Öğretmeninizi seçmek için
Bulunduğunuz İli Seçiniz

Orta Öğretim Matematik Özel Ders

Orta Öğretim Matematik Özel Ders
Matematik özel ders

Orta Öğretim Matematik Özel Ders, Amacımız öğrencinizin ev ödevlerine yardımcı, yazılıya hazırlık, özel okullara hazırlık, kolej sınavlarına hazırlık, evde ve okulda zamanı daha iyi kullanmaktır.

6.Sınıf Matematik Özel Ders, İlköğretim 1,2,3,4.sınıftan sonra dersler branşlaştığı için ayrıntının daha fazla olması, İlk öğrenimde temel seviyesi düşük olan öğrencilerin bir üst konuyu anlayamaması, dersi grup halinde aldıkları için anlamanın gerçekleşmemesi ve anlamadığı soruları soramaması, ders çalışırken dikkat dağınıklığı yaşaması gibi sorunlar öğrenciyi başarıya taşıyamamaktadır. Öğrencilerimize 6.sınıflarda gördüğü matematik konularının sorularını pratik test teknikleriyle eksiksiz öğretiyoruz. 6.Sınıflar için artık somut işlemlerden soyut işlemlere adım atma vakti gelmiştir. 6. sınıf matematik özel derste tüm matematik konuları öğrencilerimize tam kavrama tekniğimizle eksiksiz olarak öğretilmektedir.

7.Sınıf Matematik Özel Ders, 7.sınıflarda matematik dersleri artık ilkokuldaki gibi öğretilmez. Öğrencilerimize zihinden yalın işlemlerin yanı sıra x ve y gibi bilinmeyenlerle karşılaştığı bir dönemdir. Zihinsel işlemlerin yanında bilinmeyen kullanımı, analitik düşünme, kurgulama yöntemleri de kullanılarak matematik öğretilmeye başlanır. Öğrenci 8.sınıfa kadar aldığı eğitim ile hayalindeki liseye girebilmek içindir. Artık Özel kolejler, kaliteli eğitim veren liseler kendi sınavlarını kendileri yapacaklardır.

Orta Öğretim Matematik Özel Ders, Teog sınavlarının kaldırılmış olması bize; Daha ciddi eğitim almak isteyen öğrencilerin, daha iyi eğitim almak isteyen öğrencilerin, eğitimine şimdiden önem vermek isteyen öğrencilerin daha fazla çalışarak kendi sınavlarını yapan liseleri tercih etmeleri gerekmektedir. Biliyoruz ki bilinçli anne babaların çocuklarına daha iyi ve daha elit liselerde eğitim aldırmaktadırlar. Öğrencilerimize daha iyi bir gelecek hazırlamak şimdiden derslerine önem vermeleriyle mümkündür.

Orta Öğretim Matematik Özel Derste biz öğrencimizin; Ev ödevlerine yardımcıyız, yazılı, quiz, tarama ve denemelerde daha iyi bir sonuç almaları için onlara yardımcıyız, Özel okullara, kolej sınavlarına çalışmasında yardımcıyız, Öğrenci koçluğu ve hafıza tekniği desteğiyle bu gibi sorunları çok rahat bir şekilde aşıyoruz. Öğrencilerimizin okullarında ki başarıyı arttırmak ve ortak sınavlarda başarılı olmalarını sağlamaya yönelik birebir eğitimler vermekteyiz. Orta Öğretim Matematik Özel Ders öğrencilerin durumunu tespit edici ilk dersimde öğrenciye uygun kaynaklar ve özel hazırladığım testler veriyorum.

 

ORTAÖĞRETİM Matematik özel ders

ORTAÖĞRETİM Matematik özel ders

 

1.133 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

HEMEN ARAYIN