• yalcinalgan@matematikozelders.com

8.SINIF MATEMATİK KURSU

8.SINIF MATEMATİK KURSU

Özel LGS Matematik Kursu ile Soruları Hızlı ve Doğru Çözün

Eğitim kalitesi belirli standartların üzerinde iyi bir lisede okumak, öğrenciye istediği üniversitede okumasını kolaylaştırırken, iyi de bir yabancı dil eğitimi almasını sağlar bu yüzden lgs sınavında iyi bir yüzdelik dilimde bulunmak için sistematik, uzman eğitimli bir çalışma programı şarttır. Matematik ise lgs için anahtar derslerden biridir. Matematik konularını bitirmiş bir öğrenci sahip olduğu özgüvenle diğer derslerde de başarılı olması kaçınılmazdır. Bu yüzden alanında uzman koçluk sistemi ile Özel LGS Matematik Dersi veren bir eğitmen eşliğinde çalışmak başarı garantili bir çözüm olacaktır.

Özel LGS Matematik Kursu Öğrenciye Hızlı Soru Çözme Yeteneği Kazandırır

Zamanla yarışılan LGS sınavında soruları doğru çözmek yanında, hızlı çözmek de çok önemlidir. Aksi halde bilgi olsa dahi sürenin yetiştirilememesinden istenilen başarı elde edilemez. Alınacak olan Özel LGS Matematik Kursu ile hem doğru çözüm teknikleri öğretilirken, hem de öğrencilerin soru çözme hızları da artar. Sınavlara hazırlık kitabı yazarı olan Yalçın Algan tarafından verilecek olan birebir eğitim ile tüm soru tiplerine ait kısa çözüm yolları öğrenciye aktarılırken, bol soru çözme çalışmaları ile de pekiştirilmesi sağlanır. Böylece öğrencinin ana ve sınavdaki belirleyici ders olan matematik sorularından sorun yaşamaması sağlanır. Öğrenci alacağı Özel LGS Matematik Kursu ile matematiğin aslında o kadar korkulacak bir ders olmadığını da idrak etmiş olur.

Ankara Özel LGS Matematik Kursu

Ankara ili ve ilçelerinde LGS sınavlarına hazırlanan öğrenciler için ise Yalçın Algan başarı garantili çözümler sunar. 17 yıllık özel ders ve dershane tecrübesi yanında sınavlara hazırlık kitabı yazarı olan Yalçın ALGAN, soru tipleri ve sahip olduğu, Pedagojik Formasyon eğitim belgesi, Profesyonel öğrenci koçu belgesi, Yaşam koçu belgesi ve Matematik Başarı koçu belgesi ile öğrencilerini matematik konusunda en doğru eğitimi verir.  Aynı zamanda da öğrenciyi bu sınav maratonunda doğru şekilde motive ederek, sınav stresinden kurtaran Ankarada LGS Matematik Dersi veren nadir hocalardandır. Özel LGS Matematik Kursu ile ilgili detaylı bilgi almak için sitemizde bulunan iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.