Matematik Özel Ders notlarımız basitten zora, nokta atış soruları, uzun metinli sorular, akıl yürütme soruları, öğrencilerimizin ais sisteminden alınmış sorular, piyasadaki yayınları inceleyerek onlardan seçilmiş sorular ve konu anlatımları alınarak kısayolları, pratik çözümleri, çözümlü sorular ve ödev testleri vardır. Yılların tecrübesiyle özel ders notlarımızı her yıl güncellemekteyiz. Özellikle her sınavdan sonra yeni çıkan yayınların pdflerini inceleyerek bu kaynaklardan seçilmiş özel sorular, özel anlatımlar, özel kısa yollar, pratik çözümler, çözümlü soruları da özel ders notlarımızda bulunmaktadır. Kurgulayıcı soru tipleri, düşündüren soru tipleri, akıl yürütmeye dayalı sorular, mantıksal akıl yürütme soruları, muhakeme gücünü ölçme, analitik düşünceye dayalı eğitim, sorgulamaya dayalı eğitim, sayısal mantık, pisa eğitim modeli dikkate alınmıştır.

Matematik dersine çalışırken aklımızda bulunması gereken bazı küçük hatırlatmalara yer verdim.

Tyt ve Lgsye yönelik Sınav yayınları başta olmak üzere bir çok yayınevlerine kitap ve soru yazdım. 17 yıl tecrübeme dayanarak her yıl Lgs Tyt Ales Dgs Kpss sınavlarına hazırlık matematik özel derslerimde öğrencilerin takıldığı soruları not alarak her öğrenci bu sorularda takılabilir mantığıyla özel ders notlarımıza eklenmiştir. Testlerimizde genel yetenek soruları, konuların mantık ile çözülebilir kısımları, şıklar profesyonelce hazırlanmış kolay ama dikkat gerektiren sorular öncül sorular ve mantık soruları bulunmaktadır.

18 yıllık dershane ve özel ders tecrübesine sahip olmak demek özel ders notlarımızın sürekli güncellenmesi demektir.

Peki matematik özel ders notlarımızı nasıl hazırlıyoruz ?

Matematik özel ders notlarımızda özellikle ösym nin yaptığı ales tyt ayt yks dgs kpss lgs pmyo yös, sat, pisa, ıb kurumlar, banka sınavlarının sorularını konularına göre düzenliyoruz. ösym nin yayınlamadığı soruları da öğrencilerimizin ais sisteminden bilgisayarımıza indirip inceleyip özel ders notlarımıza ekliyoruz.

Ders anlatırken aldığımız başarılar, dönütler ve yorumlar kendimizi güncellememize sebep olmaktadır. Matematik kavram haritalarımız, Türkiye’deki matematik öğretmenleri ile bilgi alışverişi, ödev testleri, sınav soruları, deneme soruları, spot ve taktikler, kısa yollar, könu özeti, çözümlü sorular, beklenen sorular, nokta atış soruları, konu çalışma soruları, karşılaştığımız sorular, uzun metinli sorular, güncel hayat problemleri ve daha fazlası matematik özel ders notlarımıza eklenmiştir.

Ösymnin tüm sınavları incelenerek hazırlanan ders notlarımız üzerinden özel derslerimiz yapılmaktadır.

Öğrencilerimize verdiğimiz ödev testlerini öğrenci çözdüğündeWhatsApp ile resim çekip göndererek kontrolünü saglarız

Belgeli Yaşam Koçu
Belgeli Profesyonel Öğrenci Koçu
Matematik Öğretmeni
Yalçın ALGAN
Özel ders iletişim : 0532 664 85 61
ANKARA

Yorum yapın