Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders

Uzaktan Eğitim Matematik Özel Ders

Uzaktan Eğitim Matematik Özel Ders

Uzaktan Eğitim verecek öğretmen özel ders otlarını önceden öğrenciye gönderir. Öğretmen özel ders notlarını pdf haline dönüştürerek ekranda pdf üzerinden sesli ve görüntülü olarak karşılıklı etkileşim içinde notlar üzerinden grafik tablet ile öğrenciye anlatır.

Uzaktan Eğitim Matematik Özel Ders

Uzaktan Eğitim canlı dersler ile karşılıklı soru sorma, soru gönderme ve anlamadığınızda tekrar anlattırma gibi etkileşimli ders yapılabilmektedir. Uzaktan Eğitim dersinizin sonunda ders videosunu tekrar izleyebilirsiniz.

Uzaktan Eğitime Özel Derse Nasıl Katılabilirim?

Uzaktan Eğitime Girebilmek için ; kulaklıklı mikrofon, webcam gereklidir.

Uzaktan Eğitim Matematik Özel Ders

ilkokul, ortaokul, lise ve Msü, Lgs, Tyt, Yks, Ales, Dgs, Kpss öğrencileri için özel hazırladığımız derslerimize katılabilirsiniz. Ders çalışırken, sınavlara hazırlanırken ya da ödev yaparken birebir ve online özel ders alabileceğiniz bir platformdur.

Uzaktan eğitim özel derste öğretmenine sorularını sorabilir, konu anlatımı isteyebilirsin. 

Uzaktan Eğitim Matematik Özel Ders

Soru ve Video Havuzu: 

Aldığınız Uzaktan eğitimi canlı ders anlatılırken kaydedilen özel ders videosunun yanı sıra daha önce anlatılmış videolardan da yararlanabilirsin. Ders videolarını izleyerek tekrar da yapabilirsin.

Sorulardan oluşan video havuzları tekrar tekrar çözülebilir ve konuların iyice anlaşılması sağlanır. Matematik ve geometrik derslerinin en zor konuları dahi örnek anlatımlarla kolay anlaşılır hale getirmektedir. Yüzlerce farklı soru örnek çözümleri ile aktarılmaktadır. İlkokul seviyesinden üniversiteye kadar birçok matematik konusu mevcuttur.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte Matematik Online Uzaktan Eğitimin yaygınlaştığı günümüzde profesyonel anlamda internet sitemiz üzerinden özel ders hizmeti vermeye başladık. Türkiye’nin neresinde olursanız olun uzaktan eğitim özel ders sistemimizden yararlanabilirsiniz.

Uzaktan Eğitim Matematik Özel Ders

Uzaktan Eğitim Özel Ders Sistemimiz Nasıl Çalışır?

1.Adım: Uzaktan eğitim özel ders almak iletişime geçerek ders ücretini banka hesabımıza havale/eft veya Online ödeme yöntemi ile ödemeniz gerekmektedir.

2.Adım: Ödemenizi yaptıktan sonra whatsapp numaramız 0532 664 8561 numaralı telefonumuza ödeme bildirimi yapınız.

3.Adım: Ödemeniz ve randevunuz bize ulaştıktan sonra sizinle iletişime geçeceğiz çünkü günü ve saati belirlemeliyiz. 

4.Adım: Belirlenen gün ve saatte öğretmeniz bilgisayarının başında hazır halde öğrencisini bekler ve öğrencide program ile derse katılım sağladıktan sonra görüntülü ve sesli olarak “grafik tablet” yardımıyla profesyonel olarak uzaktan eğitim özel ders hizmeti için derse başlanır.

Uzaktan Eğitim Matematik Özel Ders

Artık online platformlarda uzaktan eğitim özel ders olarak uygulanan programlar çok daha kaliteli ve hızlı eğitimin öncüsü sayılmaktadır. Bir bilgisayar ve internet bağlantısının olması bu özel derslerden faydalanmak için yeterli olmaktadır. Zaman ve mekan sınırlaması olmadan herkese sunulan uzaktan eğitim özel ders hizmetleri öğrencilere birçok farklı seçeneği de bir arada sunmaktadır.

Uzaktan Eğitim Özel Derslerin İçerikleri ve Avantajları

Tamamen internaktif bir ortamda gerçekleştirilen derslerde öğrenciler kafalarına takılan her soruyu dersin öğretmenlerine sorabilirler. Grafik tablet üzerinden anlatılan dersler çeşitli örneklerle zenginleştirilerek herkesin anlayabileceği bir seviyede aktarılır. Derslere katılım için ek olarak bir özel kulaklık ve web cam gereklidir. Bu iki şartı tamamlayan öğrenciler tüm ders içeriklerinden sınırsız olarak faydalanabilir. Söz konusu ders içerikleri öğrencilerin vakit kaybetmeden eksik kaldığı konuları tamamlamasında öncü bir rol oynamaktadır.

Uzaktan Eğitim Matematik Özel Ders

Online Uzaktan Eğitimlerde Ders Seçenekleri

Şu an uzaktan eğitim özel ders seçenekleri bir çok derslerden oluşmaktadır. Bu dersler kademeli olarak ve konulara bölünerek aktarılmaktadır. Çeşitli sınavlara hazırlanan ve bilgilerin üstünden geçmek isteyen kişiler de bu eğitimlere katılarak eksiklerini tamamlayabilir.

Söz konusu dersler sınavlara hazırlık aşamasında değerlendirilebileceği gibi çeşitli ödev yapımlarında da yardımcı olmaktadır. Bilgi almak istenilen konular ilgili yerlerde arama yapılarak bulunabilir. Uzaktan eğitim derslerimizde herhangi bir bekleme olmaksızın canlı katılabilen dersler örnek sorular ve çözümleri ile zengin bir müfredata sahiptir. Dersi anlatan öğretmenler de alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden oluşmaktadır.

Özel Eğitim Derslerine Katılmak İçin

Birçok aşamadan oluşan özel eğitimlere katılmak için belli başlı şartları yerine getirmek gerekiyor. İlk önce yapılması gereken ödemeyi gerçekleştirmektedir. Ödeme için hem banka havalesi hem de Eft kullanılabilir. Bunun yanı sıra yeni geliştirilen sistemde online ödeme sistemleri de akıllı telefonlar üzerinden değerlendirilebilir. Daha sonraki aşamada online randevu alma aşamasıdır. Öğrenciler en uygun olduğu gün ve saatler için ders seçimlerinde bulunabilir. Belirlenen gün ve saatte öğrenci ile öğretmen tamamen sanal bir platformda bir araya gelir. Kişiye özel derslerde anlaşılmayan konuların üstünden geçmek de mümkündür. Matematik paketi konularının yanı sıra Kpss ve Dgs’ye özel kayıtlar yaptırmak da ek seçenekler arasında yer alıyor.

Uzaktan Eğitim Matematik Özel Ders
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.