Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders

Evde Matematik Özel Ders

Evde Matematik Özel Ders

Değişen sınav sistemi ve yeni nesil sorular bize neden evde matematik özel ders sorusunu sormamıza neden olmuştur. Özel ders öğrencinize Yüksek konsantrasyon, Rahat soru sorabilme, İhtiyaca göre ders, İstediğiniz zaman diliminde ders imkanı, Sorumluluk duygusu, Öz güven, Derse olan ilginin artması, Matematiğe karşı olan ön yargının azalması, Yüksek başarı sağlar. Öncelikle ders alacak öğrencinin seviyesini belirler, konu anlatımı, anlatılan konu ile ilgili bol soru çözümü yapılır.

Evde matematik özel ders ofisimizde ev ödevi, whatsapp üzerinden anlamadığı yerleri sorma, matematik koçluğu ve çalışma stratejileri hakkında bilgilendirmek, ders çalışma planı yapmak, veliyi bilgilendirmek, ders anlatım föylerini hazırlayıp konu anlatımında kullanmak, kaynak sağlamak görevlerini de üstlenmektedir.

Evde Matematik özel ders, özel dersinizi evinizde ya da ofisimizde, kalabalık olmayan nezih bir ortamda almalıdır çünkü zaman sadece öğrenciye ait olmalıdır. Özel ders öğrenci merkezlidir.

Öğrencilerimizin yapamadığı soruları sormaları için whatsapp matematik soru çözüm grubumuza da katılabilirler

whatsapp-matematik-soru-cozum-grubu
Evde Matematik Özel Ders

Evde Matematik özel ders, öğrencimizin hedefine ulaşması için ne kadar net yapması gerektiğini, günde kaç saat ders çalışması gerektiği hakkında tablomuzu anlatırız. Haftalık çalışma planı yapmasına yardımcı oluyoruz. Çünkü öğrenci de öğretmen de anlatılacak konuyu önceden bilmesi ve hazırlıklı olması başarı için ön şarttır.

Evde matematik özel ders, öğrencimizin Matematik bilgisini ölçer, kendisini tanımasını dolayısıyla bizim onun matematik temelini ölçmemiz gerçekleşir. Süre gözetmeksizin, öğrencimizin de zamana ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz. İster evinizde ister. Kızılay’da mini kütüphanemizde Birebir özel dersler vermekteyiz. Öğrencimize gireceği sınav hakkında bilgi verir.

Evde matematik özel ders, tüm konuları Sınav tarihine kadar olan haftalara böleriz ve konu dağılım tablosunu gösterir. Öğrencimizin girecek olduğu sınavın tüm yıl yıl Tüm ÖSYM sorularını öğrenciye verir. Matematik Geometri sorularına yaklaşım tekniklerini anlatırız, sorulara yaklaşım teknikleri ile ilgili notların yazılı olduğu kağıdı öğrencimize veririz. Öğrencimiz soru çözerken bu kağıttan yardım alır.

Öğrencimiz ÖSYM ve MEB in tüm sınavlarda çıkan sorularını konularına göre düzenlenmiş halini çözer. Yıllarca edindiğimiz tecrübe ile her deneme sınavından sonra öğrencilerimizin yaptığı hataları not ettik ve öğrencimizin de bu hataları yapmaması için onu bilgilendirir ve takibini yaparız.

Öğrencimiz bize WatshApp tan 7 gün 24 saat soru sorabilir. Matematik ve Geometri sorularına yaklaşım tekniklerini, ne sorulursa ne yapılmalı diye not aldığımız tecrübemizi bir kitapçık haline dönüştürdük. Bunu öğrencimiz ile paylaşıyoruz. Dersi öğrencinin en rahat yorumlayabildiği öğretim metodunu uygulayarak en iyi anladığı metod ile dersimizi anlatmayı sürdürürüz.

Ders işlerken önemli bulduğumuz noktaları bir formül kağıdına not ederiz, kavram haritaları oluştururuz. Çünkü öğrenci tüm föyü tekrar tekrar etmektense kavram haritasına bakarak ta daha hızlı yol alabilir, sorulara yaklaşabilir. Öğrenciye nasıl ders çalışması gerektiğini anlatarak yapılması gerekenleri kağıda beraber not eder takibini yaparız.

Öğrencinin kendini tanıması ve zamanı en güzel şekilde kullanması için doldurulması gereken bir anket uygulayarak boş zamanlarını tespit ederiz. Daha fazla ders çalışabilecek zaman ayarlaması yapılabilir. Öğrencimize piyasadaki kaynaklarda kolay Orta ve Zor kaynak önerisi yapılarak ödevlendirmeler yapılır, çözemediği soruların üzerinde neden çözülemediği ve eksik olan yorumun ne olduğu anlatılır.

Evde matematik özel ders, ÖSYM ve MEB in yapmış olduğu tüm sınavların sorularını konularına göre düzenledim ve bir çok elit kaynaklardan özel soruları konu anlatımları ve kısayolları bir araya toplayarak bir konu anlatım föyü oluşturdum. Yılların tecrübesini de katarak başarıyı yakalamamız için her şeyi düşündüm. Yalçın Algan olarak biz 18 yıldır dershane ve özel ders tecrübesine sahip bir öğretmenim. Son 4 yıldır sadece matematik özel ders vermekteyim. Sadece özel ders öğrencilerimin başarılı olması için uğraşmaktayım.

Son dönemde ağırlaşan konular, değişen dersler vb. şeyler her yaştan çocuk için büyük bir sorun haline gelmiş durum. Eğitim şeklinin sürekli güncellenmesi, ailelerin ve çocukların alacakları eğitim konusunda kafasının karışmasına neden olmaktadır. Birçok kişi özel dersin başarısızlıklar sonrası, herhangi bir derste eksik hissedilmesi sonrası alınması gerektiğini düşünmektedir.

Bu düşünce bir miktar doğruluk payı taşımaktadır. Özel ders eksik görülen ders ve konular için olduğu gibi ileriye dönük planlamalar içinde önemlidir. İnsanların çoğu hangi ders için nereden kimden yardım alacağı konusu ile beraber daha birçok konuda endişe içinde kalmaktadır. Alınacak doğru bir takviye gelecek için iyi adımlar atmayı sağlarken yanlış alınan bir karar zaman ve para kaybı yaşatmaktadır.

Evde Matematik Özel Ders Alırken Dikkat

Derslerin sürekli zorlaşması, müfredattaki hızlı değişimler çocukların ne kadar başarılı olursa olsun, çalışkan olursa olsun takviye ihtiyacı duymaktadır. Bu takviyeler ilkokuldan, üniversiteye kadar her yaştan kişinin özel ders almak istiyorum vb. şekillerde internette aramalar yapması anlamına gelmektedir. Özel derse adı altında hizmet veren birçok yer ve kişi olmasına karşın bunların birçoğu beklenen performansı ve beraberinde istenen sonuçları verememektedir.

Yeterli performansı veren yer ve kişilerde birçok kişinin bütçesi için yüksek rakamlar talep etmektedir. özel ders almak istiyorum diyen kişilerin ders alacakları kişi veya yerinde geriye dönük tecrübelerini, ders verecek kişilerin eğitimlerine dikkat etmeleri gerekmektedir. Ders verecek kişinin belirli bir tecrübesinin, özellikle özel ders konusunda bazı eğitimler alması son derece önemlidir.

evde-matematik-ozel-ders
Evde Matematik Özel Ders

Evde Matematik Özel Ders Almak Avantajlı mıdır?

Herhangi bir dersten ile ilgili özel ders almak istiyorum diyenler için oturdukları yere yakın bir yer olması son derece önemli. Özel ders ile ilgili en iyi sonuçların dersi verecek kişinin alışık olduğu yerde evinde olması büyük bir avantaj sağladığı bilinmektedir. Evde verilen kurslar yardım alanlar için çoğunlukla büyük bir maliyet yaratmaktadır. Bu maliyeti ortadan kaldıracak her bütçeye uygun hizmetler veren yerler bulmak mümkündür. Bu konuda doğru adres ile iletişim kurmak en önemli konudur.

Kimden Evde Matematik Özel Ders İçin Yardım Alınmalıdır

İnternette her geçen gün özel ders ile ilgili yardım ettiğini söyleyen kişi ve adresler mevcut. Matematikozelders.com özel ders ile ilgili kullanıcıların ihtiyacı olan bütün takviyeyi sağlayan adreslerden biridir. Adres Türkiye’nin her köşesinde en doğru kişi ve yerlere yönlendirdiği gibi anlık iletişim kurma WhatsApp ile destek gibi konularda da yardımcı olmaktadır.

Adresin en önemli özelliği adres ayrımı olmaksızın kullanıcılarına uzaktan eğitim verebilmesidir. Adres üzerinden yardım eden bütün eğitmenler alanında tecrübe kazanmış kişiler oldukları gibi eğitim verme konusunda özel donanıma sahip sertifikalı kişiler. Bu da yardım alan kişilerin yüzde yüz başarılı olmasını kısa süre içinde makul rakamlar ile istedikleri eğitim almalarını sağlamaktadır.

evde-matematik-ozel-ders
Evde Matematik Özel Ders

Matematik Öğretmeni Yalçın Algan 0532 664 8561 ANKARA

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.