• yalcinalgan@matematikozelders.com

MATEMATİK ÖZEL DERS

MATEMATİK ÖZEL DERS

MATEMATİK CEPTE

İSTİKRAR Öğrenci kesinlikle istikrarla ve inatla uyacağı bir program yapmalıdır. Sınava kadar konuların haftalara dağılım tablosunu yapıyoruz, ögrenci hangi konuları çalışacagını, ögretmen de hangi konuları anlatacağını bilmelidir.

SORU BANKASI SEÇİMİ En az 4 tane Matematik Soru Bankası bitirttiriyorum.

ÖSYM SINAV SORULARI ÖSYM’nin diğer sınavlarda da sormuş olduğu soruları konularına göre düzenleyip konu sonunda çözmelerini sağlıyoruz. DGS, KPSS, ALES, KPSS, YGS, PMYO, SAYIŞTAY, ALS, İCRA, JANU, İ.YARGI, A.YARGI ve ÖZEL OKULLAR Sınav Soruları, Yıl yıl sınav soruları, Konularına göre sınav soruları

Yalçın ALGAN Matematik Özel Ders

Yalçın ALGAN Matematik Özel Ders

TARAMALAR Haftada en az 2 tane tarama yapıp çözdürüyor uz. Her hafta geçmiş konuların unutulmasını önlemek için tarama yapıyoruz

DENEMELER Sınava son 2 ay kala günde en az 1 tane deneme çözdürüyor uz.

İÇERİK Dgs Matematik konularını 5 e böldük ( Temel Matematik, Problemler, Geometri, Tablo Grafik, Sayısal Mantık ) Bunların günlük çalışılması için ödev testleri çözdürüyoruz.

GÜNLÜK SORU ÇÖZÜMÜ Günlük En az 100 sorunun çözdürülmesi sağlanmalıdır, yapıyoruz.

SIFIRLAMA TEKNİĞİ Çözülemeyen her sorunun sorgulanması, nedeninin araştırılması gerekmektedir. Yapılan testlerde ve denemelerde bu araştırmaya gidilir ve yapılamayan sorular üzerinden sıfırlama tekniği uygulanmasını sağlıyoruz.

ÖGRETMEN SEÇİMİ Ögretmeninizin Diplomaları, Sertifikaları, başarı belgelerini görek isteyiniz, Matematik eğiyimi almamış, Pefagojik formasyonu yetersiz ögretmen size nasıl ögretecegini bilemez

WHATSAPP DESTEGİ Yapamadıgınız soruları çek gönder.

KOÇLUK VE REHBERLİK Öğrenci koçluğu, tercih ve bölüm danışma

ANLATIM ŞEKLİ Derslerimizi İşlem hatalarını giderici temellendirme eğitimi, kurgulayıcı eğitim modeliyle, düşündürerek, anlatıyor kurgulayici ve şekiller çizerek anlatma,Mantıksal Akıl yürütme,
Tablo grafik ve Sayısal Mantık kurabilme, Geometrik zeka, Görsel Hafıza eğitimi, Ödevlendirme, Profesyonel Öğrenci koçluğu, Matematik Başarı Koçluğu, Sıfırlama tekniği, Yılların tecrübesi ile hazırlanmış ders notlarımız ile öğrencinizi başarıya taşımaktadır.

TESTE TEKNİĞİ Matematik sorularına nasıl cozeriz,

ÖDEVLENDİRME Ögrencimize 4 adet Dgs Matematik soru bankası kitabı aldırıyoruz, biz de bilgisayarımızdaki elit kaynaklardan özel sorular hazırlayıp ögrencimize ödev testleri veriyoruz.

FÖYLERİMİZ Özel ders foylerimiz,

SINAVLARDAN ÖGRENDİKLERİMİZ Öğrencilere yaptığımız deneme.sinavindan sonra sorduk ne varsa bu sınavdan görüntüleri paylaşıyoruz,

YAYINLANMAYAN SORULAR Osym nin yayınlanmadığı bir sisteme sahip olmaktır

SINIRLI SAYIDA ÖGRENCİ Sınırlı çevir öğrenci ile çalışıyorum

ÖZEL DERSTE AMACIMIZ Önce tavsiyelerde bulundu, Sınavdan önce benzer soruyu çözmek, Öğrencinin bilmesi gereken lise bilgileri önce pekiştrilerek derslere başlanır. Sorular öğrendiğiniz bilgilerden yararlanılarak düşünerek ilerleyebileceğiniz sorular. Sınavda sorulacak soruların benzerini sınav öncesi çözmüş olmak, bunun için bir çok soru çözmek ve yapamadıklarını sormak gerekir.

DERS NOTLARIMIZ Öğrencilerimizin 20 tane kitabı alamayacağını düşündüm ve bilgisayarımdaki taranmış kitaplardan özenle seçilmiş her seviyeye uygun,

DERS YERİMİZ İster kızılayda ister evinizde

DERS SÜRESİ Sınav grubu ögrencisi oldugunuz için  3 saat

TECRÜBEMİZ 17 yıl Dershane ve Özel ders tecrübesine sahibim

ÖGRENME MODELİ Ögrencinin bilgisi ölçüldükten sonra ona en uygun ders anlatım modeli uygulayarız, ders notlarımızı  ögrencimize göre hazırlarız.

KAVRAM HARİTASI Ders anlatırken önemli bulduğumuz noktaları beyaz A4 kagıda küçük ve düzenli olarak yazar ve tüm konu 1 kagıda şifrelenir.

KISAYOLLAR Öğrencilere soru çözüm metodlarını anlatır, daha hızlı nasıl çözülür öğretme derdindeyiz.

SINAVA KADAR DESTEK Özel dersler ve ders sonrası destek sınava kadar sürmektedir.

BİREBİR ÖZEL DERS Derste sadece ögretmen ve özel ders ögrencisi olur, ögretmen konuyu anlatır ögrencisini sürekli soru çözmeye teşvik eder, ögrencinin yaptıgı hataları görüp aynı hataları yapmaması için göz dogrusunu anlatır.

DERS ÖNCESİ Ögretmen anlatacagı konunun özel soru tiplerini, pratik çözümlerini, kısayolları, soru kalıplarını, sorulara yaklaşım metodlarını bilmeli ve dersini akıcı şekilde anlatmalıdır.

KİMLERDEN ÖZEL DERS ALINMAZ Üniversite ögrencisinden, Matematik bölümü mezunu olmayan mühendis vs… gibi pedagojik egitimini almayan kişi ya da kuruluşlardan ders almanızı tavsiye etmiyoruz.

NEDEN ÖZEL DERS Derse katılım yüksektir, ders takibi yüksektir, bireysel çalışma desteklenir, anlamadığını anında sorar.