• yalcinalgan@matematikozelders.com

MATEMATİK KURSU

MATEMATİK KURSU

Yeni Sistem  Matematik kursumuzda özel ders veren öğretmenler eşliğinde hazırlanmanın yararları nelerdir?

2018 yılı itibariyle sınav sistemin yeniden güncellemesi ile ilgili öğrencilerin bir anlam kargaşasına düşmemesi için özel destek alması ise önemli bir gereklilik olarak durmaktadır. Matematik özelinde alınacak olan matematik kursumuzun eğitimleri, bu konuda öğrencilere oldukça faydalı olacaktır.

Öğrenci Koçluğu Sistemi İle Matematik kursumuzda Özel matematik ögretmenleri eşliğinde alınacak olan matematik eğitimleri, sınavlar için en önemli ders olan matematik konusunda sorun yaşanmamasına yardımcı olacaktır. Özellikle öğrenci koçluğu sistemi kullanan bir matematik hocası, aynı zamanda sınava motive etme açısından da faydalı olacaktır. Öğrenciler, üniversiteye giriş sınavlarında en fazla matematik konularında problem yaşamaktadırlar. Matematik için özel hoca ile çalışmak, eksiklerin zamanında tespit edilmesi, belli olan konu ve formüllerin akılda kalıcı şekilde öğretilmesi ve sonucunda matematik netlerinin artması sağlanır. Fakat bu gelişim için konusunda uzman, yeterli tecrübeye sahip bir matematik öğretmeninden matematik özel ders alınmalıdır.

Ek İş Değil Tek İş Olarak Verilen Özel Matematik Eğitimleri

Ankara’da 17 yıl gibi uzun bir süredir dershane ve özel ders eğitimi veren Yalçın Algan ise tecrübesi, geliştirdiği öğretme teknikleri ile üniversite hayalleri kuran öğrencilere, en büyük desteği veriyor. Sınav zamanına kadar her zaman öğrencilerinin yanında olan Yalçın Algan, verdiği birebir, düzenli ve disiplinli eğitim ile öğrencilerin sınavda başarılı olması için yoğun çabalar sarf etmektedir. Matematik ve öğrenci koçluğu konusunda bilgisini, almış olduğu pedagojik formasyon eğitim, profesyonel öğrenci koçu, yaşam koçu ve matematik başarı koçu sertifikaları ile belgeleyen Yalçın Algan koçluk ve kurgulayıcı eğitim  sistemi ile ayrıcalıklı bir eğitim veriyor.

Matematik özel derslerimiz ister evinizde ister Kızılay merkezde verilmekte olup, eğitim sadece ders saatleri ile sınırlı kalmıyor. Öğrencinin bireysel çalışma zamanlarında ne zaman ihtiyacı olsa ulaşabildiği bir özel hoca olarak hem matematik netlerinin artması hedeflenirken, hem de öğrencinin sınav stresine girmemesi için özel bir program uygulanır.