• yalcinalgan@matematikozelders.com

ANKARA MATEMATİK KAMPI

ANKARA MATEMATİK KAMPI

Ankara Matematik Kampı

Sınava hazırlıklarda sıkça yapılan ve verimlilik açısından oldukça başarılı olan özel ders kampları öğrencilere ders eksiklerinde büyük yarar sağlamaktadır. Özel ders kamplarında zorlu sınav öncesi maraton boyunca eksik olan konular başta olmak üzere hızlandırılmış çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Ankara Matematik Kampı Güvenilir yöntemlerden biri olan özel ders kamplarında klasik dershane ve etüt merkezi çalışmalarına nazaran bire bir ve belirlenen saatlerde kamp çalışmaları gerçekleştirilir. Ayrıca yapılan araştırmalar sonucunda bire bir yapılan eğitimlerde akılda kalıcılık ve anlaşılırlık daha yüksektir.

Ankara Matematik Kampı Özel ders kamplarında bire bir özel olarak eğitmenimiz Yalçın Algan ile 17 yıl dershane ve özel ders tecrübesi ışığında başarı garantili bir eğitim gerçekleştirilmektedir. Bu çalışmalar sonucunda öğrenciler sınav korkularından kurtularak başarılı sonuçlar alarak bir sonraki eğitim hayatlarına yelken açmaktadırlar.

Ankara Matematik Kampı Matematik başarı koçu belgeli ve pedagojik formasyon eğitim belgeli eğitmenimiz ile gerçekleştirilecek olan özel ders kampında öncelikle hazırlık süreci ders programı öğrenciye özel olarak öğrencinin çalışma disiplini, verimliliği ve uygun olduğu saatler baz alınarak hazırlanmaktadır. Hazırlanan çalışma programı dahilinde gerçekleştirilen özel ders kampı sonucunda düzenli ve disiplinli çalışma alışkanlığı da kazanan öğrenciler sınavda büyük oranlarda başarılar yakalamaktadır. İster evinizde ister kızılayda gerçekleştirilen özel ders kampı dahilinde öğrencilerin teorik ve pratik hazırlıklarının yanı sıra psikolojik açıdan da hazırlıklar yapılmaktadır. En büyük sorunlardan biri olan sınav psikoloji öğrencilerin başarısız olmasında oldukça önemli bir unsurdur.

Matematik Kampı Öğrencilerin kendilerine olan güven eksiklikleri, sınav korkusu, yapamama korkusu, aile baskısı gibi konular yüzünden öğrenciler bildikleri halde sınavda büyük başarısızlıklar yaşamaktadır. Bu gibi sorunların çözümünde hocalarımız verdikleri destekler ile öncelikle öğrencilerin kendine olan güvenlerini kazanmalarını ve sınav psikolojisini yenmelerini sağlayarak sınavdan başarılı sonuçlar ile dönmelerine yardım etmektedir.