Öğretmeninizi seçmek için
Bulunduğunuz İli Seçiniz

Ankara Özel Matematik Dersi

Ankara Özel Matematik Dersi

Ankara Özel Matematik Dersi öğretmeni Yalçın Algan 1974 Trabzon Beşikdüzü doğumluyum. İlk Orta ve Liseyi Trabzon’da okudum. 12 yıl oldu Ankarada’yım. 17 yıl Dershane ve Özel ders tecrübesine sahibim. Bir çok yayın evine Sınavlara hazırlık Matematik Ve Geometri kitapları yazdım.

Matematik özel ders

Ankara Özel Matematik Dersi verdiğiniz öğrencileriniz size WhatsApp soru sorabilir mi : Günün her saatinde soru sorabilirler. Arayabilirler. 

Hangi semtte oturuyorsunuz : Ankara Çankaya’da oturmaktayım. İster evinizde ister Kızılayda ders anlatabilirim.

Bitirdiğiniz Üniversite ve Bölüm : 2001 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Matematik Bölümünden mezun oldum. Öğretmenlik Pedagojik Formasyon belge sahibiyim.

Kaç yıllık Dershane ve Özel ders tecrübeniz var : Dershane ve Özel Ders tecrübem 17 yıldır. Son 4 yıldır sadece özel ders vermekteyim ve sadece özel ders öğrencilerime zaman ayırmaktayım.

Çalıştığı dershane ve kurumlar : Açı Dershaneleri / Matematik-Geometri öğretmenliği, Final Dershaneleri /Matematik-Geometri öğretmenliği, Sınav Dershaneleri / Matematik-Geometri, öğretmenliği, kitap yazımı, tashih, Çözüm Dershaneleri / Matematik-Geometri öğretmenliği, Odtülüler Dershanesi /Matematik-Geometri öğretmenliği, Matematik Bölüm Başkanlığı, Ödül Dershaneleri Matematik-Geometri öğretmenliği, kurucu ortaklık

Ankara Özel Matematik Dersinizi nerede veriyorsunuz : İster öğrencinin evinde istenilirse de Kızılay’da kendi kütüphanemizde Birebir Özel ders anlatabiliriz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmaz.

Sigara içiyor musunuz : Hayır kesinlikle

Ankara Özel Matematik Ders notlarınız hakkında bilgi verir misiniz : Bilgisayar ortamında kendim hazırlar ve güncellerim

Hangi sınıflara ve sınavlara özel ders veriyorsunuz : 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.Sınıflar ve ALES DGS KPSS TYT YKS Sınavlarına hazırlık Matematik ve Geometri özel ders veriyorum.

Veliler Özel ders öğretmeni olarak neden sizi tercih etmelidirler : Öğrencilerime daha fazla zaman ayırmaktayım ,Sadece özel ders vermekteyim bunu ek iş olarak yapmıyorum, Uygun Ücret ve Tecrübemiz bunda önemli rol oynamaktadır.

Referanslarınız : İstenildiğinde Veli referanslarımı paylaşırım.

Katıldığınız Seminer ve Aldığınız Sertifikalar nelerdir : Öğretmenlik Pedagojik Formasyon, Matematik Başarı koçluğu

Eklemek istediğiniz diğer bilgiler : İlk dersimizde Öğrenci ve Veli ile tanışır, kendimizi ifade ederiz. Öğrencinin Matematik bilgisini test ederim. Kendini tanıması konusunda ve bundan sonra

dersleri nasıl dinlemesi gerektiği konusunda fikirlerimizi paylaşırız.

Dilerseniz Daha geniş bilgi için ankara.matematikozelders.com sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.

 

968 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

HEMEN ARAYIN