Ankara Matematik Kampı

Ankara Matematik Kampı

5 Nisan 2020 tarihinde oluşturuldu.
Ankara Matematik Kampı

Ankara Matematik kampı öğrenciler ve öğretmenlerin katılımı ile gerçekleşen özellikle sınav dönemlerinde uzun ancak bir o kadar kısa gelen zorlu dönemlerdir. Amaç bu dönemleri daha verimli daha disiplinli bir çalışma ile geçirmektir. Sınavlarda öğrencilerin başarısızlıklarının bir nedeni de sınava olan teorik hazırlıkların dışında psikolojik olarak hazır olmamalarıdır. Sınav psikolojisi ve stresini kaldıramayan öğrenciler her ne kadar hazır bir şekilde sınava girseler de başarısız olmaları sıkça görülen bir sonuçtur. Ancak Yaşam koçu belgeli eğitmenimiz öğrencileri teorik olarak sınava hazır hale getirmenin yanı sıra psikolojik anlamda da sınava hazır ve kendine olan güvenlerini sağlamalarında yardımcı olmaktadır.

Ders Çalışma Kampı

Ankara ders çalışma kampında öğrenciler ile bire bir yapılan çalışmaların başarı oranı oldukça yüksektir. Hatta başarı garantilidir demek yanlış olmaz. 19 yıl dershane ve özel ders tecrübesi olan matematik başarı koçu belgeli öğretmenimiz Yalçın Algan ile öğrencilerin eksik olduğu konular üzerine yoğunlaşılarak öncelikle bu konularda ve diğer tüm müfredat konularında soru çözümleri gerçekleştirilir. Bu soru çözümleri ile kamp sonunda öğrenciler hem sınav için teorik bilgileri tamamlamakta hem de hızlı soru çözümü, deneyim ve pratik olarak sınava hazır olmaktadır.

Ankara Matematik Kampı diğer ders kamplarına göre farklılıklar göstermektedir. Öğrencilerin derslerde edindikleri bilgileri deneyim kazanmak için soru çözüm kamplarında uygulamaları ile sınava tam hazırlık süreci tamamlanmaktadır. Özellikle sınav tarihinin yaklaştığı dönemlerde gerçekleştirilen soru çözüm kampları başarı oranlarının artmasında doğrudan etkili bir sistemdir. Pedagojik formasyon eğitim belgeli eğitmenimiz eşliğinde öğrenciler sınava tam anlamı ile hazır hale getirilmektedir.

Matematik Kampı

Matematik kampında öğrencilere teorik ve pratik çalışmaların yanı sıra sınav psikolojisi üzerine de destekler sağlanmaktadır. Sınava her anlamda hazır olması gereken öğrencilerin en büyük eksikleri güven ve psikolojik eksiklikler olmaktadır. Haliyle bu sebeplerden sınavlarda da başarısızlıklar ile sıkça karşılaşılmaktadır. Tüm bu sorunları ortadan kaldırmak için eğitmenlerimiz yardımı ile öğrenciler gerek psikoloji anlamında gerekse teorik anlam olmak üzere her açıdan sınava hazır hale gelirler. Ayrıca soru çözüm kamplarında gerçekleştirilen bire bir eğitimler sonucunda öğrencilere çalışmalar ile birlikte disiplinli, verimli ve düzenli ders alışkanlıkları kazandırmaktadır. Kamp sonucunda sınavlarda başarı oranları da oldukça yüksektir.

Matematik Kampının sınav öncesi hazırlık dönemlerinde büyük önemi vardır. Özellikle sınav hazırlık dönemi başlangıcında ve sonlarında hayati değer taşıyan bu kamplar ile öğrenciler tam anlamıyla sınava hazır hale gelmektedir.

Matematik kampına katılan öğrencilerimiz bize Whatsapp Matematik Soru Çözüm Grubumuzda soru sorabilirler. Whatsapp Matematik Soru Çözüm Grubuna katılmak için TIKLAYINIZ

Ankara Matematik Kampı matematik konusunda tüm eksiklerin giderilmesinin yanı sıra sınav psikolojisi ve kendine güven konusunda da profesyonel öğrenci koçu belgeli eğitmenlerimiz gerekli desteği sağlayacaktır. Öğrencilerin sınavlarda başarısız olmalarının en büyük nedenleri arasında sınav psikolojisi ve kendine güven eksiklerinin olması sebep olmaktadır. Teorik ve pratik açıdan her ne kadar tam anlamıyla hazır olsa da psikolojik olarak sınav korkusu olan bir öğrencinin başarılı sonuç elde etmesi mümkün olmamaktadır. Eğitmenlerimizin vermiş olduğu psikolojik destekler ile öğrenciler teorik ve pratik açıdan hazır olmanın yanı sıra psikolojik açıdan da sınava hazır hale gelirler.

Sınava hazırlık dönemlerinde öğrencilerin en çok sıkıntı yaşadığı derslerin başında Matematik gelmektedir. Doğal olarak bu sürecin sonucu sınava da kötü bir şekilde yansımaktadır. Matematik Kampı ile öğrencilerin eksik ve zayıf oldukları noktalara ağırlık verilerek sınav öncesi maratonda verimli, disiplinli ve sonuç odaklı bir çalışma ortamı sağlanmaktadır.

Ankara Matematik Kampında bire bir özel olarak eğitmenimiz Yalçın Algan ile 17 yıl dershane ve özel ders tecrübesi ışığında başarı garantili bir eğitim gerçekleştirilmektedir. Bu çalışmalar sonucunda öğrenciler sınav korkularından kurtularak başarılı sonuçlar alarak bir sonraki eğitim hayatlarına yelken açmaktadırlar. Matematik başarı koçu belgeli ve pedagojik formasyon eğitim belgeli eğitmenimiz ile gerçekleştirilecek olan özel ders kampında öncelikle hazırlık süreci ders programı öğrenciye özel olarak öğrencinin çalışma disiplini, verimliliği ve uygun olduğu saatler baz alınarak hazırlanmaktadır. Hazırlanan çalışma programı dahilinde gerçekleştirilen Ankara Matematik Kampı sonucunda düzenli ve disiplinli çalışma alışkanlığı da kazanan öğrenciler sınavda büyük oranlarda başarılar yakalamaktadır.

Ankara Matematik Kampı 1