Canlı Matematik Özel Ders

Canlı Matematik Özel Ders

5 Nisan 2020 tarihinde oluşturuldu.
Canlı Matematik Özel Ders

Canlı matematik özel ders nedir ? Matematik dersinin internet üzerinden online olarak alanında uzman matematik öğretmenleri sayesinde teknolojiyi kullanarak yapılan canlı ders anlatımıdır. Yani canlı matematik özel ders almak isteyen öğrenciler internet üzerinden seçtikleri öğretmenlerden destek alabilirler. Bu sayede öğrenciler zorlandıkları konuları alanın uzman olan matematik öğretmenlerine sorabilir. Zaman kaybı olmadan trafik gibi sorunlar yaşamadan matematik öğretmenlerine bağlanabilirler. Mesafeler online uzaktan eğitim sayesinde kısalır. Örneğin Eskişehir deki bir öğrenci İstanbul’da ikamet eden bir öğretmenden ders alabilir.

Canlı Matematik Dersi Avantajları

Online uzaktan alacağınız canlı matematik özel ders sayesinde öğrenci ve velilere ne gibi yararlar sağlanır.

  • Uzaktan alınan matematik özel dersi zamandan tasarruf sağlar.
  • Daha uygun fiyata özel ders alabilirsiniz.
  • Rahat bir ortamda kendi evinizde ders alma imkanı
  • İstediğiniz  şehirdeki alanında uzman öğretmenden ders alma imkanı
  • Trafik gibi stresten uzak kalma

Bu ve bu gibi imkanlardan yararlanarak canlı matematik özel dersi alabilirsiniz. Veliler içinde online matematik dersleri zaman tasarrufu sağlar. Çocuklarını özel derse götürüp getirme konusunda zaman tasarrufu sağlar.

Canlı Matematik Kursu

Online ders ile alanında uzman olan matematik öğretmenlerinin oluşturduğu kurs grupları sayesinde örneğin 10. sınıf  matematik öğrencileri permütasyon konusu işlenirken bazı öğrenciler sınıfta soracağı soruyu çekinir ve sormazken canlı matematik kursunda öğretmene daha rahat sorabilir çünkü öğrencinin yazdığı soruyu sadece öğretmen görüp bu sorunun yanıtını verir.

Yani canlı olarak internet üzerinden bağlantı sağlanarak yapılan matematik kursu sayesinde öğrencinin kendine olan güveni artar o konuyu anlamadan geçmez. Online sitelere bağlanırken bir kullanıcı şifresi yada parolası olur öğrenciler daha sonra tekrar etmek istediği dersi konusunu tekrar edebilir ve o konu pekiştirilir.

Online Dersler

Online dersler birçok avrupa ülkesinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Teknolojinin ilerlemesi gençlerin internete olan düşkünlüğü modern çağın gereklerinden biri olan online dersler öğrencilere büyük kolaylık sağlar. Üniversitelerde daha yaygın kullanılan online eğitim artık lise ve dengi okullarda da tercih sebebi olabilmektedir. Bir salgın hastalık sonucu eğitimde olabilecek açığı da teknolojiden faydalanarak yararlanabilir. Hem öğrencilerin eğitimden eksik olmaması sağlanır. Daha önceleri bilgisayarın ve teknolojinin olmadığı dönemlerde de uzaktan eğitim mektupla sağlanıyordu. Daha sonraları televizyon kanallarında uzaktan eğitim sağlanmaya çalışıldı.

www.matematikozelders.com sitemiz sayesinde öğrencileri sorularını online ortamlarda sorabilir, canlı dersler sayesinde konularını tam olarak öğrenir. Bundan yıllar önce öğrenciler öğretmenlere soru soramıyor sadece anlatılan konuyu dinliyor yada okuyorlardı. Teknolojinin ilerlemesi ve bilgisayarın ve internetin hayatımıza girmesi ile artık öğrenciler anlamadığı konuyu canlı olarak alanında uzman öğretmenlere bağlanıp dinleyebiliyor ve soru sorabiliyorlar.

Online Derslerin Avantajları

  1. Alanında uzman öğretmenlerin ders vermesi
  2. Öğrencilerin sormak istediği soruyu sorabilme leri.
  3. Öğrencilerin özel dersleri daha ucuza alabilmeleri
  4. Mesafeleri kısaltması
  5. Veli ve öğrenciye zaman tasarrufu sağlaması

Bu ve bunun gibi sebeplerden canlı matematik özel ders tercih edilir. Canlı Matematik derslerimize buraya tıklayarak başlayabilirsiniz.

Canlı Matematik Özel Ders 1