• yalcinalgan@matematikozelders.com

8.SINIF MATEMATİK ÖZEL DERS

8.SINIF MATEMATİK ÖZEL DERS

8.Sınıf Matematik Özel Ders

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı olarak da bilinen 8.Sınıf Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen bir sınavdır. Sınavlar 8. sınıfın her döneminde birer kez yapılmaktadır. Sınavların kaç oturum olacağı ise dersin yazılı sayısı ile belirlenmektedir. Eğitim hayatının devamlılığında büyük bir önemi olan 8.Sınıf sınavına hazırlanmak için çok farklı yöntemler bulunmaktadır. Öğrenciler özellikle zorlandıkları alanlarda özel ders ya da etüt aracılığı ile ilerleme kaydedebilirler. En çok destek ihtiyacı duyulan dersler arasında Matematik, Fen Bilgisi ve İngilizce dersleri yer almaktadır. 8.Sınıf matematik Özel Ders ihtiyaçlarında hem ailelerin hem de öğrencilerin 1 numaralı tercihleri arasında yer alan Yalçın Algan ile sınava hazırlık süreci stres olmaktan uzaklaşmaktadır.

Neden Özel Ders Almalıyım?

Ders çalışma sürecinde önemli olan bazı noktalar vardır. Bilginin doğru bir şekilde aktarılması, bilginin pekiştirilmesi ve gerektiğinde tazelenmesi, öğrencinin yorucu olmayan bir şekilde yönlendirilmesi, öğrencinin takip edilmesi sınava hazırlık sürecinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. 8.Sınıf matematik özel ders sisteminde öğrencilerine tüm bu vazgeçilmezleri bir arada sunan Yalçın Algan 18 yıllık deneyimi ile öğrencilerinin başarısında rol oynuyor. Başarıya giden yolda 8.Sınıf matematik özel ders hizmeti ile öğrencilere birebir iletişim ve ders sonrası takip imkanı sağladığı için başarının anahtarı elde edilir. Yalçın Algan öğrencilerin evinde ya da Kızılay’da bulunan etüt merkezinde birebir 8.Sınıf matematik özel ders hizmeti vererek yılların tecrübesini öğrencilerine aktarmaktadır.

8.Sınıf Matematik Özel Ders İçeriği Nedir?

Dershane ve özel ders deneyimi ile uzun yıllardır Matematik Başarı Koçu olarak hizmet veren Yalçın Algan’ın özel ders verme süreci tamamen öğrenci odağında gelişir. Öğrenci ile tanıştıktan sonra müfredat üzerinden ilerlemek yerine kendi hazırladığı deneme sınavları ile öğrencinin durumunu ölçen Yalçın Algan, öğrenciye özel bir çalışma programı hazırlar. Ders anlatımı ve ödevler Yalçın Algan tarafından mevcut kaynaklarından alınan 8.Sınıf odaklı örnekler ve sorular üzerinden yapılır. Öğrencilerini 8.Sınıf matematik özel ders süresi bittikten sonra telefon ile takip eden Yalçın Algan bir sonraki derse kadar geçen sürede öğrencilerin aklına takılan sorulara Whatsapp ya da telefon aracılığı ile cevap vermektedir. Her yönü ile öğrencinin başarısını hedefleyen ve öğrencilerinin başarıları ile gücüne güç katan Yalçın Algan ile matematik sorun olmaktan çıkar.