• yalcinalgan@matematikozelders.com

ANKARA ÖZEL DERS MATEMATİK

ANKARA ÖZEL DERS MATEMATİK

Ankara Özel Ders Matematik denildiğinde Yalçın ALGAN,

Ankara Özel Ders Matematik, 17 yıllık Dershane ve Özel Ders tecrübesi ile 4,5,6,7,8,9,10,11,12.Sınıflarına okul derslerine yönelik yazılı çalışması ve ders takibi yanında; PYBS, LGS, YGS, LYS, DGS, ALES, KPSS, PMYO, YÖS, IB AÖF, ANALİZ 1-2-3-4 sınavlarına hazırlık Matematik ve Geometri özel ders vermekteyiz.

Ankara Özel Ders Matematik olarak İlk görüşmemizde Veli ve Öğrencimiz ile sohbet eder, diploma ve sertifikalarımızı gösteririz. Öğrencimiz ile hedef belirleme ve haftalık çalışma planı yapmasına yardımcı oluruz. Çünkü öğrenci de öğretmen de anlatılacak konuyu önceden bilmesi ve hazırlıklı olması başarı için ön şarttır. Öğrencimizin Matematik bilgisini ölçer, kendisini tanımasını dolayısıyla bizim onun matematik temelini ölçmemiz gerçekleşir.

Ankara Özel Ders Matematik, Süre gözetmeksizin, öğrencimizin de zamana ihtiyacı olduğunu düşünerekten ister evinizde ister Kızılay’da mini kütüphanemizde Birebir özel dersler vermekteyiz.

Öğrencimiz konuyu öğrenirken onlarca kaynak taraması yapmasına gerek kalmadan onlar adına biz piyasadaki

kaynakları inceler, özel ders föylerimize ekleriz. ders sonunda föyümüz öğrencimizde kalır.

ÖSYM’nin yaptığı 2018 sınavları da dahil ve geriye dönük tüm PYBS, LGS, YGS, LYS, DGS, ALES, KPSS, PMYO, YÖS, IB AÖF, ANALİZ 1-2-3-4 sorularını inceledik ve özel ders föylerimize ekledik.

Ankara Özel Ders Matematik, 17 yıllık dershane ve özel ders tecrübemizde öğrendiğimiz tüm özel çözümler, pratik çözümler, kısayollar, soru kalıpları, sorulara yaklaşım metodlarını da föylerimize ekledik.

Öğrenci ders çalışırken sorular üzerinde takılmaması için günün her saatinde Whatsapp tan soru sormalarını da sağlamaktayız.

Ankara Özel Ders Matematik, Öğrencimize koçluk hizmeti olarak motivasyon, ders takibi, veli öğretmen okul görüşmelerine katılma hizmetleri de sunmaktayız. Öğrencilerimize Okul seçimi, Dershane seçimi konusunda eğitim modelleri hakkında bilgilendirmek, Öğretmenleri ile görüşme yapmak, Öğrencinin çalışma ortamı, zamanı en güzel değerlendirme adına haftalık plan yapma ve uyulmasını sağlamak, Veli Öğrenci Öğretmen işbirliği ile mutlak başarıyı yakalamak adına görüşmeler yapmak, Öğrencinin matematiğe bakış açısını değiştirmek, Ders çalışma alışkanlığı kazandırmak ve örnek bir davranış sergilemesini sağlamak, Topluma yararlı bir birey kazandırmak amacında çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Öğretmenlik Formasyon eğitimine sahip Matematik bölümü mezunu, Ek iş olarak değil tek iş olarak matematik özel ders vermekteyiz.

Sınavlara hazırlık kitap yazımı, kitap inceleme ve soru yazarlığı da yapıyoruz. ÖSYM ve MEB kurumlarının sınav sorularını inceler ve yorumlayarak analitik düşünme ve kurgulama yaparız..

Ankara Özel Ders Matematik, Referanslarımız ve Güvenilirlik bakımından Yüzlerce Üniversite Okuyan Öğrencilerim ve Elit velilerimin iletişim bilgilerini verebiliriz. Velilerim arasında Emniyet Mensupları ve Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık konutlarında oturan Velilerimiz, Oyak sitesi, Park Oran sitesi, Sinpaş Yalı evleri … bir çok elit kesimden velilerimiz referansımızdır.

Arasınıf 4,5,6,7,8,9,10,11,12.sınıf öğrencilerine yönelik yazılı çalışması, sınavlara hazırlık temel eksikliğini giderici çalışmalar da yapmaktayız.

Özel ders seanslarımız 2 saat sürmektedir.  Sınav grubu öğrencilerimize biz zamanımızdan fedakarlık yaparak 3 saate yakın ders çalışabiliyoruz.

Matematik lisans mezunu olmayan kişilerinde eğitim sektöründe olabileceğini ve bilinçsiz özel ders verdiğini göz önünde bulundurmaları uyarısını yapıyor zamanınızın ve paranızın boşa gitmesini istemiyoruz.

Öncelikle Eğitim ve Öğretime değer veren bir Eğitimciyim. Gönüllü olarak bir çok Vakıf ve Derneklerde Dernek üyelerinin çocuklarına gönüllü dersler verdim. Türkiye genelinde mail grubumuz ile Matematik Öğretmenleri platformları toplantılarını düzenlemeye çalışıyorum. 

Yeni geliştirilen müfredatı takip etmek, Matematik koridoru dediğimiz yaşayarak ve yaşatarak öğretme projesine destek vermek amacındayız.

100.Yıl Matematik Özel Ders,

Ahlatlıbel Matematik Özel Ders,

Anıttepe Matematik Özel Ders,

Ayrancı Matematik Özel Ders,

Bahçelievler Matematik Özel Ders,

Birlik Matematik Özel Ders,

Esat Matematik Özel Ders,

Çiğdem Matematik Özel Ders,

Çukurambar Matematik Özel Ders,

Emek Matematik Özel Ders,

Kavaklıdere Matematik Özel Ders,

Keklikpınarı Matematik Özel Ders,

Kızılay Matematik Özel Ders,

Kocatepe Matematik Özel Ders,

Kültür Matematik Özel Ders,

Maltepe Matematik Özel Ders,

Meşrutiyet Matematik Özel Ders,

Sancak Matematik Özel Ders,

Turan Güneş Matematik Özel Ders,

Seyranbağları Matematik Özel Ders,

Demetevleri Matematik Özel Ders,

Bahçelievler Matematik Özel Ders,

Çankaya Matematik Özel Ders,

Oran Matematik Özel Ders,

Sinpaş Matematik Özel Ders,

İncek Matematik Özel Ders,

Alaçaatı Matematik Özel Ders,

Ümitköy Matematik Özel Ders,

Çayyolu Matematik Özel Ders,

Çukurambar Matematik Özel Ders,

Beysukent Matematik Özel Ders,

Tunalı Matematik Özel Ders,

Bahçelievler Matematik Özel Ders,

Batıkent Matematik Özel Ders,

Yenimahalle Matematik Özel Ders,

Eryaman Matematik Özel Ders,

Etlik Matematik Özel Ders,

Hoşdere Matematik Özel Ders,

Kırkkonaklar Matematik Özel Ders,

Maltepe Matematik Özel Ders,

Sögütözü Matematik Özel Ders,

Yaşamkent Matematik Özel Ders,

Kavaklıdere Matematik Özel Ders,

Esat Matematik Özel Ders,

Cinnah Matematik Özel Ders,

Birlik Matematik Özel Ders,

Beşevler Matematik Özel Ders,