Sitemizde Matematik Öğretmeni arkadaşların yayınlarını tanıtmak hedefindeyiz. Bu alanda Tavsiye edilen yayınlar bölümü oluşturarak Türkiye genelinde açıklamalı tanıtım yapmak hedefindeyiz.

1.Kitabımız.

Okyanus yayınları

8.Pre-Master Matematik kitabı harika olmuş. LGS sisteminde öğrencilerimizin çoğunun “Konuları anlıyorum ama yeni nesil soruları çözemiyorum” şeklinde ifade ettiği probleme ilaç gibi bir çözüm olmuş. Yeni nesil soru diye adlandırdığımız sorular altı başlık altında ele alınmis ve herbiri detaylı bir şekilde tanıtılmış. Özellikle evde kendi başına çalışacaklar için tam bir rehber olmuş, tebrik ederim.

2.Kitabımız

Erol Gedikli

İsteklerinizi Yazarın, Whatsap sipariş hattına iletebilirsiniz. Kitapları genel dağıtımda bulunmaz. Çoklu kitap isteyebilirsiniz. Çoklu kitap siparişlerinde indirim yapılır. Kırtasiyeci ve kitapçılara özel indirimlidir. Sayin Erol Gedikli Hocamın emeğine, zihnine saglik…Enerjisiyle, heyecanıyla eğitime olan aşkı Şevki ile bizlere örnek oluyor. TYT-AYT-KPSS öğrencileri ve genel anlamda Matematik Sevdalilari için tavsiye ediyorum. Hocami tebrik eder bu yolda başarılar dilerim

 

21 Paylaşımlar

Bir Yorum Yazın