• yalcinalgan@matematikozelders.com

YKS MATEMATİK ÖZEL DERS

YKS MATEMATİK ÖZEL DERS

Yks Matematik Ön Görüşmemiz,

Bizi 0 532 664 8561 numaralı telefonumuzu arıyorsunuz,

Kızılay İzmir caddesindeki yerimizde görüşmek üzere randevüleşiyoruz.

Görüşmemiz de sertifikalarımızı, Yüksek lisans, Lisans ve Pedagojik Formasyon belgemizi gösteriyoruz.

YKS Sınavı hakkında bilgi veriyoruz. Özellikle Tyt ve Ayt yeni sınav sisteminin geniş analizini paylaşıyorum.

Öğrencimizin Matematik Bilgisini ölçmek için yılların tecrübesiyle hazırlanmış özel testimi çözmeye çalışıyoruz. Bunu yaparken hem öğrencimiz kendini tanıyor hem de ben onun soru çözüm pratiğini, soruya yaklaşım tarzını, soruyu anlayıp anlamadığını ölçüyorum.

Yks Matematik Sınavına kadar kalan haftaları düşünerek bir ders çalışma tablosu hazırlıyoruz. Çalışma tablomuzda Temel Matematik, Problemler, Matematik 2 konuları, Geometri, Tablo grafik ve Sayısal mantık konuları yer almaktadır.

Ücret bilgimizi paylaşıyoruz. Ders almaya karar verdiğinizde Öğrencinin seviyesine göre haftalık proğram yapıyoruz. Belirlediğimiz günde özel ders yapıyoruz.

Derslerimizi İster Kızılay’da ister Evinizin rahatlığında ek ücret talep etmeden ki öğrenci kendi evinde daha rahat soru sorabilmektedir, bu yüzden evde olması daha uygundur. WhatsApp tan konum atıyorsunuz. Aracımız ile evinize geliyoruz.

Özel ders föylerimiz bilgisayarımıza aktardıgımız piyasada ki tüm yayınların pdf leri aracılığıyla her öğrenci seviyesi süşünülerek ayrı ayrı hazırlamaktayım.
Dersimizin sonunda özel ders föyümüzü öğrencimize veriyoruz.
Öğrenciye verdiğimiz föyü tekrar yapması gerektiğini vurguluyoruz
Verdiğimiz föydeki ödev testlerini yapmasını ve takibini sağlıyoruz.

ÖSYM nin sınav soruları bizim için her zaman bir kriter olmuştur. Öğrencilerimizin aday işlemleri sisteminden piyasada yayınlanmayan sınav sorularını da inceleme fırsatı bulmaktayız.

 

WhatsApp tan günün her saatinde soru sormasını sağlıyoruz. Öğrenci ders çalışırken takılmasın. Yapamadığı sorulara biraz daha zaman ayırdıktan sonra yine yapamaz ise bize gönderebilir. Soru çözüm grubumuza da atabilir.

 

Konu sonunda konunun taramasını yapıyoruz. Her 4 konudan sonra deneme yaparak ölçme yapıyoruz.

Sınava kadar ilgi, ölçme ve değerlendirmemize devam ediyoruz.
Veli ve Öğrenci memnuniyeti, mutluluğu, referansı bizim için önemlidir.

Yalçın ALGAN