Uzaktan Eğitim | Matematik Özel Ders | Matematik Test ve Videoları
Matematik Özel Ders

İzmir Matematik Özel Ders

ADRES
İZMİR
TELEFON
FAKS
-
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

İzmir matematik özel ders ekibi olarak bugün birçok öğrenci matematiğin zor olduğuna inanmaktadır. Bu inanış yıllar içerisinde oluşan  birikmiş korkulardan, kaynaklanmaktadır. Matematikte sürekli tekrarlayan başarısızlıklar, alınan zayıf notlar, farklı isimlerle her zaman karşımıza çıkacak olan sınavlarda alınan eksi netler gibi sonuçlar bu korkuyu daha da büyütür. Bu durum sonucunda da öğrencilerde matematiğe karşı bir fobi oluşur.

Matematik bir numarayız

Matematik öğrenmek aslında bir emek işidir, başlı başına bir girişimdir. Bu böyle olduğu halde bizim öğrenciler girişimde bulunmak, bir adım atmak yerine genelde eylemsizliği tercih ediyorlar. Sonra da matematikte başarılı olamadıklarından dert yanıyorlar. Böyle devam ettikleri sürece korkarım sadece başarılı olmak bir istekten öteye gidemeyecektir.

Whatsapp Matematik Soru Çözüm grubumuz

Öğrencilerimizin yapamadığı soruları sormaları için whatsapp matematik soru çözüm grubumuza da katılabilirler.

whatsapp-matematik-soru-cozum-grubu

İzmir matematik özel ders ekibimiz öğrencilerin başarısızlığından sadece onları suçlamak da aslında pek doğru değildir. Çünkü eğitim sisteminiz içerisinde de bir takım yanlışlıklar yok. Bunun yanında başarısız öğretmenleri de ilave etmek yerinde olabilir. Örnek vermek gerekirse, müfredatta çok ağır konuların  bulunduğunu söylemek mümkündür. Bu nedenle öğrenci bu konuyu kavramakta zorluk çekebilir ve bu konu diğer konularla da bağlantılı olabilir. Öğretmen ise hazırlanan yıllık plana göre hareket ettiği için sınavda öğrencinin notunu verir ve devam eder. Sonuç olarak başarısızlık, ve öğrenilmesi gereken ancak öğrenilmeyen bir konu öğrencinin omuzlarında kalıyor.

Şunun bilincinde olmalısın ki, bu mirası taşımak gibi bir zorunluluğun kesinlikle yoktur. Tabuları yıkmanın zamanı geldi. İşin uzmanı, on yedi yıllık özel ders tecrübesi olan, başarısı belgeli, İzmir matematik özel ders öğretmenimiz sana matematiği en temelinden öğretecek. Ve kademe kademe ilerleyerek matematik kalesini dikecek.

Öğrencilerin hayallerindeki üniversitede okumaları için ise matematik konusunda mutlak bir başarı elde etmeleri gerekir. Bu konuda da öğrenci koçluğu sistemimiz ile öğrenci özelinde Yks matematik özel ders çalışmaları yapıyoruz. Tabi ki bu faaliyetlerimiz kapsamında üniversite sınavı ilk aşaması olan temel yetenek testi içinde özel programlarımız olup, tyt matematik özel ders ile öğrencilerin bu ilk aşamadan matematik sorularından kolayca geçmesine yardımcı oluyoruz.

İzmir matematik özel ders inanmak, niyet etmek, eyleme geçmek ve eylemi devam ettirmek.

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,50. Bu yazıya ve hizmetimize oy vermek ister misiniz?)
Loading...
İLETİŞİM