• yalcinalgan@matematikozelders.com

EVDE LGS MATEMATİK ÖZEL DERS

EVDE LGS MATEMATİK ÖZEL DERS

Yeni LGS Sisteminde Zorlanmamak İçin Özel Matematik Derslerinin Önemi

Yeni lgs sistemi, bir çok yeniliği de beraberinde getirdi. Hedefleri olan başarılı öğrenciler için aslında çok fazla bir değişiklik olmazken, bu tür öğrencilerimizin istedikleri liselerde okumaları için imkan hala tanınıyor. Yeni müfredata göre 90 sorudan oluşacak lgs sınavında yine ağırlık Türkçe, fen ve matematik derslerinde olacak. 8. Sınıf müfredatından yapılacak olan sınavda soru tipleri belli iken, özellikle her sınavda olduğu gibi ayırıcı özelliğe sahip matematik sorularını bu sınavda da göreceğiz. İşte bu tür sorularda başarı sağlayıp, bir adım öne geçmek için Evde LGS Matematik Özel Ders almak oldukça önemlidir.

Evde LGS Matematikte Belirleyici Özel Soruları Zorlanmadan Çözün

Her ne kadar LGS matematik müfredatı ve soru tipleri belli olsa da, sınava girecek olan yüz binlerce öğrenci arasında eleme yapmak adına herkesin çözebileceği kolay sorular yanında, zorluk derecesi yüksek sorularda bulunur. Halbuki bu sorularında diğer sorular gibi kolay çözümleri de mevcuttur. Fakat ilk bakışta görülemeyecek şekilde tasarlanmışlardır. İşte alınacak olan Evde LGS Matematik Özel Ders eğitimi bu tür sorularında hızlıca ve doğru olarak çözülmesindeki en büyük yardımcı eğitimdir. 17 yıllık dershane ve özel ders matematik eğitmeni Yalçın Algan, tüm matematik konularında soru tiplerine aşina olması ve bunu öğrencilerine profesyonel şekilde aktarabilmesi özelliği ile öğrencilerimize yardımcı olabilecek Ankarada LGS Matematik Dersi verenler arasında bulunan nadir hocalarımızdandır.

Evinizde LGS Özel Matematik Dersleri

Ankarada LGS matematik dersi verenler arasında bulunan Yalçın Algan, hem size matematik konusunda yardımcı olabilecek hem de aldığı eğitimler ile size öğrenci koçluğu yapabilecek bir matematik hocasıdır. Sınavlara hazırlık kitabı yazarlığı, pedagojik formasyon eğitim belgesi, profesyonel öğrenci koçu belgesi, yaşam koçu belgesi ve matematik başarı koçu belge sahibi olmasıyla Yalçın Algan, Evde LGS özel matematik dersi konusunda güvenilir ve profesyonel bir eğitim sunar. Ayrıca Evde LGS Özel Ders Matematik dersi almak isteyen öğrenciler, isterlerse Kızılay merkezde de özel ders alabilirler. LGS matematik konusunda ayrıcalıklı bu eğitimi oldukça uygun fiyatlara alabilirsiniz.