Yalçın Algan kimdir

Yalçın Algan kimdir

6 Nisan 2020 tarihinde oluşturuldu.
Yalçın Algan kimdir

Matematik öğretmeni Yalçın ALGAN kimdir? Yeni Nesil Soru Uzmanı Yalçın Algan 1974 Beşikdüzü / Trabzon doğumludur. Evlidir ve bir çocuk babasıdır. Ankara Çankaya’da yaşamaktadır. Beşikdüzü ilçesi Trabzon’un kültür beşiği olan bir ilçesidir Karadeniz bölgesinde ilk Köy Enstitülerinden bir tanesi bu ilçede kurulmuştur. Dolayısıyla her evinde bir öğretmen vardır.

Eğitim Durumu

İlköğretim eğitimini Trabzon Merkez 100. Yıl ilköğretim okulunda, Lise eğitimini de Trabzon Anadolu Lisesinde tamamladım.

Lisans eğitimini ise 19 Mayıs Üniversitesinde Matematik bölümünü başarı ile tamamladım.

Yüksek lisans eğitimini 19 Mayıs Üniversitesinde tezsiz yüksek lisansını tamamlayıp 21 kredilik branş öğretmenliği eğitim formasyon belgesini aldım. Matematikçi unvanımın yanına Eğitimci kitap yazarlığı unvanı mı da eklemek istiyorum. Özellikle Sınav Yayınları başta olmak üzere bir çok yayın evine sınavlara hazırlık Matematik ve Geometri kitapları yazdım.

Çalıştığı Kurumlar

Açı Dershaneleri / Matematik-Geometri öğretmenliği,

Final Dershaneleri /Matematik-Geometri öğretmenliği,

Sınav Dershaneleri / Matematik-Geometri öğretmenliği, kitap yazımı, tashih,

Çözüm Dershaneleri / Matematik-Geometri öğretmenliği,

Odtülüler Dershanesi /Matematik-Geometri öğretmenliği, Matematik Bölüm Başkanlığı,

Ödül Dershaneleri Matematik-Geometri öğretmenliği, kurucu ortaklık yaptım.

Matematik öğretmeni Yalçın Algan özel ders verdiği öğrencilerinin sorularını 24 saat WhatsApp üzerinden çözmektedirler. Ayrıca Türkiye geneli kurduğu Whatsapp matematik soru çözüm grubu sayesinde de tüm öğrencilerin sorularına çözüm bulması için matematik öğretmeni arkadaşlarından destek almaktadır..

19 Yıl Dershane ve Özel Ders tecrübesine sahip , evinizde ya da kızılay’da özel ders, Lgs Tyt Ayt Ales Dgs Kpss Matematik öğretmeni Yalçın Algan öğrenciye özel öğretim modeli, öğrenci koçluğu, Ösym tarafından yapılan tüm sınavların incelenmesi (MSÜ, LGS, TYT, AYT, ALES, KPSS, DGS) yapmaktadır.

Matematik öğretmeni Yalçın Algan özel ders verdiği velileri arasında Emniyet Mensupları ve Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık konutlarında oturan Velilerimiz, Oyak sitesi, Park Oran sitesi, Sinpaş Yalı evleri … bir çok elit kesimden velilerimiz referansımızdır.

Matematik öğretmeni Yalçın ALGAN Öğrencisine özel çalışma planı yapar, kitap ve soru yazarıdır. Birebir sınırlı sayıda ister evde ister ofiste özel ders, 21 kredilik branş öğretmenlik sertifika sahibidir. Elit yayınlarından referanslı özel ders föyleri, 17 yıl özel ders tecrübesi ve 14 yıl dershane deneyim sahibi, Sigara kullanmıyor, Elit yayınlardan yararlanarak hazırlanmış kendi özel ders föyleri, Öğrenciyi tarama testi ile tanıyıp uygun öğretim modeli uygular.

Yalçın Algan kimdir?

Öğrenci koçluğu, sınavlara hazırlık ve yazılı çalışması, Ösym’nin yaptığı tüm ygs ales kpss dgs sınavlarının incelenmesi, Sınırlı sayıda öğrenciye birebir özel ders verme ve başarıya taşıma, İster evde ister büroda birebir özel çalışma, Profesyonel öğrenci koçu ve matematik özel ders öğretmenidir.

Matematik öğretmeni Yalçın ALGAN Önce Trabzon’da dershane ve eğitim kurumlarında matematik öğretmenliği yapmış, 2008 yılında Ankara’ya taşınmıştır. Ankara’da yine elit dershane ve eğitim kurumlarında kurucu ortaklık ve Matematik bölüm başkanlığı yapmıştır.

19 Yıllık öğretmenlik tecrübesine sahip Yalçın Algan dershanelerin kapanma sürecine girdiği son 5 yılda sadece özel ders vererek tüm zamanını öğrencilerine harcamaktadır.

Yalçın ALGAN

Matematik öğretmeni Yalçın ALGAN Öğrencilerine 24 saat WhatsApp üzerinden soru sorma desteği de sunan Yalçın Algan Öğrenciye özel öğretim modeli, öğrenci koçluğu, Ösym tarafından yapılan tüm sınavların incelenmesi (LGS, MSÜ, TYT, AYT, ALES, KPSS, DGS), Öğrenciye özel çalışma planı, Elit yayınlardan yararlanarak hazırlanmış kendi özel ders föyleride hazırlamıştır.

Yalçın Algan kimdir 1