Öğretmeninizi seçmek için
Bulunduğunuz İli Seçiniz

Matematik Özel Ders Ankara

Matematik Özel Ders Ankara

Matematik Özel Ders Ankara, Merhabalar, Sınavların kaldırılacağı fakat sınavsız liseye ve ya Üniversiteye geçişin mümkün olmadığı açıklaması yine ciddi bir çalışmanın sonucunda olacaktır.

Matematik Özel Ders Ankara nerede yapılır? İster evinizde ister Kızılay İzmir caddesindeki mini kütüphanemizde verilmektedir. Evlerde yapılan dersler için ek ücret talep edilmez.

Matematik Özel Ders Ankara tecrübemiz, 17 yıllık Dershane ve Özel Ders tecrübesine sahibiz.

Matematik Özel Ders Ankara olarak Özel ders verdiğimiz sınıf ve sınavlar, Ara sınıf 6,7,8,9,10,11,12.sınıf öğrencilerine yönelik yazılı çalışması, sınavlara hazırlık temel eksikliğini giderici çalışmalar da yapmaktayız.

Matematik Özel Ders Ankara verdiğimiz sınavlar TYT, YKS, ALES, DGS, KPSS, PMYO, YÖS, IB sınavlarına hazırlık Matematik ve Geometri özel ders vermekteyiz.

Matematik Özel Ders Ankara süresi, Özel derslerimiz sınav grubu öğrencilerine en az haftada 2 saat sürmektedir. Dersler sınava kadar sürmektedir. Sınav grubu öğrencilerimize 2 saat üzerinde anlaşıp biraz da biz zamanımızdan fedakarlık yaparak 3 saate yakın ders çalışabiliyoruz.

Matematik Özel Ders Ankara tekniklerimiz, Ders anlatırken kavram haritaları yapıyoruz, yani önemli bulduğumuz kavramı özet olarak bir A4 kağıda not ediyoruz. Öğrenci ile ders sonunda önemli bulduğumuz bu kavramları tekrar ediyoruz. Öğrenci o konu ile ilgili sorular çözerken konunun ön özetine bakabilir. O konunun tekrarını bu kavram haritası üzerinden rahatlıkla yapabilir. Özel dersimizde öğrencimiz de bizimle birlikte düşünerek yorum katarak ve derse katılarak dersimizi işleriz. Öğrencimiz konuyu öğrenirken onlarca kaynak taraması yapmasına gerek kalmadan onlar adına biz piyasadaki kaynakları inceler, özel ders föylerimize ekleriz. ders sonunda föyümüz öğrencimizde kalır.

Matematik Özel Ders Ankara föylerimizde, ÖSYM’nin yaptığı 2017 sınavları da dahil ve geriye dönük tüm TEOG YGS LYS KPSS ALES DGS sorularını inceledik, konularına göre düzenledik ve ve özel ders föylerimize ekledik. 17 yıllık dershane ve özel ders tecrübemizde öğrendiğimiz tüm özel çözümler, pratik çözümler, kısayollar, soru kalıpları, sorulara yaklaşım metodlarını da föylerimize ekledik.

Öğrenci ders çalışırken sorular üzerinde takılmaması için günün her saatinde Whatsapp tan soru sormalarını da sağlamaktayız.

Öğrencimize ücretsiz koçluk hizmeti sunuyoruz;

Motivasyon, ders takibi, veli öğretmen okul görüşmelerine katılma hizmetleri de sunmaktayız.

Öğrencilerimize ders çalışma konusunda zaman planlaması, çalışma planı ve takibi, okul seçimi, öğretmenleri ile görüşme yapmaktayız.

Öğrencinin çalışma ortamı, zamanı en güzel değerlendirme adına haftalık plan yapma ve uyulmasını sağlamaktayız.

Veli Öğrenci Öğretmen işbirliği ile mutlak başarıyı yakalamak adına görüşmeler yapmaktayız.

Öğrencinin matematiğe bakış açısını değiştirmek, ders çalışma alışkanlığı kazandırmak ve örnek bir davranış sergilemesini sağlamak ve topluma yararlı bir birey kazandırmak amacında çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ek iş değil tek iş;

Öğretmenlik Pedogojik Formasyon belgeli, Branş öğretmenliği sertifikasına sahip Matematik Bölümü mezunu, Ek iş olarak değil tek iş olarak sadece özel ders veren matematik özel ders öğretmenleriyiz.

Eğitimci Kitap yazarı;

Sınavlara hazırlık kitap yazımı, kitap inceleme ve soru yazarlığı da yapıyoruz. ÖSYM ve MEB kurumlarının sınav sorularını inceler ve yorumlayarak analitik düşünme ve kurgulama yaparız. Yayın evlerine Liselere hazırlık, Üniversite sınavına hazırlık, ALES DGS KPSS denemeleri de yazıyoruz.

Ankara Özel Matematik Dersi, Öncelikle Eğitim ve Öğretime değer veren bir Eğitimciyiz. Gönüllü olarak bir çok Vakıf ve Derneklerde Dernek üyelerinin çocuklarına gönüllü dersler verdik.

Türkiye genelinde mail grubumuz ile Matematik Öğretmenleri platformları toplantılarını düzenlemeye çalışıyoruz.. Yeni geliştirilen müfredatı takip etmek, Matematik koridoru dediğimiz yaşayarak ve yaşatarak öğretme projesine destek vermekteyiz.

Neden Matematik Özel Ders: Her öğrencinin ihtiyacı ve seviyesi kendine özel farklılıklar gösterir. Birebir yapılan çalışma ile öğrencinin seviyesi tespit edilerek ihtiyacın tam tespiti yapılır.

Matematik özel derslerimiz klasik sınıf içi eğitimin aksine öğrenciyle birebir göz teması sağlanarak öğrenciye hitap edilir. Öğrencinin derse katılım oranı daha yüksek olur.

Dolayısıyla ders takibi %100 dür. Derste devamlılık sağlanır ve konu biriktirme olmaz. Öğrencinin seviyesine göre konu işleyiş hızı net belirlenir. Gelişimin istatistiksel yorumu daha doğru ve sağlıklı yapılabilir ki bu da öğrencinin katettiği yolu net gösterir. Derste devamlılık için öğrencinin bireysel çalışması önemlidir. Özel ders bireysel ders çalışmaya mecbur bırakır.

Farklı kaynakların taranması daha rahat yapılır. Bu da öğrencinin her soru tipini görmesine olanak sağlar. Teorik ve Uygulamalı derslerle kendi hazırladığımız özel ders föyleri ve öncül kaynaklar ile Türkiye geneli eğitmen arkadaşlarımızla beyin fırtınası sonucu oluşturduğumuz en kabul görmüş konu ve içeriklerle geleceğinize yön vermek isteriz.

Ankara Matematik Özel Ders sitemizi incelediniz mi?

Öğrencilerimizi çok seviyoruz.

 

2.408 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

HEMEN ARAYIN