Uzaktan Eğitim | Matematik Özel Ders | Matematik Test ve Videoları
Matematik Özel Ders

İstanbul Matematik Özel Ders

ADRES
İSTANBUL
TELEFON
FAKS
-
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Kurumsal İstanbul Matematik Özel Ders programlarımızı, alanında uzman, tecrübeli ekibimizle, kurumsal bir hizmet anlayışı ile sürdürüyoruz. Çevrenizde bir çok matematik özel ders ilanları görürsünüz. Özellikle ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul’da özel ders veren üniversite öğrencisinden, öğretmenine kadar binlerce kişi bulmak mümkündür. Fakat özel ders aldırmak, özel ders alan her öğrencinin başarılı olacağı, anlamına gelmez. Özel ders veren kişinin bu konudaki verimi kritik bir öneme sahiptir.

Matematik özel ders veren kişi oldukça bilgili olabilir, fakat bildiğini aktarma konusunda aynı konuda başarılı olmayabilir veya özel hassasiyet gösterilmesi gereken birebir eğitimlerde, gerekli ciddiyette gösterilmeyebilir. Eğer bu eğitim kurumsal platforma taşınması demek istanbul ili tüm ilçelerinde disiplinli bir eğitim ile verilerek mümkün olacaktır. Öğrencilerimizin matematiği strese girmeden keyifli bir şekilde öğrenmeleri amaçlanmaktadır. İstanbul matematik özel ders olarak benimsediğimiz ilkeler çerçevesinde her öğrenci için ayrı öğretme yöntemleri kullanarak, matematik mantığını kendilerinde iyice oturtmayı hedefleriz. Temeli iyi olan matematik bilgisi, ilerleyen dönemlerde daha karmaşık hal alan matematik konularında zorlanmayı da engeller. İzlediğimiz birebir eğitim anlayışıyla, çocuklarımıza matematiği sevdirerek, onları hem okul derslerinde başarılı olacak hem de yaşamlarında daha analitik düşünce yapısına sahip olacak şekilde yetiştirmeyi ilke edindik.

Öğrencilerimizin yapamadığı soruları sormaları için whatsapp matematik soru çözüm grubumuza da katılabilirler.

whatsapp-matematik-soru-cozum-grubu

Okul çağındaki öğrencilerimiz yanında üniversite eğitimlerini dört yıla tamamlamak isteyenlerin gireceği DGS sınavı, yüksek lisans yapmak isteyenlerin girmesi gereken Ales ve kamu personeli olmak için iyi bir puan alınması gereken KPSS sınavlarına İstanbul matematik özel ders eğitimlerini İstanbul ilimiz genelinde veriyoruz.

İstanbul İlimizdeki En tecrübeli Matematik öğretmeni arkadaşlarımız ile birlikte size yardımcı olmak amacındayız.

İstanbul matematik özel ders ihtiyacınızı karşılamak için Profesyonel Matematik Öğretmeni arkadaşlarımızın öz geçmişini ve iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Öğretmenlerimiz Öğrencinizin seviyesine göre ders anlatır. Öğrencinizin Matematik bilgisini test eder, nerede takıldığını ölçmeye çalışır.

İstanbul matematik özel ders öğretmenlerimiz Öğrenciniz için en uygun öğrenme modelini uygular. Özel Ders notlarını güncel yayınlardan esinlenerek her yıl yeniden gözden geçirir. ÖSYM ve MEB müfredatını takip ederek daha önce sorulmuş sınav sorularını da göz önünde bulundurur.

Dershane deneyimi ve özel ders tecrübesine sahiptir. Veli referansı ve öğrenci başarısını ön planda tutar.

İstanbul matematik özel ders Öğretmenlerimiz öğrenciniz ile birebir ve planlı bir ders yapacaktır. Özel Matematik dersi Öğretmenlerimiz Kitap yazarı ve Öğretmenlik sertifikasına sahiptirler. Matematik dersine çalışmayı öğretir, öğrencinize ders çalışma alışkanlığı kazandırır. Takıldığınız yapamadığınız soru mu oldu hemen Whatsapp’tan soru sorabilirsiniz. 6.Sınıf, 7.Sınıf, 8.Sınıf Lgs, 9.Sınıf, 10.Sınıf, 11.Sınıf, 12.Sınıf Msü, Tyt, Ayt, Yks, Sat, Yös Sınavlarına hazırlık Matematik Geometri, Dgs, Ales, Kpss, Kurumlar, Banka Sınavlarına hazırlık Matematik Geometri Problemler Tablo Grafik Sayısal Mantık derslerinden özel ders vermektedirler.

İstanbul Matematik Özel Ders

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya ve hizmetimize oy vermek ister misiniz?)
Loading...
İLETİŞİM