Öğretmeninizi seçmek için
Bulunduğunuz İli Seçiniz

İzmir Matematik Özel Ders

İzmir Matematik Özel Ders

İzmir Matematik Özel Ders, Öğrencimin anlayabileceği şekilde Matematik ders notlarımı hazırlıyorum. Belli periyotlarla, öğrencimin soru çözümlerini takip ediyorum. Öğrencime özel soru havuzumdan seviyesine uygun testler hazırlıyorum.

Resmi Web sitemiz  izmir.matematikozelders.com

Özel ders verdiğiniz öğrencileriniz size Whatsapp soru sorabilir mi? : Evet

Bitirdiğiniz Üniversite ve Bölüm: Elazığ Fırat Üniversitesi Fen – Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü

Kısaca Öz geçmişiniz: Elazığ Fırat Üniversitesi Fen – Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü mezunuyum. 4 yıl dershane öğretmeni olarak çalıştığım dönemde her seviyede ders vererek mesleğime katkıda bulunacak araştırma, motivasyon ve farklı yetenekler edinme konusunda kendimi geliştirdim. Aldığım eğitimlerle ve yaptığım çalışmalarla kendimi hazırladım. İş yaşamımda hızlı olmak konusunda son derece özverili olduğumu, Matematiğin formülden ibaret bir ders olmadığını kabul ettirerek Matematik dilini öğretmede öğrencilerime katkı sağlayacağımı düşünüyorum. Bu mantıkla mesleğimde 25 yılımı tamamlamaktayım.

Kaç yıllık özel ders tecrübeniz var: 25 yıl.

Çalıştığı Dershane ve Kurumlar:
Final Dershanesi
Karacan Dershanesi
Çözüm dershanesi
Beta Etüt (İzmir)
Artem Dershanesi
Sınav Dershanesi
Ege Aksu Eğitim Kurumları
İdeal Eğitim
Objektif Eğitim Kurumları
MEB ‘ te görevime devam etmekteyim.

Özel dersinizi nerede veriyorsunuz : Kursta – Ofiste

Sigara içiyor musunuz? : Hayır kullanmıyorum.

Özel ders notlarınız hakkında bilgi verir misiniz? :

Müfredattaki tüm güncel değişiklikleri takip edip notlarımda düzenlemeleri yapıyorum.

Hangi sınıflara ve sınavlara özel ders veriyorsunuz:
5.SINIF
6.SINIF
7.SINIF
LYS
9.SINIF
10.SINIF
11.SINIF
12.SINIF
TYT – YGS – ALES – KPSS – DGS

Veliler Özel ders öğretmeni olarak neden sizi tercih etmelidirler:

Neden Devin Bulutla Matematik Özel Ders? şeklinde sorup siz değerli velilerime sesleniyorum. Dersimi sadece anlatmış olmak için anlatmayan öğrencime Matematik ve Geometri derslerini sevdirerek başarılı olmasını sağlayacak ve sizlerle sürekli iletişim kuracak uzman bir öğretmenle birliktesiniz. Acaba doğru bir öğretmenle mi çalışıyoruz sorusuna gerek kalmayacak. Öğrencimize yaptığım çalışma programı sayesinde verimli ders çalışma alışkanlığı kazandırdığımı göreceksiniz.

Öğrencimizin bireysel farklılıklarını ve öğrenme düzeyini göz önüne alarak hazırladığım ders notları sayesinde konular en verimli şekilde tarafımdan işlenmektedir.

Sonuç olarak tüm öğrencilerime Matematiğin formüller içinde boğulduğumuz bir ders olamadığını ve Matematiğinde bir dili olduğunu soru tipi ezberleyerek matematik dersinin başarılamayacağını konu tanımlarını çok iyi bilerek gelin birlikte başaralım.

Referanslarınız :

Katıldığınız Seminer ve Aldığınız Sertifikalar nelerdir:
Belgeli Eğitim koçuyum
İlk yardım sertifikası ve ilk müdahale semineri
Okul sağlığı semineri
Öğretmen gelişim semineri
AB Eğitim programları tanıtım ve proje hazırlama semineri comenıus programı
Benim öğretmenim – Benim öğrencim semineri
Fatih projesi tanıtım ve bilgilendirme semineri
İntel Öğretmen programı temel kursu
Web tabanlı içerik geliştirme kursu
Çalışanların Temel iş sağlığı ve güvenliği Eğitim kurusu

Sizin eklemek istediğiniz diğer bilgiler:

NEDEN MATEMATİK ÖZEL DERS ALMALISINIZ?
İlköğretim 1.sınıftan itibaren iyi bir eğitim hepimiz için önemlidir. Çocuğumuzun iyi mutlu bir geleceğe sahip olması için iyi bir liseye gitmesi ve sonrada hayallerindeki meslek için iyi bir üniversite ne kadar önemli ve bu süreçte Lise en önemli süreç. Öğrencimiz bu süreçte iyi bir eğitim görmelidir. Gelelim Matematik Özel dersine Matematik dersinin hiç bir konusu birbirinden bağımsız değildir. Diyelim ki üslü sayılar konusunu anlamadık ama bu konudan da 1 soru çıkıyor öğrenmesem de olur mantığı kadar yanlış bir karar olamaz. Matematik bir bütündür. Muhakeme gücüdür. Bu özelliği de sınıf ortamında öğrenmek çok zordur. Çünkü her öğrencinin bireysel farklılıkları vardır. Bu nedenle bireysel olarak çalışmalar başarı getirir. Bir öğrenci bir üst sınıfa geçtiğinde diğer sınıflarda gördüğü konuları iyi öğrenmelidir. Özetle öğrencinin 12.sınıf Matematik konularına hakim olabilmesi için 9, 10 ve 11.sınıfların konularını da iyi öğrenmelidir. Bütün bu süreç sistemli ve düzenli bir çalışmayla geçmiş senelere ait Matematik konularına ait tüm eksiklerimiz kapatarak gerçekleşir.

1.557 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

HEMEN ARAYIN