• yalcinalgan@matematikozelders.com

BİREBİR MATEMATİK ÖZEL DERS

BİREBİR MATEMATİK ÖZEL DERS

Birebir Matematik Özel Ders demek, uygulanması açısından standart özel ders modellerinden farklı, öğrencinizin dershaneye gitmeden işlerini ve özel yaşamlarını terk etmeden matematik eğitimine hazırlanabilmelerini sağlamaktadır.

Ulaşım sorununa ve buna bağlı olarak oluşan zaman kaybına çözüm olarak evinizin rahatlığında ek ücret talep etmeden, yaşam seyrini bozmadan ekonomik zaman kullanımı, öğrenci ve öğretmenin birebir göz teması kurması, birebir matematik özel ders eğitiminin gelişimini ve cazibesini artırmaktadır.

Öğrencinin kendi ev ortamında ve kendi öğrenme sorumluluğunu üstlendiği “birebir matematik özel ders” günümüz bireylerinin eğitim ihtiyacını karşılamada alternatif çözümler sunabilecek bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır.

Evinizde Birebir Matematik Özel ders, evinizde Matematik özel ders eğitiminden faydalanmak, öğrencinin önündeki fiziksel ulaşım ve kaybolan zaman gibi olumsuzlukları giderme yönünde önemli bir kazanç sağlamaktadır. Böyle bir kolaylık ve zaman tasarrufu şüphesiz çok önem arz eder. Birebir eğitim, dershane ve okulun yanında başvurulan ek bir öğretim değil; aksine onların bir üst kazanımlı modelidir. Uygulamalarda, özel olarak kendi öğretmenlerimiz tarafından hazırlanmış ders notları, ders videoları, sorunun çözümü içeren videolar içerir.

Birebir Matematik Özel Derste öğrenci odaklı bir eğitim ile öğrencilerin sorumluluk anlayışı gelişmekte ve kişisel gelişim açısından olumlu sonuçlar elde edilmektedir. Klasik yöntemler ile çok zor geliştirilebilen araştırma ruhunu birebir Matematik Özel Ders beslemektedir.

Birebir Matematik Özel Ders öğrencileri istedikleri zaman, istedikleri yerde eğitim alabilmekte, böylece sınıf zamanına bağlı kalmazlar ve kendi öğrenme hızlarında çalışabilmektedirler. Birebir Matematik Özel Derste öğrenme ortamındaki belirgin etkileşim özel ders alan öğrenci ile birebir öğretmen arasındadır. Hızı ayarlanabilen dolayısıyla her seviyede öğrenci ile olumlu sonuçlar oluşturabilen bir ortam öğrenciye sunulmaktadır. Çabuk kavrayan öğrenciler daha fazla soru çözebilmektedir.

Birebir Matematik Özel Ders öğretmeni, Birebir Eğitim Uzmanı Yalçın ALGAN kimdir ?

Matematik Başarı Koçu Yalçın ALGAN, Başarı Garantisi veren, Net sayınızı daha da artırma, Tüm kaynakları inceleyerek kısayolları, nokta atış soruları, özel anlatımlarını inceleyerek föylerini hazırlayan, ÖSYM’nin diğer sınavlarda sorduğu Sorularını da inceleme, Düzenli tekrar ve ödevlendirme,Tecrübeli, 14 yıllık DGS özel ders ve dershane deneyimi olan, Yeni değişen Matematiğin soru tiplerini araştıran, ÖYSM’nin sınav sorularını iyi analiz eden konularına göre ayıran ve konu sonunda öğrenciye gösteren Birebir Matematik Özel Ders Öğretmenidir.