Artık online platformlarda uzaktan eğitim özel ders olarak uygulanan seçenekler çok daha kaliteli ve hızlı eğitimin öncüsü sayılmaktadır. Bir bilgisayar ve internet bağlantısının olması bu özel derslerden faydalanmak için yeterli oluyor. Aynı zamanda uygulamaları akıllı telefonlara ve tabletlere indirmek de mümkündür. Zaman ve mekan sınırlaması olmadan herkese sunulan uzaktan eğitim özel ders hizmetleri birçok farklı seçeneği de bir arada sunmaktadır.

Online Matematik Testleri

Hiçbir ücret ödenmeden online matematik testlerini çözmek mümkündür. Testler basitten zora doğru giden sorulardan oluşmaktadır. Soruların cevapları önce iki şıklı sonra dört şıklı olmaktadır. İşaretlendikten sonra sınavı bitir kısmına tıklamak yeterli oluyor. Söz konusu testler henüz hazırlık aşamasında olup ileride birçok farklı ders konusunu kapsayacak şekilde güncellenecektir.

Uzaktan Özel Derslerin İçerikleri ve Avantajları

Tamamen internaktif bir ortamda gerçekleştirilen derslerde öğrenciler kafalarına takılan her soruyu dersin öğretmenlerine sorabilirler. Grafik tablet üzerinden anlatılan dersler çeşitli örneklerle zenginleştirilerek herkesin anlayabileceği bir seviyede aktarılır. Derslere katılım için ek olarak bir özel kulaklık ve web cam gereklidir. Bu iki şartı tamamlayan öğrenciler tüm ders içeriklerinden sınırsız olarak faydalanabilir. Söz konusu ders içerikleri öğrencilerin vakit kaybetmeden eksik kaldığı konuları tamamlamasında öncü bir rol oynamaktadır.

Canlı Eğitimlerde Ders Seçenekleri

Şu an uzaktan eğitim özel ders seçenekleri toplamda iki dersten oluşmaktadır. Matematik ve geometrik dersleri kademeli olarak ve konulara bölünerek aktarılmaktadır. Çeşitli sınavlara hazırlanan ve bilgilerin üstünden geçmek isteyen kişiler de bu eğitimlere katılarak eksiklerini tamamlayabilir.

Söz konusu dersler sınavlara hazırlık aşamasında değerlendirilebileceği gibi çeşitli ödev yapımlarında da yardımcı olmaktadır. Bilgi almak istenilen konular ilgili yerlerde arama yapılarak bulunabilir. Herhangi bir bekleme olmaksızın canlı katılabilen dersler örnek sorular ve çözümleri ile zengin bir müfredata sahiptir. Dersi anlatan öğretmenler de alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden oluşmaktadır.

Soru ve Video Havuzu Seçenekleri

Sorulardan oluşan video havuzları tekrar tekrar çözülebilir ve konuların iyice anlaşılması sağlanır. Matematik ve geometrik derslerinin en zor konuları dahi örnek anlatımlarla kolay anlaşılır hale getirmektedir. Yüzlerce farklı soru örnek çözümleri ile aktarılmaktadır. İlkokul seviyesinden üniversiteye kadar birçok matematik konusu mevcuttur.

Özel Eğitim Derslerine Katılmak İçin

Birçok aşamadan oluşan özel eğitimlere katılmak için belli başlı şartları yerine getirmek gerekiyor. İlk önce yapılması gereken ödemeyi gerçekleştirmektedir. Ödeme için hem banka havalesi hem de Eft kullanılabilir. Bunun yanı sıra yeni geliştirilen sistemde online ödeme sistemleri de akıllı telefonlar üzerinden değerlendirilebilir. Daha sonraki aşamada online randevu alma aşamasıdır. Öğrenciler en uygun olduğu gün ve saatler için ders seçimlerinde bulunabilir. Belirlenen gün ve saatte öğrenci ile öğretmen tamamen sanal bir platformda bir araya gelir. Kişiye özel derslerde anlaşılmayan konuların üstünden geçmek de mümkündür. Matematik paketi konularının yanı sıra Kpss ve Dgs’ye özel kayıtlar yaptırmak da ek seçenekler arasında yer alıyor.

0 Paylaşımlar

Bir Yorum Yazın