UA-67284036-3
18.07.2019 - Matematik Özel Ders | Uzaktan Eğitim | Online Test ve Video
Matematik Özel Ders

Ankara Matematik Özel Ders

ADRES
Kızılay İzmir 1 caddesi Necipbey Apartmanı No: 22 Kızılay / ANKARA
TELEFON
FAKS
0 312 433 88 61
INSTAGRAM
https://www.instagram.com/matematikozelders_com/
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara Matematik Özel Ders

Yalçın Algan Öğretmenlik sertifikasına sahiptir ve Matematik başarı koçudur. Aynı zamanda Üniversite ve özel okullara hazırlık Matematik Geometri kitapları yazmıştır. Öğrenci ve velileri tarafından sevilen, tavsiye edilen bir öğretmendir. Takıldığınız soru mu oldu günün her saatinde WhatsApp’tan soru sorabilir hemen cevabını alabilirsiniz.

Yalçın ALGAN özel dersi ek iş olarak değil sadece sınırlı sayıda öğrenciyi kabul ederek tek iş olarak yapmaktadır.

Özel Ders Notlarınız hakkında bilgi verir misiniz?

Yalçın Algan Özel ders notlarını her öğrenci seviyesine uygun olarak bilgisayar ortamında kendisi hazırlar.
Güncel matematik kitaplarını ve ÖSYM sınav sorularını inceler, konularına göre düzenler ve özel ders notlarına ekler.

Öğrencileriniz size WhatsApptan soru sorabilir mi?

Özel ders verdiğim öğrencilerim sabah 9 akşam 9 arası istedikleri kadar soru sorma hakkına sahiptir.

Ücretsiz ilk dersinizden bahseder misiniz?

Ücretsiz İlk dersimizde Diploma ve sertifikalarımı gösteririm.

Girecek olduğunuz sınav ile ilgili yayınlanmayan sınav sorularını ve sınav ile ilgili bilgiler veririm.

Öğrencimizi test eder öğrencinin temelini ölçerim.

Eğitim Tecrübenizden bahseder misiniz?

18 yıl Dershane ve Özel Ders tecrübesine sahibim.

Öğretmenlik sertifikasına sahibim.

Profesyonel Öğrenci Koçu ve Matematik başarı koçuyum. (Belgeli)

Yalçın Algan olarak Matematik Özel Ders ilk görüşmemizde hazırladığımız sorular ile öğrencimizin matematik seviyesini ölçmekteyiz. Kendi durumunu görmesi açısından bunu yapmaktayız. Seviye ve en iyi öğretim modeli tespit edildikten sonra gireceği sınavı ile ilgili sınav tarihine kadar haftalar hesaplanır, Sınav analizi, çalışma planı yaparız. Temel Matematik, Problemler, Geometri, Tablo grafik ve Sayısal mantık konuları bu haftalık tabloya yerleştirilerek bir yol haritası oluşturulur. Tüm Matematik sınav sorularını yayınlanan ve yayınlanmayan en son Matematik sınav sorularını gösteriyoruz ve yorumluyoruz.

Öğrencimize bir seviye ölçme testi uygulayıp onunla karşılıklı sorular çözmeye çalışırız. Biz bu çalışmayı yaparken hem kendisinin hangi seviyede olduğunu görmesini salıyoruz hem de öğrencimize uygun en iyi öğrenme modelini ve nasıl bir özel ders alması gerektiğini anlatırız.

Matematik Özel Ders görüşmemizde size gireceğiniz sınav ile ilgili sınav tarihi, kalan haftalar, kaç hafta ders çalışabiliriz, kaç hafta soru çözümü ve deneme çalışması yapabileceğimiz hakkında bilgi verilecektir. İlk görüşmemizde ayrıca sınava girecek öğrencimize tüm matematik sınav sorularını gösteriyoruz ve yorumluyoruz. Öğrencimize bir seviye ölçme testi uygulayıp onunla karşılıklı sorular çözmeye çalışırız. Biz bu çalışmayı yaparken hem kendisinin hangi seviyede olduğunu görmesini salıyoruz hem de öğrencimize uygun en iyi öğrenme modelini ve nasıl bir özel ders alması gerektiğini anlatırız.

Matematik Çalışma Yerimiz, ister evinizde, ister kızılayda kendi ofisimizde özel derslerimizi yapabiliriz.

Özel çalışma programı, Sınav konularını kalan haftalara bölüyoruz. Bu konu tablosundan öğrencimize de vermekteyiz. Öğrencimizde haftalık bu hafta hangi konulara çalışılacağını, soru çözeceğini bilecektir. Öğretmen de ne anlatacağını bilmektedir.

Ders Notlarımızda, Test tekniği ve uygulamaları, özel anlatımlar, özel kısa yollar, pratik çözümler, çözümlü soruları, kurgulayıcı soru tipleri, düşündüren soru tipleri, akıl yürütmeye dayalı sorular, mantıksal akıl yürütme soruları, muhakeme gücünü ölçme, analitik düşünceye dayalı sorular, sorgulamaya dayalı sorular, Sayısal Mantık, ödev testleri, sınav soruları, deneme soruları, hızlı soru çözüm teknikleri, yeni nesil sorular, günlük hayat problemleri, nokta atış soruları, konu çalışma soruları, uzun metinli sorular, güncel hayat problemleri, işlem hatalarını giderici temellendirme soruları, geometrik zeka, görsel Hafıza, ödevlendirme, sıfırlama tekniği, düşündüren kurgulatan sorular, işlem hatalarını ortaya çıkartan, işlem yeteneğini ölçen sorular,  formül çıkartma, yorumlama, tanımlama, geometrik düşünebilme, matematik diline çevirebilme, küçük örnek kurabilme, Şeklllerin geometrik yapısını anlayabilmesini sağlayan sorular, Sadeleştirme yapabilen, el pratiğini hızlandıran sorular, Yılların tecrübesi ile öğrencilerimizin takıldıgı basit soruları not ettiğim püf noktalı sorular, konu ile ilgili ÖSYM nin Tyt, Yks, Ales, Dgs, Kpss, Pmyo, Sat, Ib, Pısa sınav soruları, piyasada satılan yayınlardan seçme sorular, konu anlatımları, yılların tecrübesi ile hazırlanmış ders notlarımız ile öğrencinizi başarıya taşımaktadır.

Ek iş değil tek iş, 18 Yıllık Dershane ve Özel Ders tecrübesine sahip Yalçın ALGAN son beş yıldır sadece Özel ders vermekteyiz. Belgeli Yaşam ve Profesyonel Öğrenci koçu, Öğretmenlik sertifikası ile Yükseklisans ve Matematik Lisans Diplomamızı ilk görüşmemizde size göstermekteyiz. Çünkü bu konuda bir çok Matematik öğretmeni olmayan, tecrübesiz, diplomasız özel ders vermeye çalışan, ek iş olarak matematik özel ders vermek isteyen şahıslar vardır. Paranızı ve geleceğinizi riske atmayınız. Yıl içinde sadece 16 tane öğrencimiz olur. Sadece Özel ders öğrencilerimiz ile ilgilenmekte onların başarmaları için tüm enerjimi harcarım. Açı Dershaneleri, Final Dershaneleri, Sınav Dershaneleri, Çözüm Dershaneleri, Odtülüler Dershanesi, Ödül Dershaneleri başta gelmek üzere 18 yıldır dershanelerde çalıştım.

Matematik Watshapp grubumuz, Öğrencilerimiz yapamadığı sorularda takılmamaları için Matematik Whatsapp soru çözüm grubuna ekliyoruz ve soru sormalarını sağlıyoruz.

Sınav Soruları yorumumuz, Ösym’nin yayınladığı sınav soruları ve en son yapılan yayınlanmayan Kpss sınav sorularının yanında Ales, Dgs sınav sorularını da incelemekteyiz.

Öğrencimize nasıl ders çalışması gerektiği hakkında tavsiyeler ve ödevlendirme çalışmaları yapmaktayız.

Belgeli Profesyonel Öğrenci Koçu

Matematik öğretmeni Yalçın Algan

Özel ders iletişim : 0532 664 85 61 Ankara

HEDEFİMİZ: İlk 10.000’e öğrenci yerleştirmektir.

Ankara Matematik Özel Ders verdiğimiz ilçeler

Akyurt , Altındağ , Ayaş , Balâ , Beypazarı , Çamlıdere , Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kahramankazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle Matematik Özel Ders

Ankara Matematik Özel Ders Ankara Matematik Özel Ders Ankara Matematik Özel Ders Ankara Matematik Özel Ders Ankara Matematik Özel Ders Ankara Matematik Özel Ders Ankara Matematik Özel Ders Ankara Matematik Özel Ders Ankara Matematik Özel Ders Ankara Matematik Özel Ders

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ