Matematik Özel Ders Vermek İstiyorum

Üye olurken dikkat edebilir miyiz acaba.

Adım Yalçın ALGAN. Ankara’da yaşıyorum. 18 Yıldır Sadece Dershane ve Özel Ders vererek Ailemin geçimini sağlamaktayım. Bir çok atamaya katıldım ama nasip değilmiş atanamadım. Matematik Özel Ders öğretmenliği mesleğime sım sıkı sarılarak nasipte ne varsa aradım. Bazen çalıştığım eğitim kurumlarında hakkettiğimiz ücreti alamadık, bazen de hakkımızı isteyemedik. Ama direndim, mücadele ettim çok çalıştım. Dershane ortaklığı dahi yaptım. Sınav yayınları olmak üzere bir çok yayın evine kitap yazdım. 

 

Her zaman sizin için en iyisini konuşmak isterim. Lütfen aramaktan çekinmeyin. Yalçın ALGAN  +90 5326648561

Projelerim

1.) Sitemize Üye Matematik Öğretmenleri ile birlikte büyüyerek WhatsApp grubu üzerinden iletişim ve paylaşım ağı kurmak.

2.)  Kendi özel derslerimizde kullanmak üzere yayınları inceleyip kendi notlarımızı zenginleştirmek.

3.) Matematik Özel Derslerimize yardımcı ders videoları hazırlamak.

Tabi ki aramızda bizden daha tecrübeli meslektaşlarımız da olacaktır. Birbirimizi dinlemek birbirimizi anlamak, birlikte hareket etmek düşüncesindeyim. Sizden istediğim kayıt formunuzu eksiksiz doldurmalısınız.

Sosyal medya alanlarını doldurmalısınız. Çünkü her kez sosyal medya aracılığıyla kendi profilini paylaştığında sitemiz diğer rakip sitelerin daha da üstüne çıkacaktır ve daha çok kişiye ulaşacağız. 

Bir Matematik öğretmeni arkadaşınız olarak size bir teklifim var. www.matematikozelders.com sitesine ücretsiz özel ders ilanı oluşturarak aramıza katılabilirsin. 
Sitemiz, Türkiye’nin her ilinden öğretmen arkadaşlar üye oldukça Gooğle de 1.sayfadaki yerini koruyacak ve Veliler “Matematik Özel Ders” yazarak sizlere daha kolay ulaşacaktır. Siteye üye arkadaşlar ile birlikte kurduğumuz WhatsApp grubumuz ile de fikir alışverişi yaptığımız bir sitedir. Projelerimizi beraber hayata geçirebiliriz örneğin online testler yapalım, online videolar çekelim kendimizi daha iyi tanıtalım. Yalçın ALGAN

 

11 Paylaşımlar