• info@matematikozelders.com

YKS MATEMATİK ÖZEL DERS

10 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 4 Mayıs 2018 18:48

Yks Matematik Özel Ders, Üniversiteye giriş sınavı yeni adıyla ( YKS ) Yüksek Öğretim Kurumları Sınavıöğrencilerin üniversite hayatlarında oldukça önemli yeri olan bir sınavdır. TYT Temel Yetemek Sınavı sınavı ile girilebilecek bölümlerin yanı sıra TYT’den alınan puan YKS puanının %40’ını oluşturduğundan dolayı bu sınavda en az YYKS kadar önemlidir. YKS matematik özel ders konusunda uzman Yalçın Algan YKS matematiksınavından yüksek başarının kapıları açan özel ders teknikleri ile öğrencilerine başarının anahtarını vermektedir.

 

Etkili iletişim ile Yüksek Başarı Yüzdesi

 

17 yıllık dershane, özel ders tecrübesine ve öğretmen formasyon belgesine sahip Yalçın Algan, YKS matematik özel ders taleplerine tecrübesi ile yaklaşarak başarı odaklı bir süreç yaratır. Uzun yıllardır pek çok başarı hikayesinin perde arkasında yer alan Yalçın Algan’ı özel ders vermesi için güvenle evinize çağırabilir, dilerseniz Kızılay’da bulunan ofisinde özel ders hizmeti alabilirsiniz. Dersin uzaması ya da özel dersin evde olmasının herhangi bir ekstra ücreti yoktur. Başarı odaklı verilen hizmette öncelik öğrencinin kendini rahat hissettiği bir ortamda olması ve sorularını özgürce sorabilmesidir.

 

Yks Matematik Özel Ders Süreci Nasıl İşler?

 

Yalçın Algan öncelikle her öğrencinin kendine has bir tarzı olduğunun bilinci ile YKS Matematik özel dersbaşlangıcında öğrenci ile tanışır ve kendi hazırlamış olduğu özel bir deneme sınavı yapar. Deneme sınavı ile öğrencinin eksikleri daha net bir şekilde ortaya çıkar. Bu sayede müfredatı baştan sonra her detayı ile çalışmak yerine hedef odaklı YKS Matematik özel ders içeriği hazırlamak mümkün olur. Ders süresince öğrencinin konuyu başarılı bir şekilde kavramasına odaklanıldığından ders sonrasında emin olmak için tekrar föyleri öğrenciye verilir. Kısa aralıklarla değişen sınav sistemlerine ve müfredata hakim olan Yalçın Algan öğrencilerin karşılaşabilecekleri soru kalıpları ve konular hakkında da bilgi sahibi olduğundan dolayı özel olarak hazırladığı föyler ile verimli bir tekrar etme sürecinin de takibini yapar. Öğrencilerinin istedikleri zaman kendisine soru sormasını isteyen ve bu konuda teşvikte bulunan Yalçın Algan özel ders öncesinde ve sonrasında her öğrencisi için hazırlık ve takip süreci ile farkını göstermektedir.

 

Yks Matematik ve Yks Geometri Özel Ders alacak öğrencilere önerilerimiz!

 

Alışıla gelmiş eski klasik soruları çözerek vakit harcamaktan vazgeçmek gerekir. En son yapılan Ales Dgs Kpss Ygs Lys sınav soruları incelenerek ortak bir soru yapısı algısı oluşturularak yeni tip sorular tespit edilmiş olacaktır. Daha çok yeni tarz sorulara odaklanmak gerekmektedir. Yeni trendi yakalamak için biz öğrencilerimize güncel hayat problemlerini, rutin olmayan ve ezber bozan sorular çözdürmeyi amaç ediniyoruz. Ezberden uzak, sorgulamaya dayalı matematik öğretmeye devam ediyoruz.

 

Unutma: Çalışmayı bırakma, sen çalışmazsan başkası kazanacak.

Evde Matematik Özel Ders yazımızı okudunuz mu?