• yalcinalgan@matematikozelders.com

ANKARA LGS MATEMATİK ÖZEL DERS

ANKARA LGS MATEMATİK ÖZEL DERS

Ankara Lgs Matematik Özel Ders, 

Lgs Matematik testinin sınav süresi şu şekilde gerçekleşmektedir;  Sınav süresi 40 dakikadır.
Lgs sınavı Matematik soru sayısı; Sınav boyunca Matematikten 20 tane soru sorulacaktır. 

Lgs sınavındaki kapsamındaki dersler;
Bu yeni sistemde 6 ders “Ortak Değerlendirme Kapsamındaki Dersler” kümesinde isimlendirilmiş olup Matematik, Teknoloji, Türkçe, Yabancı Dil, Fen, Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi, T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük derslerini kapsamaktadır.

Lgs Matematiğini Özel Dersle Geçin
Lgs sınavında en çok endişelenen bölümlerden birisi matematiktir.

Matematik Koçu Yalçın Algan tarafından Lgs müfredatına yüzde yüz uygun tekniklerle bunu aşmak mümkündür. Çocuğunuzun matematiğe yönelik karamsar tutumunu kırmayı ve ardından da zevkli bir eğitim planı içerisinde Lgs sınavına dahil konuları öğrenmeyi amaçlayan özel ders sayesinde matematik becerisi gelişirken psikolojik kaygılar da ortadan kalkacaktır.

Matematik Koçu Yalçın Algan kimdir ?
Matematik koçu ve öğretmenidir. Matematik lisansını tamamladıktan sonra formasyon eğitimini de alarak, öğretim hayatına dershanelerde ve özel olarak verdiği derslerle başlamıştır. 18 seneyi aşkın tecrübe ve deneyimle beraber birçok sınav müfredatına hakimiyet kazanan hocamız, en son değişikliklerle beraber karşımıza çıkan Lgs Matematik sınavına da çocukları hazırlamaktadır.

Her şeyin başı eğitim, eğitimin başı da doğru bir sunumdur. Sunumdaki başarısızlık, çocukların derse olan ilgisini azaltacağı gibi, sürekli anlamadıkları konuların birikmesi de motivasyonlarını bozacaktır. Tüm bunların sonucunda ise, “matematiği asla yapacağım” şeklinde çocuklarda yerleşen inanç başarısızlık getirecektir.

Doğru bir eğitimle tam isabet.

Bu noktada Matematik Koçu Yalçın Algan, matematik alanında yılların birikim ve deneyimiyle beraber, öğrenci psikolojisini de analiz ederek en doğru programın hazırlanmasını sağlıyor. Aile ve hoca ilişkisini sıkı tutarak, çocuk için en iyi ders vaktinin belirlenmesinden, matematikte zorlanılan konuların pratik şekilde çözümü, eğlenceli bir şekilde öğrenciye anlatılması ve matematik becerisinin geliştirilmesi amaçlanıyor.

Nasıl yapıyoruz?

Matematik koçu Yalçın Algan tarafından Lgs matematik konuları pratik bir şekilde anlatılır. Bu da öğrencilerin konuları daha çabuk ve hızlı kavramasını sağlar. Ardından sorularla konu pekiştirilir. Lgs matematik özel ders hizmetinde, Yalçın Algan hocamız tarafından özel olarak hazırlanan müfredata yüzde yüz uyumlu föyler kullanılıyor.

Föylerde konu anlatımlarının yanı sıra, her tür soru çeşidi ve çözümü de yer alıyor. Öğrenci için başucu rehberi olarak kullanılacak föylerimiz sayesinde, farklı kaynaklarda yer alan tüm soru tiplerinin nasıl çözülebileceği de öğreniliyor.

Özel ders seansı başlamadan önce, ücretsiz olarak öğrenci seviyesinin belirlenmesi ve ona en uygun olacak programın belirlenmesi sağlanıyor. Aile ve hoca arasındaki tanışma seansı olarak da görebileceğimiz ilk gün, tamamen güven odaklı ilişkini geliştirilmesine yönelik sohbet kapsıyor.

Hemen arayın

Çocuklarınızın Lgs Matematik sınavından başarıyla çıkmasına yardımcı olabilmemiz için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Lgs Matematik Özel Ders

Yüksek tecrübesi ile Yalçın ALGAN 16 yıllık Özel Ders ve Dershane deneyimine sahip, Yeni müfredat takibinde uzman

İsterseniz öncelikli olarak Lgs Sınavı hakkında nasıl bir ders yapacağız bundan bahsedelim.

Güvenle evinize çağırabilir evinizde ders alabilirsiniz, istemeniz durumunda Kızılay İzmir caddesindeki ofisimizde eğitiminizi verebiliriz.

Evinizde verdiğimiz derslerde sürenin uzaması halinde ek ücret alınmamakta olup, bizim hedefimiz öğrencilerimizi ders konusu hakkında iyi yetiştirmektir.

Lgs Matematik Özel Ders sürecimiz de ücretsiz ilk görüşme dersimizde;

Kendimizi öğrencimize tanıtırız, Öğretmen formasyon belgemizi sunarız, diplomamızı gösteririz, referanslarımızı anlatırız, özenle hazırlanmış föylerimiz hakkında bilgi veririz.

Öğrencimizin seviye testine tabii tutarak, seviyesine göre eğitim kriterlerini belirleriz.

Öğrencimizin Velisi ile birlikte, öğrencimiz için en faydalı çalışma programını çıkartırız.
Vereceğimiz Derslere özel olarak hazırlanmış konu anlatımlı föylerim ile gelir föylerimiz ve ödev testlerimiz öğrencimize bırakılır.

Föyler nasıl hazırlanır?

MEB’nın Lgs benzeri yaptıgı geçmiş sınav soruları incelenerek föylerimize ekleriz. (TEOG, ALS, SBS, FL, PYBS) Föylerimiz çok zengin çözümlü, örnek sorulardan oluşmaktadır, öğrenci kendi başına soru çözerken yapamadığı sorular olduğu taktirde föylerimizi inceler “daha önce böyle bir soru çözdüğünü anımsar” ve gerektiği yerde föylerimizde ki soru tipinin çözümünü inceler hatırlar ve soruyu kendisi çözmeye çalışır.

Öğrencimize ödev testleri bırakmaktayız, uyması gereken çalışma planı doğrultusunda takibi yapılarak, cevaplayamadığı sorular olduğu taktirde WhatsApp üzerinden sorulması istenir. Anlık olarak öğrencimize cevaplar gönderilir.

Lgs sınavları eğitim öğretim yılının 1-2 dönemlerinde gerçekleşmektedir.

Neden Özel Ders Almalıyım?

Ders çalışma sürecinde önemli olan bazı noktalar vardır. Bilginin doğru bir şekilde aktarılması, bilginin pekiştirilmesi ve gerektiğinde tazelenmesi, öğrencinin yorucu olmayan bir şekilde yönlendirilmesi, öğrencinin takip edilmesi sınava hazırlık sürecinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Lgs matematik özel ders sisteminde öğrencilerine tüm bu vazgeçilmezleri bir arada sunan Yalçın Algan 16 yıllık deneyimi ile öğrencilerinin başarısında rol oynuyor. Başarıya giden yolda Lgs matematik özel ders hizmeti ile öğrencilere birebir iletişim ve ders sonrası takip imkanı sağladığı için başarının anahtarı elde edilir. Yalçın Algan öğrencilerin evinde ya da Kızılay’da bulunan etüt merkezinde birebir Lgs matematik özel ders hizmeti vererek yılların tecrübesini öğrencilerine aktarmaktadır.

Lgs Matematik Özel Ders İçeriği Nedir?

Dershane ve özel ders deneyimi ile uzun yıllardır Matematik Başarı Koçu olarak hizmet veren Yalçın Algan’ın özel ders verme süreci tamamen öğrenci odağında gelişir. Öğrenci ile tanıştıktan sonra müfredat üzerinden ilerlemek yerine kendi hazırladığı deneme sınavları ile öğrencinin durumunu ölçen Yalçın Algan, öğrenciye özel bir çalışma programı hazırlar. Ders anlatımı ve ödevler Yalçın Algan tarafından mevcut kaynaklarından alınan Lgs odaklı örnekler ve sorular üzerinden yapılır. Öğrencilerini Lgs matematik özel ders süresi bittikten sonra telefon ile takip eden Yalçın Algan bir sonraki derse kadar geçen sürede öğrencilerin aklına takılan sorulara Whatsapp ya da telefon aracılığı ile cevap vermektedir. Her yönü ile öğrencinin başarısını hedefleyen ve öğrencilerinin başarıları ile gücüne güç katan Yalçın Algan ile matematik sorun olmaktan çıkar.

Çocuğunuzun geleceğini garanti altına almak için;
Yalçın ALGAN
Özel Ders irtibat için:
0 (532) 664 85 61