir. Öğretmenler olumlu, düzeltici geri bildirimleri öğrencinin hayal kırıklığının önüne geçer ve kendine güven kazanmasını sağlar. Derslerine karşı olumlu bir tutum geliştirir ve öğrencinin matematiğe küsmesini nefret etmesini engellemiş olur. Birebir özel ders çoktan seçmeli testlerden oluşan bu sınavlarda yüksek başarı göstermenizi sağlar.

Bire bir destek, öğrencilere standart testlerden daha yüksek puan almalarına yardım eder.
8.Sınıf Birebir Matematik Özel derslerle çoktan seçmeli testlerden oluşan bu sınavlarda yüksek başarı göstermenizi sağlar. Bire bir destek, öğrencilere standart testlerden daha yüksek puan almalarına yardımcı olunur.

 

Belgeli yaşam koçu

Belgeli profesyonel öğrenci koçu

Matematik öğretmeni

Yalçın algan

Özel ders iletişim : 0532 664 85 61

Ankara

1. ÇARPANLAR VE KATLAR

1.1. Pozitif Tam Sayıların Çarpanları

1.2. İki Doğal Sayının En Büyük Ortak Böleni (EBOB)

1.3. İki Doğal Sayının En Küçük Ortak Katı (EKOK)

2    1.2. ÜSLÜ SAYILAR

2.1. Tam Sayıların Tam Sayı Kuvvetleri

2.2. Üslü İfadelerde İşlemler

2.3. Çok Küçük ve Çok Büyük Sayıların Bilimsel Gösterimi

3. KAREKÖKLÜ İFADELER

3.1. Tam Kare Doğal Sayılar ve Karekökleri

3.2. Tam Kare Olmayan Sayıların Kareköklerinin Tahmin Edilmesi

3.3. Gerçek Sayılar

3.4. Kareköklü Sayılarla Çarpma ve Bölme İşlemleri

3.5. Kareköklü Bir Sayının a b şeklinde İfade Edilmesi ve a b Şeklindeki İfadenin Katsayısının Kök İçine Alınması

3.6. Kareköklü Sayılarla Toplama ve Çıkarma İşlemleri

3.7. Ondalık İfadelerin Karekökü

4. OLASILIK

4.1. Olası Durumlar

4.2. Olay ve Bu Olayın Olma Olasılığı

5. ÜÇGENLER

5.1. Üçgende Yardımcı Elemanlar (Kenarortay, Açıortay, Yükseklik)

5.2. Üçgenin Kenarları Arasındaki Bağıntılar

5.3. Üçgenin Kenarları ve Açıları Arasındaki İlişki

5.4. Üçgen Çizimleri

5.5. Pisagor Bağıntısı ve Problemler

6. EŞLİK VE BENZERLİK

6.1. Eşlik ve Benzerlik Arasındaki İlişki

7. DÖNÜŞÜM GEOMETRİSİ

7.1. Düzlemsel Şekillerin Dönme Altındaki Görüntüsü

7.2. Öteleme, Yansıma ve Dönme

7.3. Ardışık Öteleme, Yansıma ve Dönme

8. VERİ DÜZENLEME, DEĞERLENDİRME VE YORUMLAMA

8.1. Histogram

8.2. Tablo ve Grafikler

9. CEBİR

9.1. Cebirsel İfadeler

9.2. Özdeşlikler

9.3. Cebirsel İfadeleri Çarpanlarına Ayırma

10. DOĞRUSAL DENKLEMLER

10.1. Doğrusal Denklemler ve Günlük Yaşam

10.2. Doğrusal Eğim

10.3. Birinci Dereceden Bir Bilinmeyenli Denklemler

11. DENKLEM SİSTEMLERİ

11.1. Birinci Dereceden İki Bilinmeyenli Denklemler

11.2. Doğrusal Denklem Sistemlerini Grafik Kullanarak Çözme

12. EŞİTSİZLİKLER

12.1. Eşitsizlik

12.2. Birinci Dereceden Bir Bilinmeyenli Eşitsizlikler

13. GEOMETRİK CİSİMLER

13.1. Prizmalar

13.2. Dik Dairesel Silindir

13.3. Dik Dairesel Silindirin Yüzey Alanı

14.4. Dik Dairesel Silindirin Hacmi

14.5. Dik Piramid, Temel Elemanları ve AçınımI

14.6. Dik Koni, Temel Elemanları ve AçınımI

Her branş için yirmişer soruluk testler çözecek öğrencilere her ders için 40 dk zaman tanınacaktır. öğrenciler kendi okullarında ancak farklı eğitmenlerin gözetiminde sınav olacaklar. Öğrencilerin kendi okullarında, bildikleri bir ortamda sınava girmeleri sınav stresini bir nebze de olsa azaltacaktır. Öğrencilerin yapamadıkları soruları boş bırakıp daha sonra tekrar çözmeye çalışması, eğer cevabı bilmiyor ise muhtemel cevabı o zaman işaretlemesi doğru cevap oranını arttırır.

Sınav döneminde öğrencilerimize verecek olduğumuz motivasyon da çok etkilidir. Bu nedenle ebeveynlerin ‘yapabilirsin, iyisin, sana güveniyorum’ gibi cümleler kurması gerektiğini velilerimiz ile paylaşmaktayız.

Sınavda Matematikten 20 tane soru sorulacaktır. Sınav soruları çoktan seçmeli 4 şıklı test soruları olacak ve yanlış verilen cevaplar doğru cevapları götürmeyecektir. Yeni olan bu sınav kuralı öğrencilerin lehine olan bir gelişme olarak öne çıkmaktadır. Merkezi değerlendirmeler 2 yazılısı olan derslerden 1’ncisi, 3 yazılısı olan derslerden ikincisi olarak yapılacaktır.

Lgs sınavında en çok endişelenen bölümlerden birisi matematiktir. Matematik Koçu Yalçın Algan tarafından Lgs müfredatına yüzde yüz uygun tekniklerle bunu aşmak mümkündür. Çocuğunuzun matematiğe yönelik karamsar tutumunu kırmayı ve ardından da zevkli bir eğitim planı içerisinde Lgs sınavına dahil konuları öğrenmeyi amaçlayan özel ders sayesinde matematik becerisi gelişirken psikolojik kaygılar da ortadan kalkacak!

Her şeyin başı eğitim, eğitimin başı da doğru bir sunumdur. Sunumdaki başarısızlık, çocukların derse olan ilgisini azaltacağı gibi, sürekli anlamadıkları konuların birikmesi de motivasyonlarını bozacaktır. Tüm bunların sonucunda ise, “matematiği asla yapacağım” şeklinde çocuklarda yerleşen inanç başarısızlık getirecektir.
Doğru bir eğitimle tam isabet!
Bu noktada Matematik Koçu Yalçın Algan, matematik alanında yılların birikim ve deneyimiyle beraber, öğrenci psikolojisini de analiz ederek en doğru programın hazırlanmasını sağlıyor. Aile ve hoca ilişkisini sıkı tutarak, çocuk için en iyi ders vaktinin belirlenmesinden, matematikte zorlanılan konuların pratik şekilde çözümü, eğlenceli bir şekilde öğrenciye anlatılması ve matematik becerisinin geliştirilmesi amaçlanıyor.
Nasıl yapıyoruz?
Matematik koçu Yalçın Algan tarafından Lgs matematik konuları pratik bir şekilde anlatılır. Bu da öğrencilerin konuları daha çabuk ve hızlı kavramasını sağlar. Ardından sorularla konu pekiştirilir. Lgs matematik özel ders hizmetinde, Yalçın Algan hocamız tarafından özel olarak hazırlanan müfredata yüzde yüz uyumlu föyler kullanılıyor. Föylerde konu anlatımlarının yanı sıra, her tür soru çeşidi ve çözümü de yer alıyor. Öğrenci için başucu rehberi olarak kullanılacak föylerimiz sayesinde, farklı kaynaklarda yer alan tüm soru tiplerinin nasıl çözülebileceği de öğreniliyor.

Özel ders seansı başlamadan önce, ücretsiz olarak öğrenci seviyesinin belirlenmesi ve ona en uygun olacak programın belirlenmesi sağlanıyor. Aile ve hoca arasındaki tanışma seansı olarak da görebileceğimiz ilk gün, tamamen güven odaklı ilişkini geliştirilmesine yönelik sohbet kapsıyor.

Hemen arayın!
Çocuklarınızın Lgs Matematik sınavından başarıyla çıkmasına yardımcı olabilmemiz için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Lgs Matematik Özel Ders
Yüksek tecrübesi ile Yalçın ALGAN 16 yıllık Özel Ders ve Dershane deneyimine sahip, Yeni müfredat takibinde uzman İsterseniz öncelikli olarak Lgs Sınavı hakkında nasıl bir ders yapacağız bundan bahsedelim.
Güvenle evinize çağırabilir evinizde ders alabilirsiniz, istemeniz durumunda Kızılay İzmir caddesindeki ofisimizde eğitiminizi verebiliriz.
Evinizde verdiğimiz derslerde sürenin uzaması halinde ek ücret alınmamakta olup, bizim hedefimiz öğrencilerimizi ders konusu hakkında iyi yetiştirmektir.
Lgs Matematik Özel Ders sürecimiz de ücretsiz ilk görüşme dersimizde;
Kendimizi öğrencimize tanıtırız, Öğretmen formasyon belgemizi sunarız, diplomamızı gösteririz, referanslarımızı anlatırız, özenle hazırlanmış föylerimiz hakkında bilgi veririz.
Öğrencimizin seviye testine tabii tutarak, seviyesine göre eğitim kriterlerini belirleriz.
Öğrencimizin Velisi ile birlikte, öğrencimiz için en faydalı çalışma programını çıkartırız.
Vereceğimiz Derslere özel olarak hazırlanmış konu anlatımlı föylerim ile gelir föylerimiz ve ödev testlerimiz öğrencimize bırakılır.

Föyler nasıl hazırlanır?

MEB’nın Lgs benzeri yaptıgı geçmiş sınav soruları incelenerek föylerimize ekleriz. (ALS, SBS, FL, PYBS) Föylerimiz çok zengin çözümlü, örnek sorulardan oluşmaktadır, öğrenci kendi başına soru çözerken yapamadığı sorular olduğu taktirde föylerimizi inceler “daha önce böyle bir soru çözdüğünü anımsar” ve gerektiği yerde föylerimizde ki soru tipinin çözümünü inceler hatırlar ve soruyu kendisi çözmeye çalışır.
Öğrencimize ödev testleri bırakmaktayız, uyması gereken çalışma planı doğrultusunda takibi yapılarak, cevaplayamadığı sorular olduğu taktirde WhatsApp üzerinden sorulması istenir. Anlık olarak öğrencimize cevaplar gönderilir.
Lgs sınavları eğitim öğretim yılının 1-2 dönemlerinde gerçekleşmektedir.
1’nci Dönem yapılan Lgs 1 Ortak sınavlar Kasım ayının son haftası yapılmaktadır. TEOG sınavı 3 yazılısı olan Matematik dersinin 2’inci yazılısı merkezi sistemde yapılacaktır.
2’nci Dönem sınavlarının ise Nisan ayının 4’üncü haftasında yapılmasının planlandığı duyurulmuştu. Kesin sınav tarihlerinin ise Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kısa zaman sonra açıklanacağı duyurulmuştu.

Lgs Matematik Özel Ders
Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı olarak da bilinen Lgs Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen bir sınavdır. Sınavlar 8. sınıfın her döneminde birer kez yapılmaktadır. Sınavların kaç oturum olacağı ise dersin yazılı sayısı ile belirlenmektedir. Eğitim hayatının devamlılığında büyük bir önemi olan Lgs sınavına hazırlanmak için çok farklı yöntemler bulunmaktadır. Öğrenciler özellikle zorlandıkları alanlarda özel ders ya da etüt aracılığı ile ilerleme kaydedebilirler. En çok destek ihtiyacı duyulan dersler arasında Matematik, Fen Bilgisi ve İngilizce dersleri yer almaktadır. Lgs matematik Özel Ders ihtiyaçlarında hem ailelerin hem de öğrencilerin 1 numaralı tercihleri arasında yer alan Yalçın Algan ile sınava hazırlık süreci stres olmaktan uzaklaşmaktadır.

Neden Özel Ders Almalıyım?
Ders çalışma sürecinde önemli olan bazı noktalar vardır. Bilginin doğru bir şekilde aktarılması, bilginin pekiştirilmesi ve gerektiğinde tazelenmesi, öğrencinin yorucu olmayan bir şekilde yönlendirilmesi, öğrencinin takip edilmesi sınava hazırlık sürecinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Lgs matematik özel ders sisteminde öğrencilerine tüm bu vazgeçilmezleri bir arada sunan Yalçın Algan 16 yıllık deneyimi ile öğrencilerinin başarısında rol oynuyor. Başarıya giden yolda Lgs matematik özel ders hizmeti ile öğrencilere birebir iletişim ve ders sonrası takip imkanı sağladığı için başarının anahtarı elde edilir. Yalçın Algan öğrencilerin evinde ya da Kızılay’da bulunan etüt merkezinde birebir Lgs matematik özel ders hizmeti vererek yılların tecrübesini öğrencilerine aktarmaktadır.

Lgs Matematik Özel Ders İçeriği Nedir?
Dershane ve özel ders deneyimi ile uzun yıllardır Matematik Başarı Koçu olarak hizmet veren Yalçın Algan’ın özel ders verme süreci tamamen öğrenci odağında gelişir. Öğrenci ile tanıştıktan sonra müfredat üzerinden ilerlemek yerine kendi hazırladığı deneme sınavları ile öğrencinin durumunu ölçen Yalçın Algan, öğrenciye özel bir çalışma programı hazırlar. Ders anlatımı ve ödevler Yalçın Algan tarafından mevcut kaynaklarından alınan Lgs odaklı örnekler ve sorular üzerinden yapılır. Öğrencilerini Lgs matematik özel ders süresi bittikten sonra telefon ile takip eden Yalçın Algan bir sonraki derse kadar geçen sürede öğrencilerin aklına takılan sorulara Whatsapp ya da telefon aracılığı ile cevap vermektedir. Her yönü ile öğrencinin başarısını hedefleyen ve öğrencilerinin başarıları ile gücüne güç katan Yalçın Algan ile matematik sorun olmaktan çıkar.
Çocuğunuzun geleceğini garanti altına almak için;

Lgs sınavına hazırlıkta en etkili yöntem özel derstir. Dersane ortamına bırakılan bir öğrencinin kalabalık bir sınıf ortamında kaybolması veya kendisine hitap etmeyen bir matematik öğretmeni ile karşılaşması çok muhtemeldir. Bu noktada yaşanan bir sorun, matematik açısından başarılı olabilcek bir öğrencinin başarısızlığına neden olabilmektedir. Bu noktada matematik özel dersi alan bir öğrencinin durumu birebir hocası tarafından düzenli olarak takip edilmekte ve aileye geri dönüş verilmektedir. Öğrenci takıldığı konulara daha iyi yoğunlaşabilmekte ve öğretmene anlamadığı noktada daha kolay soru sorabilmektedir. Özel ders veren öğretmeni seçebilme imkanı ile memnuniyetsizlik olmadan bir öğrenme ortamı oluşturulabilmektedir. Bu nokta özel dersi verecek hocanın öğrenci için iyi bir rol model olması, yaklaşım tarzı ve bilgi donanımı önemli olmaktadır. Buders eğitim ailesi olarak biz sizlere matematik özel ders hizmetimizi sunmaktayız.

 

 

Yorum yapın