Site Rengi

21.02.2020 - Matematik Özel Ders & Öğretmen Rehberi
Matematik Özel Ders

Sessiz Kütüphane

Öğrencilerin özel öğretmenlerin kontrolünde düzenli ve disiplinli olarak, uygun ortamlarda verimli ders çalışmalarını sağlayan yerlerdir.

Sessiz Kütüphane
REKLAM ALANI

Sessiz kütüphane öğrencilerin özel öğretmenlerin kontrolünde düzenli ve disiplinli olarak, uygun ortamlarda verimli ders çalışmalarını sağlayan yerlerdir. Ders çalışma kütüphanelerinde öğrenciler belirli ders çalışma saatlerinde ve en uygun ortamda derslerine yoğun ve verimli bir şekilde çalışabilirler. Sessiz kütüphanenin amacı ise öğrencilerin birbirlerini motive ederek ders çalışmalarını ve anlamadıkları konularda başlarında bulunan hocadan destek almalarını sağlamaktır.

Sessiz kütüphane

Sessiz kütüphane konsantrasyon bozulmadan zamanı verimli şekilde kullanılır. kütüphanelerin gerekliliği, öğrencilerin ev ortamında verimli ders çalışmamasından ortaya çıkmıştır. Ev ortamında veya başka bir yerde ders çalışan öğrencilerin, dikkatlerini dağıtıcı bir çok unsur bulunur. Öğrenci tek başına bırakıldığında ise, ders çalışma performansı kısa sürede düşebilir. Fakat öğrenci koçluğu sistemiyle yapılan ders çalışma kamplarında, çalışma süresi boyunca öğrenci devamlı konu çalışması konusunda motive edilir. Diğer arkadaşları ile etkileşim halinde olan öğrenciler ayrıca birbirlerini de motive ederler.

Ankara Sessiz Kütüphane

Ankara Sessiz kütüphanenin bu yararları yanında bir çok çalışma kaynağına da kolayca erişim sağlanabilir. Ev çalışma ortamında kısıtlı kaynaklar ile yapılan çalışmalar, ders çalışma kamplarında oldukça çeşitli kaynak kitaplar ile yapılır. Ayrıca hazırlanan önemli sınavlara yakın zamanlarda girilen ders çalışma kamplarında, yoğun bir çalışma programı uygulanarak, konuların hızlıca bitirilmesi sağlanır. Sınavlara verimli bir hazırlık süreci olan ders çalışma kampları, ayrıca bol soru çözmek içinde oldukça faydalı ortamlardır. Bol soru çözme imkanına kavuşan öğrencilerin, böylelikle ders konularını daha iyi pekiştirilmesi de sağlanır. Diğer Eğitim Faaliyetlerini Tamamlayıcı Bir Eğitim Sistemidir. Öğrenciler için uygun saatlerde planlanan kamplar, ayrıca dershane ve okul saatlerine çakışmamakta olup, çalışma saatleri ona göre ayarlanmaktadır.

Ankara Ders çalışma salonu

Ankara Sessiz kütüphane okulda ve dershanede öğrenilen bilgilerin, bu tür çalışma ortamlarında tekrarlanarak, akılda kalıcı olması sağlanır. Bu tarz bir eğitimin, diğer özel ders, dershane ve okulda verilen eğitim şekline alternatif bir eğitim tarzı olarak düşünülmemelidir. Ders çalışma kampı eğitimi, bu tür eğitim faaliyetlerini tamamlayıcı özelliklere sahip bir eğitimdir. Çocuklarınız, tek başına ders çalışmakta konsantrasyon sorunu yaşıyorsa, çalışma zamanını iyi kullanamıyorsa veya çalışma için ihtiyaç olan sessiz ortamı bulamıyorsa, 17 yıllık dershane ve özel ders tecrübesine sahip, koçluk sistemi konusunda tüm sertifikaları elinde bulunduran Yalçın Algan önderliğindeki Ders çalışma kamplarına başvurabilirsiniz.

Ankara sessiz kütüphane sisteminde öğrenciler yapamadığı soruları Whatsapp Matematik Soru Çözüm Grubumuza göndererek sorularına çözüm bulabilmekyedirler. Grubumuza katılmak için TIKLAYINIZ

Lgs Matematik Sınavına nasıl çalışmalıyız? Makalemizi okumak için TIKLAYINIZ

Yks Matematik Sınavına nasıl çalışmalıyız ? Makalemizi okumak için TIKLAYINIZ

Ales Matematik Sınavına nasıl çalışmalıyız ? Makalemizi okumak için TIKLAYINIZ

Dgs Matematik Sınavına nasıl çalışmalıyız ? Makalemizi okumak için TIKLAYINIZ

Kpss Matematik Sınavına nasıl çalışmalıyız ? Makalemizi okumak için TIKLAYINIZ

Msü Matematik Sınavına nasıl çalışmalıyız ? Makalemizi okumak için TIKLAYINIZ

Matematik Öğretmeni Yalçın ALGAN 0532 664 8561 ANKARA

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.