• info@matematikozelders.com

8. SINIF MATEMATİK ÖZEL DERS

13 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 4 Mayıs 2018 18:53

8.Sınıf Matematik Özel Ders notlarımızda öğrencilerin kazanımlarını dikkate alarak yorumlama, analiz yapma, eleştirel düşünme, sonuçları tahmin etme, problem çözme ve benzeri yeterlilikleri ölçecek nitelikte hazırlanmıştır.

 

8.Sınıf MOS Matematik Özel Dersimizde MOS sınavı için test tekniklerini, şıklardan bazen çözüme gidebilmeyi, turlama tekniğini, sıfırlama tekniğini kullanarak başarıya ulaşacağız. Kendi ödev testlerimizi elit kaynaklardan seçilmiş, nokta atış sorularından oluşmaktadır.

 

8.Sınıf Özel Matematik Dersimiz birebirdiröğrenci bize daha rahat soru sorabilmektedir. Dershane yada okuldaki gibi dış etkenler olmaz (sesler, öksürmeler, hapşırmalar, burun çekmeleri vs…)

 

8.Sınıf Matematik Özel Dersimizde öğrencimizin en uygun öğrenme metotunu Sınava kadar tüm öğrenme ve hedefe ulaşma metotlarını öğretip, sınavda  ve sınav anında bunlarda en hızlı çözüme ulaştıran hangisi ise onu kullanacagız.

 

Matematik konularını alt başlıklar halinde listeleyip çalışma, tekrar ve ödevlendirme yaparak pekiştirip konular bittikçe denemeler yapılır.

 

 

8.sınıf matematik özel ders, Ev ödevlerine yardım ediyoruz, proje ve performans ödevlerine yardım ediyoruz. Evinizde birebir-masa başı eğitimin kolaylaştırıcı avantajının farkına varabilirsiniz. Zamanını belirlemenin tamamen size ait olduğu özel ders imkanınımızdan faydalanabilirsiniz, özel derslerimizde süre kısıtlaması yoktur.

 

8.sınıf matematik özel ders öğrencilerimize; Konu anlatımlı föy, elit kaynaklardan testler, daha önce SBS, kolejler, özel okullar, askeri liseler ve bursluluk sınavında çıkmış tüm soruları konularına göre öğrenciye sunuyoruz.

 

8. Sınıf MOS sınavı ile okul başarısının yanında öğrencilerimizin ortak sınavında başarılı olmasını sağlamak hedefindeyiz. Öğrencilerin kabusu olan ortak sınavlar 8.sınıfı da kabusa çevirmektedir. Bu sınıfta öğrencilere özel dersin yanında özel çalışma programı hazırlamak gerekmektedir. Bu çalışma programı özel dersle birbirini tamamlayıcı formatta uzun süreli programa tabi tutularak hazırlanması gereklidir.

 

6. ve 7.sınıfların matematik konularını tekrar etmeli sistemli ve verimli ders çalışmalı, Matematik konularında test tekniklerini ve pratik yolları öğrenmelidir. Matematik ve Geometri konularını eksiksiz öğrenmek için, Giderek zorlaşan sınav sisteminde diğer rakiplerinden her zaman önünde olmalıdır. İşte bizde sizi Sistemli Özel Matematik Dersi ile hazırlıyoruz.

 

8.sınıfta Matematik Özel Dersinin yararları içinde en önemlisi sınava sağladığı katkıdır.
Sınavda ki başarıya olduğu gibi öğrencinin sağlam temellerle atılmış bir matematik bilgisinin oluşması sağlanır. Aldığı özel derslerle disiplinli ve kendi isteğine bağlı bir çalışma programı edinir.
Küçük yaşta edindiği sistemli çalışmayı ileride de geliştirerek başarıya ulaşabilir.
Sınıf ortamında öğrenci her zaman konuları takip edemeyebilir.

 

Eğer öğrenci sınıftaki diğer arkadaşlarından geri düşmüşse, özel derslerle öğrencinin geri kaldığı konular belirlenir ve onlar hızlı bir şekilde tamamlanarak öğrencinin gerçek potansiyelini göstermesini sağlanır.

 

Öğrenci 8.sınıf Matematik Özel Dersinin yararları olup olmadığını ortak sınavlarda aldığı sonuçlarla görür. Böylece temeli sağlam bilgiyi çabuk algılayabilecek sınavda hızlı çözüm üretebilecek seviyeye gelir. Öğrenci almış olduğu başarısız sonuçlardan dolayı bunalım yaşıyor olabilir. Öğretmenler olumlu, düzeltici geri bildirimleri öğrencinin hayal kırıklığının önüne geçer ve kendine güven kazanmasını sağlar. Derslerine karşı olumlu bir tutum geliştirir ve öğrencinin matematiğe küsmesini nefret etmesini engellemiş olur. Birebir özel ders çoktan seçmeli testlerden oluşan bu sınavlarda yüksek başarı göstermenizi sağlar.

 

Bire bir destek, öğrencilere standart testlerden daha yüksek puan almalarına yardım eder.
8.Sınıf Birebir Matematik Özel derslerle çoktan seçmeli testlerden oluşan bu sınavlarda yüksek başarı göstermenizi sağlar. Bire bir destek, öğrencilere standart testlerden daha yüksek puan almalarına yardımcı olunur.

 

Ankara Matematik Özel Ders Sitemizi incelediniz mi?

Evinizde Matematik Özel Ders yazımızı okudunuz mu?