Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders

Matematik Öğretmeni Yalçın Algan kimdir?

Matematik Öğretmeni Yalçın Algan kimdir?

Matematik öğretmeni Yalçın ALGAN, 1974 Beşikdüzü / Trabzon doğumludur. Evlidir ve bir çocuk babasıdır. Ankara Çankaya’da yaşamaktadır. Beşikdüzü, Karadeniz bölgesinde ilk Köy Enstitülerinden bir tanesi bu ilçede olan eğitimin kültür beşiği bir ilçedir. Dolayısıyla her evinde bir öğretmen vardır.

Matematik Öğretmeni Yalçın ALGAN

İlköğretimini Trabzon Merkez 100. Yıl ilköğretim okulunda, Lise eğitimini de Trabzon Anadolu Lisesinde tamamladım. Lisansımı 19 Mayıs Üniversitesi Matematik bölümünü başarı ile tamamladım. Yüksek lisansımı 19 Mayıs Üniversitesinde tezsiz yüksek lisansını tamamlayıp 21 kredilik branş öğretmenliği eğitim formasyon belgesini aldım. Matematikçi unvanımın yanına Eğitimci Kitap yazarlığı ünvanımı da eklemek istiyorum.

Yalçın Algan
Ankara Matematik Özel Ders
Yalçın Algan

Çalıştığım Kurumlar

Açı Dershaneleri / Matematik-Geometri öğretmenliği, Final Dershaneleri /Matematik-Geometri öğretmenliği, Sınav Dershaneleri / Matematik-Geometri öğretmenliği, kitap yazımı, tashih, Çözüm Dershaneleri / Matematik-Geometri öğretmenliği, Odtülüler Dershanesi /Matematik-Geometri öğretmenliği, Matematik Bölüm Başkanlığı, Ödül Dershaneleri Matematik-Geometri öğretmenliği, kurucu ortaklık yaptım.

Yalçın Algan
Yalçın Algan

Dershane ve Özel Ders Tecrübem

Matematik öğretmeni Yalçın ALGAN 24 saat WhatsApp üzerinden soru sorma desteği, Öğrenciye özel öğretim modeli, öğrenci koçluğu, Ösym tarafından yapılan tüm sınavların incelenmesi (MSÜ, LGS, TYT, AYT, ALES, KPSS, DGS) yapmaktayım.

Matematik öğretmeni Yalçın ALGAN, Velilerim arasında Emniyet Mensupları ve Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık konutlarında oturan Velilerimiz, Oyak sitesi, Park Oran sitesi, Sinpaş Yalı evleri …  bir çok elit kesimden velilerimiz referansımızdır.

Yalçın Algan

Matematik öğretmeni Yalçın ALGAN Öğrencisine özel çalışma planı yapar, kitap ve soru yazarıdır.

Birebir sınırlı sayıda ister evde ister ofiste özel ders, 21 kredilik branş öğretmenlik sertifika sahibidir.

Elit yayınlarından referanslı özel ders föyleri, 17 yıl özel ders tecrübesi ve 14 yıl dershane deneyim sahibi, Sigara kullanmıyor, Elit yayınlardan yararlanarak hazırlanmış kendi özel ders föyleri, Öğrenciyi tarama testi  ile tanıyıp uygun öğretim modeli uygular.

Öğrenci koçluğu, sınavlara hazırlık ve yazılı çalışması, Ösym’nin yaptığı tüm ygs ales kpss dgs sınavlarının incelenmesi, Sınırlı sayıda öğrenciye birebir özel ders verme ve başarıya taşıma, İster evde ister büroda birebir özel çalışma, Profesyonel öğrenci koçu ve matematik özel ders öğretmenidir.

Çalışma planı yaparak uyulması için yardımcı olma, Öğrenmeyi garantilemek için özverili çalışma, Ders sonrası destek, Öğrenciye özel öğretim modeli, öğrenci koçluğu,

Yalçın Algan kimdir?

ÖSYM tarafından yapılan tüm sınavların incelenmesi (MSÜ, LGS, TYT, AYT, ALES, KPSS, DGS )

Matematik öğretmeni Yalçın ALGAN Önce Trabzon’da dershane ve eğitim kurumlarında matematik öğretmenliği yapmış, 2008 yılında Ankara’ya taşınmıştır. Ankara’da yine elit dershane ve eğitim kurumlarında kurucu ortaklık ve Matematik bölüm başkanlığı yapmıştır.

19 Yıllık öğretmenlik tecrübesine sahip Yalçın Algan dershanelerin kapanma sürecine girdiği son 5 yılda sadece özel ders vererek tüm zamanını öğrencilerine harcamaktadır.

Yalçın Algan kimdir?

Matematik öğretmeni Yalçın ALGAN Öğrencilerine 24 saat WhatsApp üzerinden soru sorma desteği de sunan Yalçın Algan Öğrenciye özel öğretim modeli, öğrenci koçluğu, Ösym tarafından yapılan tüm sınavların incelenmesi (LGS, MSÜ, TYT, AYT, ALES, KPSS, DGS), Öğrenciye özel çalışma planı, Elit yayınlardan yararlanarak hazırlanmış kendi özel ders föyleride hazırlamıştır.

Matematik Öğretmeni Yalçın ALGAN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.