Ankara Matematik Özel Ders

Ankara Matematik Özel Ders

2 Nisan 2020 tarihinde oluşturuldu.
Ankara Matematik Özel Ders

Ankara matematik özel ders denildiğinde ilk aklımıza Matematik öğretmeni Yalçın Algan gelmektedir. Yalçın Algan 19 yıllık dershane ve matematik özel ders tecrübesine sahiptir. Özel dersi ek iş olarak değil sadece sınırlı sayıda öğrenciyi kabul ederek tek iş olarak yapmaktadır. Özel Ders notlarını her öğrenci seviyesine uygun olarak bilgisayar ortamında kendisi hazırlar.

Güncel matematik kitaplarını ve Ösym sınav sorularını inceler, konularına göre düzenler ve özel ders notlarına ekler. Piyasaya yeni çıkan kitaplar alınıp bilgisayar ortamında incelenir. Önemli bulduğumuz konu anlatımı, uzun metinli kurgulayıcı sorular, püf noktaları, kendi tecrübemiz ve yorumumuz ile birleştirip her öğrenci seviyesine uygun word belgesi olarak hazırlanır. Notlarımız üzerinden akıcı bir ders anlatımı sağlanır ve öğrencimize hediye edilir.

Ankara matematik özel ders

Öğrencileriniz size WhatsApp’tan soru sorabilir mi ?

Takıldığınız soru mu oldu günün her saatinde WhatsApp’tan soru sorabilir, hemen cevabını alabilirsiniz. Özel ders verdiğim öğrencilerim sabah 9 akşam 9 arası istedikleri kadar soru sorma hakkına sahiptir. Whatsapp Matematik Soru Çözüm Grubuna girmek için Tıklayınız

Ücretsiz ilk dersiniz den bahseder misiniz ?

Ankara Matematik Özel Ders için ücretsiz ilk görüşme dersimizde;
vergi levhamızı, matematik lisans diplomamızı, öğretmenlik pedagojik formasyon belgemizi, öğrenci koçluğu belgemizi gösteririz. Çünkü, üniversite öğrencileri, mühendisler vs. ek iş olarak özel ders vermektedirler ve sizin paranızı ve öğrencinizin eğitimini riske attığını düşünmemektedirler. Ücretsiz ilk dersimizde diploma ve sertifikalarımı gösteririm. Girecek olduğunuz sınav ile ilgili yayınlanmayan sınav sorularını ve sınav ile ilgili bilgiler veririm. Öğrencimizi test eder öğrencinin temelini ölçerim.

Ankara Matematik Özel Ders

Ankara Matematik Özel Ders ücretsiz ilk tanışma dersimizde;
öğrencinin matematik temelini, sorulara bakış açısını, el pratiğini, kurgulama yapıp yapamadığını, düşündürücü soruları anlayabiliyor mu,
yorum yapabilme becerisini, ölçmek için testimizi beraber çözmeye çalışıyor, iletişim kurma ve öğrencimize en uygun öğrenme modelini test etmeye çalışmaktayım.

Ankara matematik özel ders konusunda amacımız sizi iyi bir sıralamaya girmenizi sağlamaktır.20 yıla yakın dershane ve Ankara Matematik Özel Ders tecrübemizde öğrencilerimizin soru çözerken takıldığı yerleri, neden soruyu çözmeye devam edemediğini, nasıl matematik çalışması gerektiğini, test tekniklerini, sıfırlama tekniğini, turlama tekniğini kullanarak öğretmeyi hedefliyoruz.

Ek iş değil tek iş, 18 Yıllık Dershane ve Özel Ders tecrübesine sahip Yalçın ALGAN son beş yıldır sadece Özel ders vermekteyiz. Belgeli yaşam ve profesyonel öğrenci koçu, öğretmenlik sertifikası ile yüksek lisans ve matematik lisans diplomamızı ilk görüşmemizde size göstermekteyiz. Çünkü bu konuda bir çok matematik öğretmeni olmayan, tecrübesiz, diplomasız özel ders vermeye çalışan, ek iş olarak matematik özel ders vermek isteyen şahıslar vardır. Paranızı ve geleceğinizi riske atmayınız. Yıl içinde sadece 16 tane öğrencimiz olur. Sadece Ankara matematik özel ders öğrencilerimiz ile ilgilenmekte onların başarmaları için tüm enerjimi harcarım.

Yaklaşık 20 yıla yakın Dershane ve Ankara Matematik özel ders tecrübemizle, öğrencilerimizin takıldığı soruları not ettik, sizin de takılabileceğini düşünerek bu tür yapılan yanlış öğrenmeleri düzeltme amacındayız. Çünkü bu bilgiler tüm öğrenim hayatı boyunca öğrendiğiniz ezbere bilgilerden oluşmaktadır. Emin olun bu püf noktalarda siz de takılırsınız. Bu püf noktalar derste anlatılmayacak kadar küçük kavramlardır. Sizi iki seçenek arasında bırakır. Bunu bir anda sizin toparlayıp düzeltmeniz mümkün olmayabilir. Bu konuda size yardımcı olacağız.

Eğitim Tecrübenizden bahseder misiniz ?

19 yıl Dershane ve Ankara Matematik Özel Ders tecrübesine sahibim. Dershane deneyimimiz boyunca yaptığımız deneme sınavlarından sonra öğrencilerimize sorduk. Bu sınavda hangi eksik olduğunuz yönlerinizi gördünüz. Verilen cevapları tahtaya yazarak aynı hataların yapılmamasını vurguladık. Bu bilgilerimizi de öğrencilerimiz ile paylaşmaktayız.

Ankara Matematik Özel Ders çalışma yerimiz, ister evinizde, ister Kızılay’da kendi ofisimizde özel derslerimizi yapabiliriz.

Ankara Matematik Özel Ders Kavram Haritalarımız

Öğrencilerimiz ile ders çalışırken bir A4 kağıdına, Konunun ana hatlarını, Formüllerini, Anahtar kelimelerini, Sloganlarını, Önemli yerlerini not ederek konuyu bir kağıda özetliyoruz. Soru çözerken ve deneme sınavlarına girerken bu kavram haritasını tekrar yapmasını sağlıyoruz.
Konular görülmeye başladıkça eski konuların unutulmaması için tarama sınavı, Birkaç konuyu birbirine bağlayan soruları, deneme soruları
ile öğrenilen bilgilerin unutulmamasını sağlamaktayız. Sınava kadar ilgi, Velilerimiz ile bilgi paylaşımı ve Öğrencimizin memnuniyeti, mutluluğu bizim referansımız için önemlidir.

Ankara Matematik Özel Ders

Dershanelerde kayıtlı Öğrenci sayısının az olması, Bu öğrencilerin hepsinin SAYISAL, EŞİT AĞIRLIK ve SÖZEL olmadığı, Seviye sınıflarının oluşturulamaması, sınıflardaki her öğrenci seviyesinin eşit olmaması,
Öğretmenin sorduğu soruları sınıftaki iyi öğrencilerin hemen cevaplaması,
Öğrencinizin sadece tahtada kileri defterine geçiriyor olması demektir.
Düşünme eylemi gerçekleşememektedir.

Dershanede çalışan Ankara matematik Özel Ders öğretmeninin düşük ücretle çalışması, Çok sayıda derse giriyor olması, Öğretmenin performansını düşürmekte ve artık sadece soruya cevap veren öğrencilerle derse devam etmesine neden olmaktadır. Velilerin bu konuda duyarlı olması durumu biraz olsun düzeltse de öğretmen yavaş anlatırsa elindeki yıllık plana göre konuları yetiştirmesi mümkün olmayacaktır.

Ben dershane ortaklığı yaptığım dönemlerde dersler biter öğretmenler dağıldıktan sonra derste anlamayan öğrencilere etüd yapar ve evimize öyle giderdik çünkü bizler öğrencilere öyle söz vermiştik. Ben 3 yıl Dershane ortaklığı yaptım. Dershanelerin artılarını ve eksilerini bilen bir insanım. Ankara matematik özel ders verdiğimiz öğrencilerimiz dershaneye de gitmektedir. Özel ders alarak hem haftanın tekrarını yaparız. Hem de hızına hız katarız.

Ankara Matematik Özel Ders konusunda, Sınav yayınları ve Çizgisel yayınları başta olmak üzere bir çok yayın evlerine kitap ve soru yazdım. Kitap ve soru tashihi yaptım. Soruların incelenmesi düzeltilmesi ve bilimsel hataların kontrolü ve farklı yollardan çözüldüğünde aynı sonucun bulunması incelemelerini yaptım.

Yüzlerce Üniversite Okuyan Öğrencilerim ve Elit velilerimizin iletişim bilgilerini verebiliriz. Velilerim arasında Emniyet Mensupları ve Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık konutlarında oturan Velilerimiz,
Oyak sitesi, Park Oran sitesi, Sinpaş Yalı evleri … Bir çok elit kesimden velilerimiz referansımızdır.

Ankara Matematik Özel Ders öğrencilerimiz çok iyi sıralamalara girerek Tıp Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Mühendislikler kazanarak bir kez daha işimizi severek yaptığımızı bize hatırlattılar. Onlara teşekkür ediyor, çalışmalarında bizleri örnek aldıkları için bir ömür mutlu olmaları için onlara dua etmekteyiz.

Matematik 1, Matematik 2 ve Geometri alanında konulara hakim olan bir öğretmenim. Bu alanlar birbirlerine bağlıdır ve biri diğeri olmadan anlatılamaz. Lütfen Ankara Matematik Özel Ders öğretmeniniz ile çalışırken bu 3 alanı da iyi bildiğinden emin olun.

Sınavlarda sorulan Ankara Matematik Özel Ders soruları 5 bölüme ayrılmaktadır. Tüm ders konuları geneli incelendiğinde sayısal dersler kategorisine giren matematik dersi, özellikle destek alınması gereken dersler arasındadır. Matematikteki konular, formüller ve kurallar bellidir. Sadece bu konulardan oluşan problem ve sorular nasıl bir mantık ile çözülmeli? En kısa yoldan sonuca nasıl gidilmeli? Bunlar bilinmesi gerekir ki uzman bir öğretmenden alınan bire bir matematik dersi ve sık soru çözme ile bu işin altından kolayca kalkılabilir. Ankara ilimizde faaliyetlerinde bulunduğumuz, Ankara Matematik Özel Ders programı ile öğrencilerimizin matematik mantığını kavramalarını ve sınavlarda hızlı bir şekilde matematik sorularını çözmelerini hedefliyoruz.

Koçluk sistemine dayalı öğretme tekniklerimiz ile her öğrencinin konuyu kavrama düzeyi tespit edilip, öğrenci özelinde verdiğimiz bire bir matematik eğitimleri, öğrencilerin bu konuda kendilerine öz güven kazanmasını sağlamaktadır. Kendine güveni olan öğrenciler ise, verdiğimiz özel matematik dersi eğitimi ile sınav stresi yaşamadan, matematik sorularını kolayca ve hızlı bir şekilde cevaplayabiliyorlar.

Ankara Matematik Özel Ders, Ankara ili özelinde, uzman kadromuzla hizmet verilmekte olup, derslerimizi ev ortamınızda gerçekleştirebiliyoruz. Ankara ili genelinde matematik özel ders eğitimlerimizi verdiğimiz gibi sadece öğrencilerimizin okul dersleri ve girecekleri liseye giriş sınavı olan LGS ve üniversite giriş sınavları olan TYT ve YKS sınavlarına hazırlık için değil, üniversite öğrencileri ve yetişkinlerin girdiği DGS, KPSS, Ales gibi sınavlar için de özel matematik dersi programlarımız mevcuttur.

Çankaya Matematik Özel Ders

Çankaya matematik özel ders ekibi olarak mevcut sınav sistemi birçok gencin ve birçok öğrencinin hayatını değiştirmektedir. Bu sınavlarda elde ettiği başarılarla geleceğine de iyi bir adım atan birçok öğrenci sınavlarda en büyük kaybı matematik bölümünden vermektedir. Bu nedenle çankaya matematik özel ders alınan dersler arasında başı çekmektedir. Bu yüzden birçok öğrenci velisi çocukların daha iyi bir geleceğe adım atabilmesi için özel ders matematik seçeneğini değerlendirmektedir. Bu nedenle profesyonel kişiler aramaktadır, işte tam da bu noktada Yalçın Algan kişisel bilgi ve tecrübelerini on altı yıllık matematik özel ders tecrübesini öğrencilerine yansıtmakta ve onların daha iyi bir yere gelebilmesi için çalışmaktadır.

Çankaya matematik özel ders öğrencilerimize öncelikle ösym ve meb’nın soru hazırlama mantığından yola çıkarak piyasadaki yayınları inceleyerek yılların tecrübesi ile hazırladığımız özel ders notlarının yanı sıra piyasadaki elit yayınları da çözmesini tavsiye etmekteyiz.

20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz. Çankaya matematik özel ders verdiğimiz öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.

Çankaya Matematik Kursu

Çankaya matematik kursu öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve diziplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

Çankaya matematik kursumuzda amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.

Çankaya matematik kursumuzu anlattığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır.
İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz.

Çankaya Matematik Kursu

Öğrencimizin seviyesini, el pratikliğini, sorulara yaklaşımını, eksik kaldığı konuları, hangi konuları bilip bilmediğini, konuları öğrenirken yüzeysel mi yok sa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş ölçmekteyiz.

Online video dersler ile konuarı tekrar tekrar dinleyebilirler

Çankaya matematik özel ders öğrencilerimiz Türkiye’nin nereinde olursa olsun bizden uzaktan eğitim alabilirler.
Çankaya Matematik Özel Ders
Öğrencilerimizin yapamadığı soruları sormaları için whatsapp matematik soru çözüm grubumuza da katılabilirler.

Birçok başarılı referansa sahip olan saygıdeğer öğretmen aynı zamanda matematik konusunda birçok yetkinliğe sahiptir. Bu nedenle Çankaya matematik özel ders konusunda bu öğretmene güvenmekte ve öğrencilerini bir adım öne taşımak için özel ders ve profesyonel yardım almasını sağlamaktadır.

Çocuklarınızın geleceğine sağlam bir adım atmasını istiyorsanız matematiği bir sorun olmaktan çıkarmalısınız. Çankaya matematik özel ders , Geçmişten günümüze değişmeyen bir gelenek olarak matematik dersi birçok çocuğun hiç sevmediği dersler arasında yer almaktadır. Ancak özel ders matematik sevmeyen çocuklar için ilaç niteliğinde bir gelişmedir.

Çankaya matematik özel ders çalışma yerimiz, ister evinizde, ister Kızılay’da kendi ofisimizde özel derslerimizi yapabiliriz.

Öğrencilerin çoğu derste anlamadıklarını sormaya çekinirler ve sordukları takdirde arkadaşları tarafından küçümsenmekten korkarlar ya da öğretmeni tarafından azarlanmaktan çekinirler. Ancak verilen özel ders ortamında birebir eğitiminin olması ve özel ders öğretmeninin çocukla itina ile ilgilenmesi anlayacağı dilden anlatması ile bu sorunu ortadan kolaylıkla kalkmaktadır. Bu nedenle çankaya matematik özel ders konusunda birçok veli gibi Yalçın Algan’a güvenmektedir.

Çankaya matematik özel ders , Profesyonel olarak birçok dershanede matematik ve geometri öğretmenliği yapan hatta ODTÜ’lüler Dershanesi, Matematik Geometri Öğretmenliği ve Matematik Bölümü başkanlığında da bulunan saygıdeğer öğretmen sayesinde birçok çocuk matematik kabusundan kurtulmuştur.

Çankaya matematik özel ders öğretmeni Yalçın Algan Öğrencilerine ders verirken özellikle onların anlayacağı dilden olmasını tercih etmekte ve matematik özel ders kaygısını veliler üzerinden de kaldırmaktadır. Verilen bu özel dersler sayesinde çocuğunuzda ki gelişimi fark etmek işten bile değildir. Bu nedenle daha iyi bir gelecek için özel ders düşünmelisiniz.

Ankara Matematik Özel Ders verdiğimiz ilçeler

Akyurt , Altındağ , Ayaş , Balâ , Beypazarı , Çamlıdere , Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kahramankazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle Matematik Özel Ders