Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders

10.Sınıf Matematik Özel Ders

10.Sınıf Matematik Özel Ders

Lise eğitiminde 10.Sınıf matematik özel ders, üniversiteye hazırlık için temel bir düzey oluşturmakta ve lise dönemi boyunca alınacak derslerdeki başarı grafiği üniversite kapısını bir adım daha aralayacaktır. Lisede matematik gerçekten çok önemlidir. Çünkü lisede ilköğretimde işlediğiniz tüm konulardan daha farklı ve daha zor bir şekilde yeni konular ve ya var olan konuların daha karmaşık kısımlar ortaya çıkar.

Özellikle de 9.sınıfta birçok ilköğretimi yeni bitirmiş öğrenciler bir anda gelen bu zorluğu önemsemezler ve ilköğretim verdiği rahatlıkla devam ederler. İşte bu yüzdende 9. Sınıfta matematik bakımından başarısız olurlar ve bu başarısızlık onlarda temel eksikliğine sebep olur. Buda 10, 11 ve 12 sınıf dönemlerinde çok zorlanmasına ve Ayt sınavında gerçekten sıkıntı çekmesine sebep olacaktır.

Lise 9.10.11.12.sınıflar ilköğretimin ağırlaştırılmış modelidir. Öğrenimi daha zor ve üniversite basamaklarına yavaş yavaş yaklaşılan sınıflardandır.Bu sınıflarda öğrencinin konu eksiğine direk nokta atışı yapılmaktadır.

Ösym ve Meb’nin yaptığı tüm sınav sorularını inceler ve her yıl özel ders notlarımıza ekleriz.

10.Sınıf matematik özel ders
10.Sınıf Matematik Özel Ders

10.Sınıf matematik özel ders öğrencilerimize öncelikle ösym ve meb’nın soru hazırlama mantığından yola çıkarak piyasadaki yayınları inceleyerek yılların tecrübesi ile hazırladığımız özel ders notlarının yanı sıra piyasadaki elit yayınları da çözmesini tavsiye etmekteyiz.

10.Sınıf matematik özel ders
10.Sınıf Matematik Özel Ders

20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz.

10.Sınıf matematik özel ders verdiğimiz öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.

10.Sınıf matematik özel ders öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve diziplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

10.Sınıf matematik özel ders
10.Sınıf Matematik Özel Ders

10.Sınıf matematik özel dersimizde amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.

10.Sınıf matematik özel dersimizi anlattığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır.

Matematik Özel ders ders yeri
10.Sınıf Matematik Özel Ders

İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz. Öğrencimizin seviyesini, el pratikliğini, sorulara yaklaşımını, eksik kaldığı konuları, hangi konuları bilip bilmediğini, konuları öğrenirken yüzeysel mi yok sa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş ölçmekteyiz.

10.Sınıf matematik özel dersimizde size özel ders notlarımızı föyler halinde vereceğiz. Bu her bir konu föyünde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ösym ve meb’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

matematik-ozel-ders-notlari
10.Sınıf Matematik Özel Ders

19 yıldır dershane ve özel ders tecrübesine sahibiz.

10.Sınıf matematik özel ders
10.Sınıf Matematik Özel Ders

10.Sınıf matematik özel dersimizde konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyici kavram haritaları yaparak soru çözümlerinde bu kavram haritaları bize ışık tutmaktadır.

10.Sınıf matematik özel ders
10.Sınıf Matematik Özel Ders

Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri WhatsApp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz.

Özellikle hafta sonları 5 saat süren matematik kamplarımız sayesinde öğrenciler öğretmenler eşliğinde ssorular çözer ve ders çalışmaları sağlanır.

10.Sınıf matematik özel ders

Online matematik testlerimiz ile farklı sorular görme şansına sahiptirler.

10.Sınıf matematik özel ders

Online video dersler ile konuları tekrar tekrar dinleyebilirler

10.Sınıf matematik özel ders
10.Sınıf Matematik Özel Ders

Özel ders öğrencilerimiz Türkiye’nin nereinde olursa olsun bizden uzaktan eğitim alabilirler.

10.Sınıf matematik özel ders
10.Sınıf Matematik Özel Ders

Türkiye çapında Whatsapp Matematik Soru Çözüm grubumuz sayesinde çözülmeyen sorularınız kalmayacak. 5 Öğretmen arkadaşınıs sorularınızı çözmek için grubumuzda görev almaktadırlar.

10.Sınıf matematik özel ders
10.Sınıf Matematik Özel Ders

Evde 10.Sınıf matematik Özel Ders

Ev ödevlerine yardım ediyoruz, evinizde birebir-masa başı eğitimin kolaylaştırıcı avantajının farkına varabilirsiniz, zamanını belirlemenin tamamen size ait olduğu özel ders imkanımızdan faydalanabilirsiniz

Sınıf sınıf konularına göre düzenlenmiş 10.Sınıf matematik özel ders konu anlatım föylerimiz, konu konu düzenlenmiş ösym nin sorduğu tüm sınav soruları, yıl yıl sınav kitapçıkları ve soruların yorumu, Özel derslerimizde süre kısıtlaması yok, föylerimiz hediye, özel soru çözüm metotlarımız, yazılıya hazırlık nokta atış soruları ve yılların tecrübesiyle çıkabilecek muhtemel soruların tahmini, elit kaynaklardan ödev testleri ve takibi, konuyu kavratıcı basitten zora testler, hepsi ve daha fazlası bizde…

Üniversiteye hazırlanmaya başlayan öğrencilerimiz, okula yönelik başarının geçen yıllara göre daha da artması sağlanıp sınavın gerektirdiği temeli oluşturmak, öğrencilerin hem kendilerini hem de zorlu bir yarış olan sınavı tanımalarına yardımcı olmaktır. Lise eğitiminde birinci yılını tamamlayan tüm öğrencilerimiz alan seçimi için tercih yapmak durumundadırlar.

10.Sınıf matematik özel ders ile eğitimin devam eden yıllarında, alan derslerinden sorumlu olacağınız için, lise bir eğitimi boyunca başarılı olduğunuz derslere ve en önemlisi yatkın olacağınız mesleğe göre alan tercihi yapmanız sizin için önemli bir  avantaj oluşturacaktır. Öğrencilerimiz ağırlıklı olarak alan dersleri göreceği için bu derslerin iyice kavranılabilmesi, üniversite basamağının ilk adımını oluşturacak ve hazırlık sınavında bu derslerden sorumlu olacaklardır.

Dolayısıyla lise eğitimi, üniversiteye hazırlık için temel bir düzey oluşturmakta ve lise dönemi boyunca alınacak derslerdeki başarı grafiği üniversite kapısını bir adım daha aralayacaktır.

Değerli 10.Sınıf matematik özel ders öğrencilerimiz, sizde iyi bir lise eğitimi için güvenilir ve alanında uzman öğretmenlerimizden özel ders alabilir eğitim-öğretim döneminiz boyunca rahat ve başarılı bir süreç geçirerek üniversiteye hazırlıkta önemli bir ilerleme kaydedebilirsiniz.

10.sınıfta öğrenciler matematik dersinde gördükleri konularla YKS ye ilk adımı atmış olacaklar. Öğrenciler bu seneki çalışmalarına düzen ve sistemi yerleştirmeye başlamalı ve bunu alışkanlık haline getirmelidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.