• yalcinalgan@matematikozelders.com

EVDE BİREBİR MATEMATİK ÖZEL DERS

EVDE BİREBİR MATEMATİK ÖZEL DERS

Evde Birebir Matematik Özel Ders, öğrenci için bir avantajdır. Aileler de artık öğrencilerinin daha rahat bir ortamda ders çalışmasının iyi öğrenme açısından yararlı olacağını savunmaktadır. Evde Matematik Özel Derste öğrenci anlamadığı yerleri daha rahat sorar, kendini daha rahat hisseder. Evde Matematik Özel Derste öğrenci kendi evinde aklına takılanları kimseden çekinmeden sorar, dikkat dağıtıcı unsurlar olmadığından dersi dikkatlice dinler. Ders birebir olduğu için, rahatsız edici etkenler yoktur.

Evinizde Birebir Matematik özel ders öğrenciye daha çok avantaj sağlar ve bilgilerin en kolay şekilde öğrenilmesine yardımcı olur. Evinizde Matematik özel ders kişiye özel anlatım bilgilerin unutulmaması açısından da önemlidir. Hem bilgiler daha kalıcı hem de öğrenmesi çok daha kolay olacaktır. Evde özel derste öğrenci ulaşım sorunlarından kurtulur, dikkati dağılmaz. Yollarda zaman kaybetmez. Öğrenci yolda zaman kaybetmez, evine gelmiş, dinlemiş, yemeğini yemiş özel ders için kendini hazır hissettiğinde dersine başlaması daha başarılı olacaktır. Bizlerde öğrencimize sınavda sorulacak soruların benzerini sınav öncesi çözdürmüş olmak için gayret göstermek durumundayız, bunun için bir çok soru çözmek ve yapamadıklarını sormak gerekir.

Evde Birebir Matematik Özel Ders, Elit kaynaklardan hazırlanmış föyler ve tarama testleri üzerinden anlatılır. Belirlenen sürede çözülmesi gereken ve tekrar edilmesi gereken konuların, soruların çözülmesi gerekmektedir. Yapamadığınız soruları biraz düşünmenizi isteriz, önemli bulduğunuz soru tiplerini not almanız ve uğraşıp ta yapamadığınız soruları WhatsApp yardımıyla öğretmeninize göndermeniz en doğrusu olacaktır. Öğrenci kendi evinde daha rahat öğrenecektir, daha rahat soru soracaktır. Ayrıca zamandan kazanacaktır.
Biz kendi aracımızla evinize gelip özel dersimizi ek ücret talep etmeden anlatıyoruz.

Tüm velilerim referansımdır, bunların arasında Oran semtinde M.İ.T. lojmanlarına, T.C. Başbakalık lojmanlarına, OYAK Lojmanlarına, Park Oran sitesi bloklarına ve birçok velilerimizin evine derse giderek güvenini kazandım.

Dersin daha kolay ve akıcı olması için ders notlarını, ödev testlerini çıktı olarak getiriyoruz. Bu notlar sayesinde ders boyunca daha çok soru çözülüyor ve dersin tekrarı için öğrenciye süper bir doküman kalır. Başarı bir disiplin işidir. Yöntemlerimizi eksiksiz uygulamayı taahhüt eden, öğrenci ve velilerimizle çalışıyoruz.

Unutulmamaktadır ki öğrencilerimizin başarısı için veli öğretmen ortak çalışmasının büyük bir önemi vardır.
Bizimle görüşmeden özel derse karar vermeyiniz.