Uzaktan Eğitim | Matematik Özel Ders | Matematik Test ve Videoları
Matematik Özel Ders

Ankara Matematik Özel Ders

ADRES
Kızılay İzmir 1 caddesi Necipbey Apartmanı No: 22 Kızılay / ANKARA
TELEFON
FAKS
0 312 433 88 61
INSTAGRAM
https://www.instagram.com/matematikozelders_com/
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Ankara matematik özel ders denildiğinde ilk aklımıza Matematik öğretmeni Yalçın Algan gelmektedir.

Matematik öğretmeni Yalçın Algan kimdir?

19 yıllık  dershane ve Ankara matematik özel ders tecrübesine sahiptir. Özel dersi ek iş olarak değil sadece sınırlı sayıda öğrenciyi kabul ederek tek iş olarak yapmaktadır.

ankara matematik özel ders

Ankara Matematik Özel Ders öğretmeni Yalçın Algan kimdir ?

1974 Beşikdüzü/ Trabzon doğumluyum. Evli ve bir çocuk babasıyım. Kolej/Çankaya’da ikamet etmekteyim. İlköğretimini Trabzon Merkez 100. Yıl ilköğretim okulunda, lise eğitimini de Trabzon Anadolu Lisesinde tamamladım. Lisans eğitimini 19 Mayıs Üniversitesi matematik bölümünden mezun oldum. 19 Mayıs Üniversitesinde Eğitim Formasyon Eğitimine katılarak Eğitim Formasyon belgesini aldım.

matematik lisans diploması

Eğitim Formasyon Belgesi ve Öğretmenlik Sertifikası sahip, Yalçın Algan.

Ankara Matematik Özel Ders öğretmeni Yalçın Algan öğretmenlik sertifikasına sahiptir ve matematik başarı koçudur. Aynı zamanda üniversite ve özel okullara hazırlık matematik geometri kitapları yazmıştır. Öğrenci ve velileri tarafından sevilen, tavsiye edilen bir öğretmendir.

başarı koçluğu sertifikası

Ankara matematik özel ders notlarınız hakkında bilgi verir misiniz?

Yalçın Algan Ankara Matematik Özel Ders notlarını her öğrenci seviyesine uygun olarak bilgisayar ortamında kendisi hazırlar. Güncel matematik kitaplarını ve Ösym sınav sorularını inceler, konularına göre düzenler ve özel ders notlarına ekler.

Ankara Matematik Özel Ders notlarımızda, matematik ve geometri sorularını çözerken aklında bulundurması gereken, Slogan bilgilerin yazılı olduğu, Ankara matematik özel ders test teknikleri,
Sorularda şıkları kullanmak, pratik düşünme, föy kağıdımızı öğrencimiz ile paylaşmaktayız.

test tekniği ve uygulamaları,

özel anlatımlar,

özel kısa yollar,

pratik çözümler,

çözümlü soruları,

kurgulayıcı soru tipleri,

düşündüren soru tipleri,

akıl yürütmeye dayalı sorular,

mantıksal akıl yürütme soruları,

muhakeme gücünü ölçme,

analitik düşünceye dayalı sorular,

sorgulamaya dayalı sorular,

sayısal Mantık,

ödev testleri,

sınav soruları,

deneme soruları,

hızlı soru çözüm teknikleri,

yeni nesil sorular,

günlük hayat problemleri,

nokta atış soruları,

konu çalışma soruları,

uzun metinli sorular,

güncel hayat problemleri,

işlem hatalarını giderici temellendirme soruları,

geometrik zeka,

görsel Hafıza,

ödevlendirme,

sıfırlama tekniği,

düşündüren kurgulatan sorular,

işlem hatalarını ortaya çıkartan,

işlem yeteneğini ölçen sorular, 

formül çıkartma, yorumlama,

tanımlama,

geometrik düşünebilme,

matematik diline çevirebilme,

küçük örnek kurabilme,

şekillerin geometrik yapısını anlayabilmesini sağlayan sorular,

Sadeleştirme yapabilen,

el pratiğini hızlandıran sorular,

yılların tecrübesi ile öğrencilerimizin takıldığı basit soruları not ettiğim püf noktalı sorular,

konu ile ilgili ÖSYM nin Tyt, Yks, Ales, Dgs, Kpss, Pmyo, Msü, Lgs, Sat, Ib, Pısa sınav soruları, piyasada satılan Ankara Matematik Özel Ders yayınlarından seçme sorular,

konu anlatımları,

yılların tecrübesi ile hazırlanmış ders notlarımız ile öğrencinizi başarıya taşımaktadır.

Ankara Matematik Özel Ders notlarımızı nasıl hazırlıyoruz ?

Piyasaya yeni çıkan kitaplar alınıp bilgisayar ortamında incelenir. Önemli bulduğumuz konu anlatımı, uzun metinli kurgulayıcı sorular, püf noktaları, kendi tecrübemiz ve yorumumuz ile birleştirip her öğrenci seviyesine uygun word belgesi olarak hazırlanır. Notlarımız üzerinden akıcı bir ders anlatımı sağlanır ve öğrencimize hediye edilir.

Ankara Matematik Özel Ders notlarımızda, konu içeriğinde yapılan değişiklikler, eksilen eklenen konular, elit kaynaklardan özenle seçilmiş sorular, kısa yollar, test teknikleri, kolay sorular, klasik her testte olan sorular, deneme sınavlarından seçilmiş sorular, ÖSYM sınavlarında konu ile ilgili çıkmış sorular dikkate alarak Ankara matematik özel ders notlarımızı hazırlarız 

ankara matematik özel ders karşılaştırma

Öğrencileriniz size WhatsApp’tan soru sorabilir mi ?

Takıldığınız soru mu oldu günün her saatinde WhatsApp’tan soru sorabilir, hemen cevabını alabilirsiniz. Özel ders verdiğim öğrencilerim sabah 9 akşam 9 arası istedikleri kadar soru sorma hakkına sahiptir.

Ankara Matematik Özel Ders Whatsapp grubumuz, öğrencilerimiz yapamadığı sorularda takılmamaları için Ankara Matematik Özel Ders Whatsapp soru çözüm grubuna ekliyoruz ve soru sormalarını sağlıyoruz.

Ankara matematik özel ders öğrencilerimizi; diğer öğrencilerin ücretli katılabildiği kendi öğrencilerimizin ücretsiz katılacağı Whatsapp matematik soru çözüm grubumuza dahil ederek onların her zaman soru sormalarını sağlamak istiyoruz.

ankara matematik özel ders whatsapp

Ücretsiz ilk dersiniz den bahseder misiniz ?

Ankara Matematik Özel Ders için ücretsiz ilk görüşme dersimizde;
vergi levhamızı, matematik lisans diplomamızı, öğretmenlik pedagojik formasyon belgemizi, öğrenci koçluğu belgemizi gösteririz. Çünkü, üniversite öğrencileri, mühendisler vs. ek iş olarak özel ders vermektedirler ve sizin paranızı ve öğrencinizin eğitimini riske attığını düşünmemektedirler. Ücretsiz ilk dersimizde diploma ve sertifikalarımı gösteririm. Girecek olduğunuz sınav ile ilgili yayınlanmayan sınav sorularını ve sınav ile ilgili bilgiler veririm. Öğrencimizi test eder öğrencinin temelini ölçerim.

Ankara Matematik Özel Ders ücretsiz ilk tanışma dersimizde;
öğrencinin matematik temelini, sorulara bakış açısını, el pratiğini, kurgulama yapıp yapamadığını, düşündürücü soruları anlayabiliyor mu,
yorum yapabilme becerisini, ölçmek için testimizi beraber çözmeye çalışıyor, iletişim kurma ve öğrencimize en uygun öğrenme modelini test etmeye çalışmaktayım.

Ankara matematik özel ders konusunda amacımız sizi iyi bir sıralamaya girmenizi sağlamaktır.20 yıla yakın dershane ve Ankara Matematik Özel Ders tecrübemizde öğrencilerimizin soru çözerken takıldığı yerleri, neden soruyu çözmeye devam edemediğini, nasıl matematik çalışması gerektiğini, test tekniklerini, sıfırlama tekniğini, turlama tekniğini kullanarak öğretmeyi hedefliyoruz.

Yalçın Algan olarak Ankara Matematik Özel Ders ilk görüşmemizde hazırladığımız sorular ile öğrencimizin matematik seviyesini ölçmekteyiz. Kendi durumunu görmesi açısından bunu yapmaktayız. Seviye ve en iyi öğretim modeli tespit edildikten sonra gireceği sınavı ile ilgili sınav tarihine kadar haftalar hesaplanır, sınav analizi, çalışma planı yaparız. Temel Matematik, problemler, geometri, tablo grafik ve sayısal mantık konuları bu haftalık tabloya yerleştirilerek bir yol haritası oluşturulur. Tüm Ankara matematik özel ders sınav sorularını yayınlanan ve yayınlanmayan en son matematik sınav sorularını gösteriyoruz ve yorumluyoruz.

Öğrencimize bir seviye ölçme testi uygulayıp onunla karşılıklı sorular çözmeye çalışırız. Biz bu çalışmayı yaparken hem kendisinin hangi seviyede olduğunu görmesini salıyoruz hem de öğrencimize uygun en iyi öğrenme modelini ve nasıl bir özel ders alması gerektiğini anlatırız.

Ankara Matematik Özel Ders görüşmemizde size gireceğiniz sınav ile ilgili sınav tarihi, kalan haftalar, kaç hafta ders çalışabiliriz, kaç hafta soru çözümü ve deneme çalışması yapabileceğimiz hakkında bilgi verilecektir. İlk görüşmemizde ayrıca sınava girecek öğrencimize tüm matematik sınav sorularını gösteriyoruz ve yorumluyoruz. Öğrencimize bir seviye ölçme testi uygulayıp onunla karşılıklı sorular çözmeye çalışırız. Biz bu çalışmayı yaparken hem kendisinin hangi seviyede olduğunu görmesini salıyoruz hem de öğrencimize uygun en iyi öğrenme modelini ve nasıl bir özel ders alması gerektiğini anlatırız.

Ek iş değil tek iş, 18 Yıllık Dershane ve Özel Ders tecrübesine sahip Yalçın ALGAN son beş yıldır sadece Özel ders vermekteyiz. Belgeli yaşam ve profesyonel öğrenci koçu, öğretmenlik sertifikası ile yüksek lisans ve matematik lisans diplomamızı ilk görüşmemizde size göstermekteyiz. Çünkü bu konuda bir çok matematik öğretmeni olmayan, tecrübesiz, diplomasız özel ders vermeye çalışan, ek iş olarak matematik özel ders vermek isteyen şahıslar vardır. Paranızı ve geleceğinizi riske atmayınız. Yıl içinde sadece 16 tane öğrencimiz olur. Sadece Ankara matematik özel ders öğrencilerimiz ile ilgilenmekte onların başarmaları için tüm enerjimi harcarım. 

Yaklaşık 20 yıla yakın Dershane ve Ankara Matematik özel ders tecrübemizle, öğrencilerimizin takıldığı soruları not ettik, sizin de takılabileceğini düşünerek bu tür yapılan yanlış öğrenmeleri düzeltme amacındayız.  Çünkü bu bilgiler tüm öğrenim hayatı boyunca öğrendiğiniz ezbere bilgilerden oluşmaktadır.
Emin olun bu püf noktalarda siz de takılırsınız. Bu püf noktalar derste anlatılmayacak kadar küçük kavramlardır. Sizi iki seçenek arasında bırakır.
Bunu bir anda sizin toparlayıp düzeltmeniz mümkün olmayabilir.
Bu konuda size yardımcı olacağız.

ankara matematik özel ders soruları

Eğitim Tecrübenizden bahseder misiniz ?

19 yıl Dershane ve Ankara Matematik Özel Ders tecrübesine sahibim. Dershane deneyimimiz boyunca yaptığımız deneme sınavlarından sonra öğrencilerimize sorduk. Bu sınavda hangi eksik olduğunuz yönlerinizi gördünüz. Verilen cevapları tahtaya yazarak aynı hataların yapılmamasını vurguladık. Bu bilgilerimizi de öğrencilerimiz ile paylaşmaktayız.

Çalıştığım Dershaneler Eğitim kurumları

Açı Dershaneleri / Matematik-Geometri öğretmenliği,

Final Dershaneleri /Matematik-Geometri öğretmenliği,

Sınav Dershaneleri / Matematik-Geometri öğretmenliği, kitap yazımı, tashih,

Çözüm Dershaneleri / Matematik-Geometri öğretmenliği, ODTÜ’lüler Dershanesi /Matematik-Geometri öğretmenliği, Matematik Bölüm Başkanlığı,

Ödül Dershaneleri Matematik-Geometri öğretmenliği, KURUCU ORTAKLIK yaptım.

ankara matematik özel ders

ankara matematik özel ders dershane

Ankara Matematik Özel Ders çalışma yerimiz, ister evinizde, ister Kızılay’da kendi ofisimizde özel derslerimizi yapabiliriz.

ankara matematik özel ders ilçeler

Ankara Matematik Özel Ders çalışma programı, Sınav konularını kalan haftalara bölüyoruz. Bu konu tablosundan öğrencimize de vermekteyiz. Öğrencimizde haftalık bu hafta hangi konulara çalışılacağını, soru çözeceğini bilecektir. Öğretmen de ne anlatacağını bilmektedir. Öğrencimize istikrarla ve inatla uyacağı bir program yapmaktayız.
Sınava kadar kaç hafta kaldığını hesaplıyor, Konuların haftalara dağılım tablosunu yapıyoruz, Bunu yapmaktaki amacımız: hem öğrencimiz hem de biz belirli bir düzen ve disiplin içinde anlatılacak konuların isimlerini bilmesi, hazırlık yapması ve Ankara matematik özel ders konularında ödevlendirilmesi içindir.

ankara matematik özel ders programı

Sınav soruları yorumumuz, ÖSYM ve MEB’ nın yaptığı sınav sorularını ( Yayınlanan ya da yayınlanmayan ) Lgs, Msü, Tyt, Ayt, Ales, Dgs ve Kpss sınav sorularını da incelemekteyiz. Her yıl yeni müfredatı incelemekteyiz. 

ÖSYM Sınav sorularını incelediğimizde,
Kurgulayıcı, belirleyici, düşündüren, yorumlama, tanımlama, öncül sorulardan oluşan, dikkat gerektiren, muhakeme gücünü ölçen,
mantıksal akıl yürütme yeteneği gerektiren, sorgulayan, analitik düşünme gerektiren, işlem hatalarını ortaya çıkartan, işlem yeteneğini ölçen,
tablo grafik ve sayısal mantık dersleri ile iç içe konu kavratımı yapan, geometrik zeka, görsel hafıza eğitimi, şekiller kullanarak görsel hafızanızı ölçmeye çalışan, okuduğunu anlama, tablo yorumlama, sayısal Mantık kurabilme, grafik bilgisi ölçme, formül çıkartma, geometrik düşünebilme, matematik diline çevirebilme, küçük örnek kurabilme, şekillerin geometrik yapısını anlayabilmesini sağlayan, sadeleştirme yapabilen, el pratiğini hızlandıran ve şıkları profesyonelce hazırlanmış sorular olduğunu görmekteyiz. Biz bunları dikkate alarak Ankara matematik özel ders notlarımızı hazırlamaktayız.

ankara matematik özel ders ösym

Öğrencimize nasıl ders çalışması gerektiği hakkında tavsiyeler ve ödevlendirme çalışmaları yapmaktayız.

ankara matematik özel ders sorular

Ankara matematik özel ders verirken kullandığımız metodlar

Mantıksal Akıl yürütme, Kurgulayıcı eğitim, İşlem hatalarını giderici temellendirme eğitimi, Tablo grafik ve Sayısal Mantık kurabilme,
Geometrik zeka, Görsel Hafıza eğitimi, Ödevlendirme, Profesyonel Öğrenci koçluğu, Matematik Başarı Koçluğu, Sıfırlama tekniği, Yılların tecrübesi ile hazırlanmış ders notlarımız ile öğrencinizi başarıya taşımaktadır.

Her yıl incelediğim binlerce soruları düşündüğümde Öğrencilerin soruyu neden anlayamadığını, soru cümlelerini kurgulama, anlama, soru içindeki soru kökü, şart kısmı ve bilgi kısımlarını ayırt edebilme vs… Soru çözme güçlüğünü yenmeyi öğretmek amacındayız.

Ankara Matematik Özel Ders Kavram Haritalarımız

Öğrencilerimiz ile ders çalışırken bir A4 kağıdına, Konunun ana hatlarını, Formüllerini, Anahtar kelimelerini, Sloganlarını, Önemli yerlerini not ederek konuyu bir kağıda özetliyoruz. Soru çözerken ve deneme sınavlarına girerken bu kavram haritasını tekrar yapmasını sağlıyoruz.

ankara matematik özel ders kavram

Konular görülmeye başladıkça eski konuların unutulmaması için tarama sınavı, Birkaç konuyu birbirine bağlayan soruları, Deneme soruları
ile öğrenilen bilgilerin unutulmamasını sağlamaktayız. Sınava kadar ilgi, Velilerimiz ile bilgi paylaşımı ve Öğrencimizin memnuniyeti, mutluluğu bizim referansımız için önemlidir.

Dershanelerde kayıtlı Öğrenci sayısının az olması, Bu öğrencilerin hepsinin SAYISAL, EŞİT AĞIRLIK ve SÖZEL olmadığı, Seviye sınıflarının oluşturulamaması, sınıflardaki her öğrenci seviyesinin eşit olmaması,
Öğretmenin sorduğu soruları sınıftaki iyi öğrencilerin hemen cevaplaması,
Öğrencinizin sadece tahtadakileri defterine geçiriyor olması demektir.
Düşünme eylemi gerçekleşememektedir.

Dershanede çalışan Ankara matematik Özel Ders öğretmeninin düşük ücretle çalışması, Çok sayıda derse giriyor olması, Öğretmenin performansını düşürmekte ve artık sadece soruya cevap veren öğrencilerle derse devam etmesine neden olmaktadır.
Velilerin bu konuda duyarlı olması durumu biraz olsun düzeltse de öğretmen yavaş anlatırsa elindeki yıllık plana göre konuları yetiştirmesi mümkün olmayacaktır.

Ben dershane ortaklığı yaptığım dönemlerde dersler biter öğretmenler dağıldıktan sonra derste anlamayan öğrencilere etüd yapar ve evimize öyle giderdik çünkü bizler öğrencilere öyle söz vermiştik.

Ben 3 yıl Dershane ortaklığı yaptım. Dershanelerin artılarını ve eksilerini bilen bir insanım. Ankara matematik özel ders verdiğimiz öğrencilerimiz dershaneye de gitmektedir. Özel ders alarak hem haftanın tekrarını yaparız. Hem de hızına hız katarız.

Ankara Matematik Özel Ders konusunda, Sınav yayınları ve Çizgisel yayınları başta olmak üzere bir çok  yayın evlerine kitap ve soru yazdım. Kitap ve soru tashihi yaptım. Soruların incelenmesi düzeltilmesi ve bilimsel hataların kontrolü ve farklı yollardan çözüldüğünde aynı sonucun bulunması incelemelerini yaptım.

Yüzlerce Üniversite Okuyan Öğrencilerim ve Elit velilerimizin iletişim bilgilerini verebiliriz. Velilerim arasında Emniyet Mensupları ve Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık konutlarında oturan Velilerimiz,
Oyak sitesi, Park Oran sitesi, Sinpaş Yalı evleri … Bir çok elit kesimden velilerimiz referansımızdır.
Ankara Matematik Özel Ders öğrencilerimiz çok iyi sıralamalara girerek Tıp Fakültesi, Hukuk Fakültesi,
Mühendislikler kazanarak bir kez daha işimizi severek yaptığımızı bize hatırlattılar. Onlara teşekkür ediyor, çalışmalarında bizleri örnek aldıkları için bir ömür mutlu olmaları için onlara dua etmekteyiz.

Matematik 1, Matematik 2 ve Geometri alanında konulara hakim olan bir öğretmenim. Bu alanlar birbirlerine bağlıdır ve biri diğeri olmadan anlatılamaz. Lütfen Ankara Matematik Özel Ders öğretmeniniz ile çalışırken bu 3 alanı da iyi bildiğinden emin olun.

Profesyonel anlamda Öğrenci koçluğu hizmetlerim;
Gün içindeki zamanı en güzel şekilde kullanma,
Öğrencimizin matematik öğrenme güçlüğünü giderme,
Sistemli ve verimli ders çalışmayı sağlama,
Öz güvenini arttırma çalışmaları,
Öğrenmeyi öğrenme,
Sıfırlama tekniği,
Turlama tekniği,
Haftalık ders çalışma planı,
Öğrencimizi gün içinde arama,
Motivasyon,
Ders takibi,
Veli öğretmen okul görüşmelerine katılma hizmetleri de sunmaktayız.
Veli Öğrenci Öğretmen işbirliği ile mutlak başarıyı yakalamak adına görüşmeler yapmaktayız. Öğrencinin matematiğe bakış açısını değiştirmek, ders çalışma alışkanlığı kazandırmak ve örnek bir davranış sergilemesini sağlamak ve topluma yararlı bir birey kazandırmak amacında çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sınavlarda sorulan Ankara Matematik Özel Ders soruları 5 bölüme ayrılmaktadır.

Temel Matematik,
Problemler,
Tablo Grafik,
Sayısal Mantık,
Geometri ve Matematik 2 bölümlerine ayırmaktayım.
Sınava kadar olan günlere bu konuları dağıtarak çalışma planı hazırlanmaktadır.
Ankara Matematik Özel Ders Kaynak seçimi,
En az 4 tane Matematik Soru Bankası bitirttiriyorum.
Ankara Matematik Özel Ders Denemeler,
Sınava son 2 ay kala günde en az 1 tane deneme çözdürüyoruz.
Öğrencimize girecek olduğu sınavın tüm sorularını veriyoruz. Anlattığımız kavramların sınav ile bağlantısının kurulması için önemli olduğunu düşünmekteyiz.
Ankara Matematik Özel Ders sırasında Matematiksel Problem Çözme Becerilerini Geliştirmek için,
Birçok adımda çözülebilecek problemler küçük ve kullanışlı adımlara ayrılmalı, Sorudaki çeşitli bölümleri vurgulamak için renkli kalem kullanılmalı ve Problemlerin çözümünde şekiller ve tablolar çizilmeli.
Tablolardaki farklı sütun ve satırları betimlemek için de bu yerler renklendirilmelidir.
Her öğrencinin ihtiyacı ve seviyesi kendine özeldir. Birebir yapılan çalışma ile ihtiyacın tam tespiti yapılır. Ankara matematik özel ders lerimiz klasik sınıf içi eğitimin aksine öğrenciyle birebir göz teması sağlanarak öğrenciye hitap edilir. Öğrencinin derse katılım oranı daha yüksek olur. Dolayısıyla ders takibi %100 dür. Derste devamlılık sağlanır ve konu biriktirme olmaz. Öğrencinin seviyesine göre konu işleyiş hızı net belirlenir. Gelişimin istatistiksel yorumu daha doğru ve sağlıklı yapılabilir ki bu da öğrencinin kat ettiği yolu net gösterir. Derste devamlılık için öğrencinin bireysel çalışması önemlidir. Özel ders bireysel ders çalışmaya mecbur bırakır.
Farklı kaynakların taranması daha rahat yapılır. Bu da öğrencinin her soru tipini görmesine olanak sağlar. Teorik ve Uygulamalı Ankara matematik özel ders esnasında kendi hazırladığımız özel ders föyleri ve öncül kaynaklar ile Türkiye geneli eğitmen arkadaşlarımızla beyin fırtınası sonucu oluşturduğumuz en kabul görmüş konu ve içeriklerle geleceğinize yön vermek isteriz.

Ankara matematik özel ders girmeden önce;

Mutlaka derse hazırlıklı gidin.
Hazır bulunuşluk düzeyini belirleyip, eksikleri gidermeye çalışın.
Matematik ders, esnasında öğrenilen bir ders olduğu için, yapmanız gereken anlamadığınız bir yerde mutlaka öğretmeninize sorun.
Ankara matematik özel ders esnasında düzenli not tutmaya çalışınız. Konuya ait örnek testleri mutlaka ve mutlaka işlem yaparak sonuca ulaşınız.
Konuyu anlamaya ve problemleri çözmeye çalışın.
Sık sık Ankara matematik özel ders esnasında öğrenilen konuları tekrarlayınız.
Çalıştığınız matematik konusuna odaklanın.
Dikkat hafıza için çok önemli bir ögedir.
Öğrendiklerinizi ayrıntılı çalışın ve tekrarlayın.
Ankara Matematik Özel Ders esnasında Görselliğe önem verin, grafikler ve tablolar hatırlatıcı unsurlardır.
Renkli kalemler kullanmak, fotoğraf ve resimler hatırda kalmasını kolaylaştırır.
Bilgiyi hatırlamak için hafıza çağrıştırıcılarını kullanabilirsiniz.
Öğrendiğiniz konuya, espri, yenilik, tuhaflık veya sıra dışılık katarak daha kolay öğrenebilirsiniz.
Öğrettiklerinizi başkalarına öğretin.
En iyi öğrenme yollarından birisi de başkasının öğretmeni olmanızdır.

Ankara Matematik Özel ders adımlarımız

1.Aşağıdaki telefonumuzu arıyorsunuz. ( 05326648561 )
2.Kendimizi tanıtıyoruz, Sınav hakkında bilgi veriyoruz.
3.WhatsApp tan konum atıyorsunuz. Aracımız ile evinize geliyoruz
4.Siz ve öğrenciniz ile ilk görüşmeyi sağlıyoruz.
5.Öğrencinizi test edip durumunu ölçüyoruz,
6.Kendisine ve size durumu hakkında bilgi veriyoruz.
7.Öğrencinin seviyesine göre haftalık program yapıyoruz.
8.Belirlediğimiz günde özel derslerimizi yapıyoruz.
9.Dersimizin sonunda özel ders föyümüzü öğrencimize veriyoruz.
10.Öğrenciye verdiğimiz föyü tekrar yapması gerektiğini vurguluyoruz
11.Verdiğimiz föydeki Ankara Matematik Özel Ders ödev testlerini yapmasını ve takibini sağlıyoruz.
12.Föylerimizdeki ÖSYM nin sınavlarda sorduğu soruları incelemesini sağlıyoruz.
13.Öğrencinin yapamadığı soruları whatsApp tan sormasını sağlıyoruz.
14.Konu sonunda konunun taramasını yapıyoruz.
15.Her 4 konudan sonra deneme yaparak ölçme yapıyoruz.
16.Sınava kadar ilgi, ölçme ve değerlendirmemize devam ediyoruz.Veli ve Öğrenci memnuniyeti, mutluluğu,referansı bizim için önemlidir.

Belgeli Profesyonel Öğrenci Koçu

Ankara Matematik Özel Ders öğretmeni Yalçın Algan

Ankara Matematik Özel Ders iletişim : 0532 664 85 61 Ankara

HEDEFİMİZ: İlk 10.000’e öğrenci yerleştirmektir.

Ankara’da Öğrenci Koçluğu Sistemi İle Özel Matematik Dersleri

Tüm ders konuları geneli incelendiğinde sayısal dersler kategorisine giren matematik dersi, özellikle destek alınması gereken dersler arasındadır. Matematikteki konular, formüller ve kurallar bellidir. Sadece bu konulardan oluşan problem ve sorular nasıl bir mantık ile çözülmeli? En kısa yoldan sonuca nasıl gidilmeli? Bunlar bilinmesi gerekir ki uzman bir öğretmenden alınan bire bir matematik dersi ve sık soru çözme ile bu işin altından kolayca kalkılabilir. Ankara ilimizde faaliyetlerinde bulunduğumuz, Ankara Matematik Özel Ders programı ile öğrencilerimizin matematik mantığını kavramalarını ve sınavlarda hızlı bir şekilde matematik sorularını çözmelerini hedefliyoruz.

Koçluk sistemine dayalı öğretme tekniklerimiz ile her öğrencinin konuyu kavrama düzeyi tespit edilip, öğrenci özelinde verdiğimiz bire bir matematik eğitimleri, öğrencilerin bu konuda kendilerine özgüven kazanmasını sağlamaktadır. Kendine güveni olan öğrenciler ise, verdiğimiz özel matematik dersi eğitimi ile sınav stresi yaşamadan, matematik sorularını kolayca ve hızlı bir şekilde cevaplayabiliyorlar.

Ankara Matematik Özel Ders, Ankara ili özelinde, uzman kadromuzla hizmet verilmekte olup, derslerimizi ev ortamınızda gerçekleştirebiliyoruz. Ankara ili genelinde matematik özel ders eğitimlerimizi verdiğimiz gibi sadece öğrencilerimizin okul dersleri ve girecekleri liseye giriş sınavı olan LGS ve üniversite giriş sınavları olan TYT ve YKS sınavlarına hazırlık için değil, üniversite öğrencileri ve yetişkinlerin girdiği DGS, KPSS, Ales gibi sınavlar için de özel matematik dersi programlarımız mevcuttur.

Ankara Matematik Özel Ders verdiğimiz ilçeler

Akyurt , Altındağ , Ayaş , Balâ , Beypazarı , Çamlıdere , Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kahramankazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle Matematik Özel Ders

Ankara Matematik Özel Ders Facebook Sayfamız

Ankara Matematik Özel Ders Ankara Matematik Özel Ders Ankara Matematik Özel Ders Ankara Matematik Özel Ders Ankara Matematik Özel Ders Ankara Matematik Özel Ders Ankara Matematik Özel Ders Ankara Matematik Özel Ders Ankara Matematik Özel Ders Ankara Matematik Özel Ders

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya ve hizmetimize oy vermek ister misiniz?)
Loading...
İLETİŞİM