Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders

Yenimahalle Matematik Özel Ders

Yenimahalle Matematik Özel Ders

Yılların Dershane ve Özel Ders tecrübesine sahip Yenimahalle Matematik özel Ders Öğretmenleri ile ister evinizde ister büroda birebir ya da isteğe bağlı olarak grup dersleri yapmaktayız.

4,5,6,7,8,9,10,11,12.Sınıflarına okul derslerine yönelik yazılı çalışması ve ders takibi, not yükseltme ve Brebir koçluk yapmaktayız.

Hangi Sınavlara yönelik Özel Ders vermekteyiz,

MSÜ, LGS, TYT, AYT, DGS, ALES, KPSS, PMYO, YÖS, IB , AÖF, ANALİZ 1-2-3-4 Sınavlarına hazırlık Matematik ve Geometri özel ders vermekteyiz.

Ösym ve Meb’nin yaptığı tüm sınav sorularını inceler ve her yıl özel ders notlarımıza ekleriz.

Msü Matematik Özel Ders
Yenimahalle Matematik Özel Ders

Özel ders öğrencilerimize öncelikle ösym ve meb’nın soru hazırlama mantığından yola çıkarak piyasadaki yayınları inceleyerek yılların tecrübesi ile hazırladığımız özel ders notlarının yanı sıra piyasadaki elit yayınları da çözmesini tavsiye etmekteyiz.

Msü Matematik Özel Ders
Yenimahalle Matematik Özel Ders

20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz.

Özel ders verdiğimiz öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.

Özel ders öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve diziplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

Msü Matematik Özel Ders
Yenimahalle Matematik Özel Ders

Özel dersimizde amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.

Özel dersimizi anlatıığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır.

Matematik Özel ders ders yeri
Matematik Özel ders ders yeri

İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz.

Öğrencimizin seviyesini, el pratikliğini, sorulara yaklaşımını, eksik kaldığı konulaı, hangi konuları bilip bilmediğini, konuları öğrenirken yüzeysel mi yok sa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş ölçmekteyiz.

Özel dersimizde size özel ders notlarımızı föyler halinde vereceğiz. Bu her bir konu föyünde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ösym ve meb’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

matematik-ozel-ders-notlari
Yenimahalle Matematik Özel Ders

19 yıldır dershane ve özel ders tecrübesine sahibiz.

Msü Matematik Özel Ders
Yenimahalle Matematik Özel Ders

Özel dersimizde konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyici kavram haritaları yaparak soru çözümlerinde bu kavram haritaları bize ışık tutmaktadır.

Msü Matematik Özel Ders
Yenimahalle Matematik Özel Ders

Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri whatsapp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz.

Özellikle hafta sonları 5 saat süren matematik kamplarımız sayesinde öğrenciler öğretmenler eşliğinde ssorular çözer ve ders çalışmaları sağlanır.

Msü Matematik Özel Ders
Yenimahalle Matematik Özel Ders

Online matematik testlerimiz ile farklı sorular görme şansına sahiptirler.

Msü Matematik Özel Ders
Yenimahalle Matematik Özel Ders

Online video dersler ile konuarı tekrar tekrar dinleyebilirler

Msü Matematik Özel Ders
Yenimahalle Matematik Özel Ders

Özel ders öğrencilerimiz Türkiye’nin nereinde olursa olsun bizden uzaktan eğitim alabilirler.

Msü Matematik Özel Ders
Yenimahalle Matematik Özel Ders

Öğrencilerimizin yapamadığı soruları sormaları için whatsapp matematik soru çözüm grubumuza da katılabilirler.

whatsapp-matematik-soru-cozum-grubu
Yenimahalle Matematik Özel Ders

Yenimahalle matematik özel dersi olarak İlk görüşmemizde Veli ve Öğrencimiz ile sohbet eder, diploma ve sertifikalarımızı gösteririz.

Öğrencimiz ile hedef belirleme ve haftalık çalışma planı yapmasına yardımcı oluruz. Çünkü öğrenci de öğretmen de anlatılacak konuyu önceden bilmesi ve hazırlıklı olması başarı için ön şarttır.

Yenimahalle matematik özel dersi çalışma yerimiz, ister evinizde, ister Kızılay’da kendi ofisimizde özel derslerimizi yapabiliriz.

Öğrencimizin Matematik bilgisini ölçer, kendisini tanımasını dolayısıyla bizim de onun matematik temelini ölçmemiz gerçekleşir.

Yenimahalle matematik özel ders Öğrencimiz konuyu öğrenirken onlarca kaynak taraması yapmasına gerek kalmadan onlar adına biz piyasadaki kaynakları inceler, özel ders föylerimize ekleriz. ders sonunda föyümüz öğrencimizde kalır.

Yenimahalle matematik özel ders ÖSYM’nin yaptığı 2018 sınavları da dahil ve geriye dönük tüm PYBS, LGS, YGS, LYS, DGS, ALES, KPSS, PMYO, YÖS, IB AÖF, ANALİZ 1-2-3-4 sorularını inceledik ve özel ders föylerimize ekledik.

Yenimahalle matematik özel ders , Yılların dershane ve özel ders tecrübemizde öğrendiğimiz tüm özel çözümler, pratik çözümler, kısayollar, soru kalıpları, sorulara yaklaşım metodlarını, ögrencilerin en çok hata yaptıgı yerleri not ettik ve özel ders föylerimize ekledik.

Yenimahalle matematik özel ders, Öğrenci ders çalışırken sorular üzerinde takılmaması için günün her saatinde Whatsapp tan soru sormalarını da sağlamaktayız. Ögretmenlerimizin de oldugu WhatsApp grubumuza ekleyebiliriz.

Yenimahalle matematik özel ders , Öğrencimize koçluk hizmeti olarak motivasyon, ders takibi, veli öğretmen okul görüşmelerine katılma hizmetleri de sunmaktayız.

Yenimahalle matematik özel ders öğretmeni olarak amacımız;

Öğrencilerimize Okul seçimi, Dershane seçimi konusunda eğitim modelleri hakkında bilgilendirmek, Öğretmenleri ile görüşme yapmak, Öğrencinin çalışma ortamı, zamanı en güzel değerlendirme adına haftalık plan yapma ve uyulmasını sağlamak, Veli Öğrenci Öğretmen işbirliği ile mutlak başarıyı yakalamak adına görüşmeler yapmak, Öğrencinin matematiğe bakış açısını değiştirmek, Ders çalışma alışkanlığı kazandırmak ve örnek bir davranış sergilemesini sağlamak, Topluma yararlı bir birey kazandırmak amacında çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Yenimahalle Matematik Özel Ders Öğretmenlik Formasyon eğitimine sahip Matematik bölümü mezunu, Ek iş olarak değil tek iş olarak matematik özel ders vermekteyiz.

Yenimahalle Matematik Özel Ders Sınavlara hazırlık kitap yazımı, kitap inceleme ve soru yazarlığı da yapıyoruz. ÖSYM ve MEB kurumlarının sınav sorularını inceler ve yorumlayarak analitik düşünme ve kurgulama yaparız.

Yenimahalle Matematik Özel Ders, Referanslarımız ve Güvenilirlik bakımından Yüzlerce Üniversite Okuyan Öğrencilerim ve Elit velilerimin iletişim bilgilerini verebiliriz.

Matematik lisans mezunu olmayan kişilerinde eğitim sektöründe olabileceğini ve bilinçsiz özel ders verdiğini göz önünde bulundurmaları uyarısını yapıyor zamanınızın ve paranızın boşa gitmesini istemiyoruz.

Öncelikle Eğitim ve Öğretime değer veren bir Eğitimciyiz.

Gönüllü olarak bir çok Vakıf ve Derneklerde Dernek üyelerinin çocuklarına gönüllü dersler verdim. Türkiye genelinde mail grubumuz ile Matematik Öğretmenleri platformları toplantılarını düzenlemeye çalışıyorum.

Yeni geliştirilen müfredatı takip etmek, Matematik koridoru dediğimiz yaşayarak ve yaşatarak öğretme projesine destek vermek amacındayız.

Ögencilerimize Başarılar Dileriz. Teşekkür ederiz.

Profesyonel Ögrenci Koçu Matematik Ögretmeni Yalçın ALGAN 0532 664 8561

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.