• yalcinalgan@matematikozelders.com

YAŞAMKENT MATEMATİK ÖZEL DERS

YAŞAMKENT MATEMATİK ÖZEL DERS

Yaşamkent Matematik Özel Ders,

Yılların Dershane ve Özel Ders tecrübesine sahip Matematik özel Ders Ögretmenleri ile ister evinizde ister büroda birebir ya da istege baglı olarak grup dersleri yapmaktayız.

Hangi sınıflara Özel Ders vermekteyiz,

4,5,6,7,8,9,10,11,12.Sınıflarına okul derslerine yönelik yazılı çalışması ve ders takibi, not yükseltme ve Brebir koçluk yapmaktayız.

Hangi Sınavlara yönelik Özel Ders vermekteyiz,

PYBS, LGS, YGS, LYS, DGS, ALES, KPSS, PMYO, YÖS, IB , AÖF, ANALİZ 1-2-3-4 Sınavlarına hazırlık Matematik ve Geometri özel ders vermekteyiz.

Yaşamkent Özel Matematik Dersi olarak İlk görüşmemizde Veli ve Öğrencimiz ile sohbet eder, diploma ve sertifikalarımızı gösteririz.

Öğrencimiz ile hedef belirleme ve haftalık çalışma planı yapmasına yardımcı oluruz. Çünkü öğrenci de öğretmen de anlatılacak konuyu önceden bilmesi ve hazırlıklı olması başarı için ön şarttır.

Öğrencimizin Matematik bilgisini ölçer, kendisini tanımasını dolayısıyla bizim de onun matematik temelini ölçmemiz gerçekleşir.

Yaşamkent Matematik Özel Ders Öğrencimiz konuyu öğrenirken onlarca kaynak taraması yapmasına gerek kalmadan onlar adına biz piyasadaki kaynakları inceler, özel ders föylerimize ekleriz. ders sonunda föyümüz öğrencimizde kalır.

Yaşamkent Özel Ders Matematik ÖSYM’nin yaptığı 2018 sınavları da dahil ve geriye dönük tüm PYBS, LGS, YGS, LYS, DGS, ALES, KPSS, PMYO, YÖS, IB AÖF, ANALİZ 1-2-3-4 sorularını inceledik ve özel ders föylerimize ekledik.

Yaşamkent Özel Matematik Dersi, Yılların dershane ve özel ders tecrübemizde öğrendiğimiz tüm özel çözümler, pratik çözümler, kısayollar, soru kalıpları, sorulara yaklaşım metodlarını, ögrencilerin en çok hata yaptıgı yerleri not ettik ve özel ders föylerimize ekledik.

Yaşamkent Matematik Özel Ders, Öğrenci ders çalışırken sorular üzerinde takılmaması için günün her saatinde Whatsapp tan soru sormalarını da sağlamaktayız. Ögretmenlerimizin de oldugu WhatsApp grubumuza ekleyebiliriz.

Yaşamkent Matematik Özel Ders, Öğrencimize koçluk hizmeti olarak motivasyon, ders takibi, veli öğretmen okul görüşmelerine katılma hizmetleri de sunmaktayız.

Öğrencilerimize Okul seçimi, Dershane seçimi konusunda eğitim modelleri hakkında bilgilendirmek, Öğretmenleri ile görüşme yapmak, Öğrencinin çalışma ortamı, zamanı en güzel değerlendirme adına haftalık plan yapma ve uyulmasını sağlamak, Veli Öğrenci Öğretmen işbirliği ile mutlak başarıyı yakalamak adına görüşmeler yapmak, Öğrencinin matematiğe bakış açısını değiştirmek, Ders çalışma alışkanlığı kazandırmak ve örnek bir davranış sergilemesini sağlamak, Topluma yararlı bir birey kazandırmak amacında çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Yaşamkent Matematik Özel Ders Öğretmenlik Formasyon eğitimine sahip Matematik bölümü mezunu, Ek iş olarak değil tek iş olarak matematik özel ders vermekteyiz.

Yaşamkent Matematik Özel Ders Sınavlara hazırlık kitap yazımı, kitap inceleme ve soru yazarlığı da yapıyoruz. ÖSYM ve MEB kurumlarının sınav sorularını inceler ve yorumlayarak analitik düşünme ve kurgulama yaparız.

Yaşamkent Matematik Özel Ders, Referanslarımız ve Güvenilirlik bakımından Yüzlerce Üniversite Okuyan Öğrencilerim ve Elit velilerimin iletişim bilgilerini verebiliriz.

Matematik lisans mezunu olmayan kişilerinde eğitim sektöründe olabileceğini ve bilinçsiz özel ders verdiğini göz önünde bulundurmaları uyarısını yapıyor zamanınızın ve paranızın boşa gitmesini istemiyoruz.

Öncelikle Eğitim ve Öğretime değer veren bir Eğitimciyiz.

Gönüllü olarak bir çok Vakıf ve Derneklerde Dernek üyelerinin çocuklarına gönüllü dersler verdim. Türkiye genelinde mail grubumuz ile Matematik Öğretmenleri platformları toplantılarını düzenlemeye çalışıyorum.

Yeni geliştirilen müfredatı takip etmek, Matematik koridoru dediğimiz yaşayarak ve yaşatarak öğretme projesine destek vermek amacındayız.

Ögencilerimize Başarılar Dileriz. Teşekkür ederiz.

www.matematikozelders.com