UA-67284036-3
16.07.2019 - Matematik Özel Ders | Uzaktan Eğitim | Online Test ve Video
Matematik Özel Ders

Lise Matematik Özel Ders

Lise Matematik Özel Ders

9.10.11.12.Sınıf olarak tanımladığımız Lise Matematik Özel Ders, Öğrencilerimizin, okuduğu liseden Üniversiteye geçiş aşamasında bir köprü görevi görmek için onlara öncelikle Matematik başarı koçluğu yapmaktayız. Öğrencimize hedef belirleme konusunda mesleki bilgilendirme sohbetleri yaparak önünü açmayı hedefliyoruz. Haftalık çalışacağı konuların planlanması, ders çalışma alışkanlığının kazandırılmasını hedeflemekteyiz.

Özel dersler vererek Matematik ve geometri alanında Temel eksikliğini giderici tarzda anlatım yapıyoruz. Özel soru çözüm metotlarımız, elit kaynaklardan ödev testleri, takibi, konuyu kavrayıcı basitten zora testler ile derslerinin daha iyi olması için çalışmaktayız.

Lise eğitimi, üniversiteye hazırlık için temel bir düzey oluşturmakta ve lise dönemi boyunca alınacak derslerdeki başarı grafiği üniversite kapısını bir adım daha aralayacaktır.

Lisede matematik gerçekten çok önemlidir.Çünkü lisede ilköğretimde işlediğiniz tüm konulardan daha farklı ve daha zor bir şekilde yeni konular ve ya var olan konuların daha karmaşık kısımlar ortaya çıkar.Özellikle de 9.sınıfta birçok ilköğretimi yeni bitirmiş öğrenciler bir anda gelen bu zorluğu önemsemezler ve ilköğretim verdiği rahatlıkla devam ederler.

İşte bu yüzdende 9. Sınıfta matematik bakımından başarısız olurlar ve bu başarısızlık onlarda temel eksikliğine sebep olur. Buda 10, 11 ve 12 sınıf dönemlerinde çok zorlanmasına ve LYS sınavında gerçekten sıkıntı çekmesine sebep olacaktır.Lise 9.10.11.12.sınıflar ilköğretimin ağırlaştırılmış modelidir.Öğrenimi daha zor ve ünüversite basamaklarına yavaş yavaş yaklaşılan sınıflardandır.Bu sınıflarda öğrencinin konu eksiğine direk nokta atışı yapılmaktadır.

Lisede Matematik Özel Ders takviyesinin yararları nelerdir?

Lise dersleri, ilköğretim derslerinin biraz daha geliştirilmiş, konuların daha detaylandırılmış halleridir. İlköğretim temeli sağlam olmayan öğrenciler lise derslerinde zorlandıkları görülmüştür. Bu yüzden ilköğretim derslerinde başarı sağlayan öğrenciler, lise derslerini başarılı bir çalışmayla kolay bir şekilde geçebilmektedir. Lise dersleri bazı sınıflarda çok zorlu geçmektedirler. Bu durumlarda özel derslere başvurarak lisede sınıfınızı kolaylıkla geçebilirsiniz.

Okulda aldığınız dersler ve özel dersin yardımıyla birlikte Lise derslerinde başarı sağlamamanız için hiçbir neden yok.  Liseler çeşitli bölümlere ayrılırlar, sayısal dersler, sözel dersler, eşit ağırlık dersleri vardır.

Her dersin kendine ayrı çalışma metotları vardır. Örneğin sayısal dersleri çok soru çözülerek başarı sağlarken, sözel dersler bol bol kitap okumanız ve aynı zamanda çok soru çözmeniz gerekebilir. Bunun gibi farklı çalışma metotlarını lise derslerinde görebilirsiniz. Her ders  öğrencinin eksiklerine odaklanarak hazırlanmış ders planları üzerinden işlenir.

Bire bir öğrenme sayesinde, lise derslerinde ve birçok alanda başarı sağlamanız mümkündür. Motivasyon açınızdan başarı sağlayarak lise hayatınızı derslerde ve kişilik olarak en sağlıklı şekilde geçirebilirsiniz. Lise Matematik Özel Ders takviyesinin yararları  ve sınavlarda başarıya olan etkisi büyüktür.

Değişen sınav sistemleri kalabalık sınıflar sınıfta toplu öğrenme öğrenme düzey farklılıkları özellikle matematikte özel ders almayı gerektirmektedir. Lisede Matematik Özel Ders takviyesinin yararları arasında en başta sınava olan faydası, sistemli ders çalışmayı getirmesi soru tekniğini öğretmesi, formül ve pratik soru tekniğini kavratması yer almaktadır.

Lise’de öğrencilerin en çok zorlandıkları ders matematiktir özel derslerde bu sıkıntıları ortadan kaldırmayı amaçlar. Çünkü öğrenci matematikte başarısızsa sınavda da başarılı olamayacağı bir gerçektir. Özel ders öğrenciyi disipline sokar .Öğrencinin kendi seçimi olduğundan isteklere göre biçimlenir. Sınavda olduğu kadar kalıcı başarıyı da getirir.

Lisede Matematik Özel Dersinin katkıları arasında en önemlisi sınavlarda başarı ve bilinçli bir çalışma sisteminin oturtulması gelmektedir. Öğrencinin başarısı için  çalışma sistemi şarttır.

Matematikte ortaöğretim konuları  temel oluşturmaktadır. Bu nedenle iyi bir temel iyi bir çalışma ile atılacağından özel ders gerektirmektedir.Herkesin iyi ve yeterli olduğu yönleri olduğu gibi, eksik ve yetersiz yönleri de vardır. Herkes her konuda mükemmel olacak diye bir kaide yoktur.

Toplumumuz özel dersi genelde aşırıya kaçmak olarak niteler. Özel ders sayesinde zayıf ve eksik yönler kişiye özel ders sistemiyle kapatılmakta. İyi ve yetenekli yönleri ise daha da geliştirilmekte ve  uzmanlaşma maktadır.

Orta Öğretimde Matematik Özel Dersinin katkıları   arasında en önemlisi matematik bilgisinin temelinin sağlam atılmasını sağlamasıdır.Orta öğretim öğrencilerin temel matematik bilgisine sahip olmaları açısından çok önemlidir. Orta öğretimde  matematiği alamayan öğrenciler ileride zorluk çeker. Özel derslerle ortaöğretimde matematiğini oturtmuş öğrenciler

Lise, eğitim hayatının en önemli sürecidir. Başarılı bir gelecek elde etmek isteyen kişiler lise hayatı boyunca iyi eğitim görmelidir.

Eger iyi bir SBS hazırlık dönemi ve iyi bir lisede değil isek eksigimiz var demektir. Çünkü İyi bir lise aynı zamanda da iyi bir üniversite anlamına gelir. Bu lisede okurken iyi bir üniversiteyi garanti etmek istiyorsanız özel ders avantajlarından yararlanmalısınız.

Eksikliğiniz olduğunu düşündüğünüz derslerden alacağınız özel dersler sayesinde YGS ve LYS sizin için korkulu rüyalar olmaktan çıkacaktır.

Lise sürecinde alınan düzenli eğitim YGS ve LYS sonucunda istenilen puanın elde edilmesi anlamına gelir. Bu sınavlara hazırlık evresinde okulla birlikte yürüteceğiniz özel dersler hem okul içi başarınızı arttırır hem de sınav sonuçlarınızın dilediğiniz gibi gelmesini sağlar. Lise süreci başlar başlamaz üniversite hazırlığı da başlamalıdır.

Özel ders sırasında uzman eğitimci, eksiğiniz olan noktaları anlayacak ve hangi konulara daha fazla önem vermeniz gerektiğini vurgulayacaktır.

Öğrenci koçunuz Sizi sınava hazırlık sürecinde en iyi şekilde yönlendirir ve başarıyı kaçınılmaz hale getirir. Bunun için eğitim hayatınız boyunca özel derslere başvurmalısınız. Özellikle matematik gibi puanlaması yüksek, anlaşılması zor olan derslere önem vermeli ve gereken eğitim için başvuru yapmalısınız.

Lise dersleri, ilköğretim derslerinin biraz daha geliştirilmiş, genişletilmiş konuların daha da detaylandırılmış halleridir. İlköğretim temeli sağlam olmayan öğrenciler lise derslerinde zorlandıkları görülmüştür.

Bu yüzden ilköğretim derslerinde başarı sağlayan öğrenciler, lise derslerini başarılı bir çalışmayla kolay bir şekilde geçebilmektedir. Lise dersleri bazı sınıflarda çok zorlu geçmektedirler.

Bu durumlarda özel derslere başvurarak lisede sınıfınızı kolaylıkla geçebilirsiniz. Okulda aldığınız dersler ve özel dersin yardımıyla birlikte Lise derslerinde başarı sağlamamanız için hiçbir neden yok.

Liseler çeşitli bölümlere ayrılırlar, sayısal dersler, sözel dersler, eşit ağırlık dersleri vardır. Her dersin kendine ayrı çalışma metotları vardır. Örneğin sayısal dersleri çok soru çözülerek başarı sağlarken, sözel dersler bol bol kitap okumanız ve aynı zamanda çok soru çözmeniz gerekebilir.

Bunun gibi farklı çalışma metotlarını lise derslerinde görebilirsiniz. Bire bir öğrenme sayesinde, lise derslerinde ve birçok alanda başarı sağlamanız mümkündür. Motivasyon açınızdan başarı sağlayarak lise hayatınızı derslerde ve kişilik olarak en sağlıklı şekilde geçirebilirsiniz.

9.Sınıf Matematik Özel Ders, 

Ev ödevlerine yardım ediyoruz.

Evinizde birebir-masabaşı eğitimin kolaylaştırıcı avantajının farkına varabilirsiniz

Zamanını belirlemenin tamamen size ait olduğu özel ders imkanınımızdan faydalanabilirsiniz

Sınıf sınıf konularına göre düzenlenmiş konu anlatım föylerimiz, konu konu düzenlenmiş ÖSYM’nin sorduğu tüm sınav soruları, yıl yıl sınav kitapçıkları ve soruların yorumu,

Özel derslerimizde süre kısıtlaması yok, föylerimiz hediye, Özel soru çözüm metodlarımız,

Yazılıya hazırlık nokta atış soruları ve yılların tecrübesiyle çıkabilecek muhtemel soruların tahmini,

Elit kaynaklardan ödev testleri ve takibi,

Konuyu kavratıcı basitten zora testler, hepsi ve daha fazlası bizde…

9.Sınıfta öğrencilerin TEOG den sonra sınav deneyimlerine devam ederek uzun ve bir o kadar yorucu bir yarış olan üniversite giriş sınavları için temel oluşturmak ve okul başarısına katkıda bulunmak, başarısız olunan derslerde birebir eğitim imkanı sağlanmaktadır.

Bu sınıflarda öğrencinin konu eksiğine direk nokta atışı yapılmaktadır. Bu sınıflarda öğrencilerin sorunlarından bir tanesi ergenlik çağını geçiriyor olmalarıdır. Öğrencilerin motivasyonunu yüksek tutup onlara matematik özel dersini öğrenci koçluğu desteğiyle vermek gerekmektedir.

9 sınıfta 6,7 ve 8 ile çok fazla alakalı konu olmadığını sanırsınız fakat bu kesinlikle yanlıştır. Çünkü 9. Sınıfta işlenen tüm konular 6,7 ve 8 sınıflarda öğrendiğiniz matematiği içinde barındırır ve işlem çözümlerinde çok kullanmanız gerekir.

Fakat siz öğrenmezseniz temeliniz git gide zayıflar ve anlamama zinciri oluşur. Örneğin 8. Sınıf öğrendiğiniz kareköklü sayıları 9. Sınıfta farklı taraflarını göreceğinizden eski öğrendiklerinizin aklında olması lazım. Fakat siz bu konuyu daha önce yapamamışsanız bu konuyu da kavrayamazsınız.

Bu sıkıntılara yer vermemek için eğer ki temel eksikliğiniz mevcutsa bunları kapatmak için özel matematik dersleri alabilirsiniz. Fakat dershaneleri pek tercih etmemeniz sizin yararınıza olacaktır. Çünkü dershanelerde sürekli olarak test ve okulda ders işlenir gibi temel anlatılmadan konu anlatımı yapılır. Bu yüzden temelinizi gene de yükseltemezsiniz.

Fakat özel matematik dersi ile birebir ders işlediğinizden hocanızın size temel anlatmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle tüm temel eksikliğinizi kapatır ve tüm konularda daha başarılı olursunuz. Bunun yanı sıra anlamama zincirini de rahatlıkla kırabilir ve artık anlatılan konuları daha rahat anlamaya başlayabilirsiniz.

8.sınıftan sonra yeni bir öğretim sistemine geçen öğrenci 9.sınıfta matematik dersinde 6-7-8.sınıflarda matematikte gördüğü konuların tümünü 1 senelik süreçte görürler. Ayrıca YGS deki soruların hepsi 9.sınıfta matematik dersinde gördüğü konulardandır. Sizde 9.sınıf matematik dersindeki konuları çok iyi öğrenmek ve YGS ye şimdiden hazır duruma gelmek istiyorsanız bizden özel ders alabilirsiniz.

Matematik dersinde başarıya alışmak istiyorsanız bizi arayın. 9.sınıf bizim için o kadar önemli ki YGS sınavının temelleri ve konu içeriği bu sınıfta kazanılmaktadır.

10.sınıf matematik özel ders,

Ev ödevlerine yardım ediyoruz,

Evinizde birebir-masabaşı eğitimin kolaylaştırıcı avantajının farkına varabilirsiniz,

Zamanını belirlemenin tamamen size ait olduğu özel ders imkanınımızdan faydalanabilirsiniz

Sınıf sınıf konularına göre düzenlenmiş konu anlatım föylerimiz, konu konu düzenlenmiş ösym nin sorduğu tüm sınav soruları, yıl yıl sınav kitapçıkları ve soruların yorumu, Özel derslerimizde süre kısıtlaması yok, föylerimiz hediye,

Özel soru çözüm metotlarımız,

Yazılıya hazırlık nokta atış soruları ve yılların tecrübesiyle çıkabilecek muhtemel soruların tahmini,

Elit kaynaklardan ödev testleri ve takibi,

Konuyu kavratıcı basitten zora testler, hepsi ve daha fazlası bizde…

Üniversiteye hazırlanmaya başlayan öğrencilerimiz, okula yönelik başarının geçen yıllara göre daha da artması sağlanıp sınavın gerektirdiği temeli oluşturmak, öğrencilerin hem kendilerini hem de zorlu bir yarış olan sınavı tanımalarına yardımcı olmaktır.

Lise eğitiminde birinci yılını tamamlayan tüm öğrencilerimiz alan seçimi için tercih yapmak durumundadırlar.

Eğitimin devam eden yıllarında, alan derslerinden sorumlu olacağınız için, lise bir eğitimi boyunca başarılı olduğunuz derslere ve en önemlisi yatkın olacağınız mesleğe göre alan tercihi yapmanız sizin için önemli bir  avantaj oluşturacaktır. Öğrencilerimiz ağırlıklı olarak alan dersleri göreceği için bu derslerin iyice kavranılabilmesi, üniversite basamağının ilk adımını oluşturacak ve hazırlık sınavında bu derslerden sorumlu olacaklardır.

Dolayısıyla lise eğitimi, üniversiteye hazırlık için temel bir düzey oluşturmakta ve lise dönemi boyunca alınacak derslerdeki başarı grafiği üniversite kapısını bir adım daha aralayacaktır.

Değerli öğrencilerimiz, sizde iyi bir lise eğitimi için güvenilir ve alanında uzman öğretmenlerimizden özel ders alabilir eğitim-öğretim döneminiz boyunca rahat ve başarılı bir süreç geçirerek üniversiteye hazırlıkta önemli bir ilerleme kaydedebilirsiniz.

10.sınıfta öğrenciler matematik dersinde gördükleri konularla YKS ye ilk adımı atmış olacaklar.

Öğrenciler bu seneki çalışmalarına düzen ve sistemi yerleştirmeye başlamalı ve bunu alışkanlık haline getirmelidir.

11.sınıf matematik özel ders,

Ev ödevlerine yardım ediyoruz, Evinizde birebir-masabaşı eğitimin kolaylaştırıcı avantajının farkına varabilirsiniz. Zamanını belirlemenin tamamen size ait olduğu özel ders imkanımız dan faydalanabilirsiniz.

Sınıf sınıf konularına göre düzenlenmiş konu anlatım föylerimiz, konu konu düzenlenmiş ösym nin sorduğu tüm sınav soruları, yıl yıl sınav kitapçıkları ve soruların yorumu, Özel derslerimizde süre kısıtlaması yok, föylerimiz hediye, Özel soru çözüm metodlarımız,

Yazılıya hazırlık nokta atış soruları ve yılların tecrübesiyle çıkabilecek muhtemel soruların tahmini,

Elit kaynaklardan ödev testleri ve takibi,

Konuyu kavratıcı basitten zora testler, hepsi ve daha fazlası bizde…

Bu sınıfta üniversite hazırlığına başlamış olan öğrencilerimize sınav sistemi, sınava gireceği bölümün gerektirdiği koşullar ve sınav hakkında bilgiler aktarılır.

Okul başarısı yanında bir sene sonra gireceği sınav için gerekli bilgilerin ve donanımın kazandırılması hedeflenmektedir.

Bu sınıflarda öğrencinin konu eksiğine direk nokta atışı yapılmaktadır. Öğrencilerimiz ağırlıklı olarak alan dersleri göreceği için bu derslerin iyice kavranılabilmesi, üniversite basamağının ilk adımını oluşturacak ve hazırlık sınavında bu derslerden sorumlu olacaklardır.

Dolayısıyla lise eğitimi, üniversiteye hazırlık için temel bir düzey oluşturmakta ve lise dönemi boyunca alınacak derslerdeki başarı grafiği üniversite kapısını bir adım daha aralayacaktır.

Değerli öğrencilerimiz, sizde iyi bir lise eğitimi için güvenilir ve alanında uzman öğretmenlerimizden özel ders alabilir eğitim-öğretim döneminiz boyunca rahat ve başarılı bir süreç geçirerek üniversiteye hazırlıkta önemli bir ilerleme kaydedebilirsiniz.

11.Sınıfa geçen öğrenciler bu sene hem derslerine odaklanmalı hemde giderek zorlaşan TYT ve YKS ye hazırlanmaya başlamalıdırlar.

Ayrıca bu sene görecekleri matematik konuları LYS matematik sorularının neredeyse %45 ini içerir. İyi bir üniversitenin iyi bir bölümünü kazanmak isteyen öğrenci 11.sınıftan YGS ve LYS ye hazırlanmaya başlamalıdır.

İşte biz 11.sınıf öğrencilerinin bu zor matematik yükünü sistemli birebir özel dersle hafifletiyoruz. Sizde matematik özel dersini almak ve YGS-LYS de çok iyi matematik neti yapmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bize ulaşın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.