• yalcinalgan@matematikozelders.com

KPSS MATEMATİK ÖZEL DERS

KPSS MATEMATİK ÖZEL DERS

Kpss Matematik Özel Ders Temel konu anlatımı ve klasik sorular, önemli bulduğumuz yoruma dayalı mantıksal akıl yürütme soruları, deneme sınavlarından seçilmiş özel sorular, uzun metinli sorular ve ÖSYM’nin konu ile ilgili sorduğu sorular öğrenci ile birlikte çözülecektir.

Kamu Personeli Seçme Sınavı
2018 Kpss Lisans sınavı 22 Temmuz 2018 tarihinde saat 10:00 da yapılacaktır.
2018 Kpss Ortaöğretim sınavı 7 Temmuz 2018 tarihinde yapılacaktır
2018 Kpss Önlisans sınavı 4 Kasım 2018 tarihinde yapılacaktır
Kpss Sınavın da Matematik bölümüne ait 30 tane soru sorulmaktadır.

Kpss Matematik Özel Ders föyümüzün içinde; Kolaydan zora konu anlatımı, Farklı kaynaklardan taranmış sorular,
ÖSYM’nin DGS, KPSS, ALES, KPSS, YGS, PMYO, SAYIŞTAY, ALS, İCRA, JANU, İ.YARGI, A.YARGI ve ÖZEL OKULLAR Sınav Sorularının konularına göre düzenlenmiş soruları da vardır.

Kpss matematik özel dersimizde amacımız; Sınavda sorulacak soruların benzerini sınav öncesi çözmüş olmak, bunun için bir çok soru çözmek ve yapamadıklarını sormak gerekir.

Elit kaynaklardan hazırlanmış föyler ve tarama testleri, belirlenen sürede çözülmesi gereken ve tekrar edilmesi gereken konuların, soruların çözülmesi gerekmektedir.

Yapamadığınız soruları biraz düşünmenizi isteriz, önemli bulduğunuz soru tiplerini not almanız ve uğraşıp ta yapamadığınız soruları WHATSAPP yardımıyla öğretmeninize göndermeniz en dogrusu olacaktır. Soruyu çözerken önce basit örnek kurunuz, bir mantık geliştiriniz. Mantığı soruya uygulayınız. Öğrendiğiniz konunun ana hatlarını mutlaka bir akıl defterinize not alınız.

KPSS’YE NASIL ÇALIŞMALIYIZ ?

KPSS uzun süreçli sınavdır.
Bu sınavda ciddi bir başarı elde edilmeden arzu edilen sonuçlara ulaşmak mümkün olmayacaktır. Özellikle bu sınavda eğitim hayatı sürecinde görmediği derslerden de sorumlu olan kişiler oldukça fazla zorlanır. Bir ek destek alınması zorunludur. Bu desteğin uzman kişilerden alınması başarı için şarttır. Dershanelerden alınan eğitimler bu sınavlarda başarı için yeterli olmayacaktır.
Birebir özel ders alınması çok daha avantaj sağlar ve bilgilerin en kolay şekilde öğrenilmesine yardımcı olur.
Kişiye özel anlatım bilgilerin unutulmaması açısından da önemlidir.
Hem bilgiler daha kalıcı hem de öğrenmesi çok daha kolay olacaktır.

KPSS sizin de korkulu rüyalarınız oluyorsa 17 YILLIK ÖZEL DERS TECRÜBEMİZ İLE sizlerin eksiklerini tamamlamak için elinden geleni yapacağım.