Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun, hangi sınıfta olursanız olun, hangi sınava hazırlanırsanız hazırlanın, sizin göndereceğiniz sorular ile kendimizi daha da yenilemiş olacağız. Matematik Whatsapp Soru Çözüm Grubu yeni sınav sitemi, yeni yayınlar, yeni müfredat ile ilgili haberler, yayınlar ve bilgiler yayınlanmaktadır.

Tüm öğretmen ve öğrenci arkadaşlarımızı www.matematikozelders.com sitemizde kayıtlı ögretmen arkadaşlarımız ile kurduğumuz matematik whatsapp grubumuza bekleriz.

Öğrencilerimizin soru çözerken takılmamaları için yapamadığı soruları çekip grubumuza gönderebilirler. Biz ve grubumuzdaki Türkiye geneli matematik öğretmenleri tarafından sorularınız çözülecek, yorumlanacak, ve yeni sınav sitemine uygunluğu tartışılacaktır.

Grubumuzda Türkiye geneli matematik öğretmenlerimizin yeni sınav sitemine uygun bulduğu yayınların pdf halindeki yayınlar, sorular, kısa yollar, deneme soruları, konu anlatımları, önemli soru çözümleri ve yaklaşımlara da yer verilmektedir.

Matematik soru ve paylaşım grubumuz sayesinde öğrencilerimiz sorularına çözüm bulmakta, öğretmen arkadaşlarımız da yeni çözüm yolları öğrenmektedirler. Kendilerini yenileyen öğretmen arkadaşlarımız siteme daha güzel yardımcı olmakta, özel derslerini daha akıcı anlatmaktadırlar.

Matematik soru ve paylaşım grubumuz sayesinde Türkiye’de ki matematik öğretmenleri ile bilgi alışverişi yapılmaktadır. Grubumuzda yıllık planlar, ders notları, özel matematik kavram haritaları da paylaşılmaktadır. En son yapılan sınavların yorumları ile ders çalışma şeklinde güncellemeler yapılması grubumuza gelen övgülerden dolayı daha da büyümesine sebep olmaktadır.

Matematik whatsapp soru ve paylaşım grubu kurucusu Yalçın ALGAN

WhatsAPP Grubu için mesaj numaramız : 0532 664 85 61

Yorum yapın