Ales Matematik Özel Ders ilk görüşmemizde öğrencimizin matematik seviyesini ölçmekteyiz. Kendi durumunu görmesi açısından bunu yapmaktayız. Seviye ve en iyi öğretim modeli tespit edildikten sonra Ales sınavı ile ilgili sınav tarihine kadar haftalar hesaplanır, Sınav analizi, çalışma planı yaparız. Temel Matematik, Problemler, Geometri, Tablo grafik ve Sayısal mantık konuları bu haftalık tabloya yerleştirilerek bir yol haritası oluşturulur. Ales sınavına girecek öğrencimize tüm Ales Matematik sınav sorularını yayınlanan ve yayınlanmayan en son Ales Matematik sınav sorularını gösteriyoruz ve yorumluyoruz.

Öğrencimize bir seviye ölçme testi uygulayıp onunla karşılıklı sorular çözmeye çalışırız. Biz bu çalışmayı yaparken hem kendisinin hangi seviyede olduğunu görmesini salıyoruz hem de öğrencimize uygun en iyi öğrenme modelini ve nasıl bir özel ders alması gerektiğini anlatırız.

Ales sınavı içeriği, Ales Matematik 5 bölümden oluşmaktadır. Temel Matematik Problemler Geometri Tablo Grafik ve Sayısal Mantık alanlarıdır.

Matematik Çalışma Yerimiz, ister evinizde, ister kızılayda kendi ofisimizde özel derslerimizi yapabiliriz.

Özel çalışma programı, Sınav konularını kalan haftalara bölüyoruz. Bu konu tablosundan öğrencimize de vermekteyiz. Öğrencimizde haftalık bu hafta hangi konulara çalışılacağını, soru çözeceğini bilecektir. Öğretmen de ne anlatacağını bilmektedir.

Ders Notlarımızda, Test tekniği ve uygulamaları, özel anlatımlar, özel kısa yollar, pratik çözümler, çözümlü soruları, kurgulayıcı soru tipleri, düşündüren soru tipleri, akıl yürütmeye dayalı sorular, mantıksal akıl yürütme soruları, muhakeme gücünü ölçme, analitik düşünceye dayalı sorular, sorgulamaya dayalı sorular, Sayısal Mantık, ödev testleri, sınav soruları, deneme soruları, hızlı soru çözüm teknikleri, yeni nesil sorular, günlük hayat problemleri, nokta atış soruları, konu çalışma soruları, uzun metinli sorular, güncel hayat problemleri, işlem hatalarını giderici temellendirme soruları, geometrik zeka, görsel Hafıza, ödevlendirme, sıfırlama tekniği, düşündüren kurgulatan sorular, işlem hatalarını ortaya çıkartan, işlem yeteneğini ölçen sorular,  formül çıkartma, yorumlama, tanımlama, geometrik düşünebilme, matematik diline çevirebilme, küçük örnek kurabilme, Şeklllerin geometrik yapısını anlayabilmesini sağlayan sorular, Sadeleştirme yapabilen, el pratiğini hızlandıran sorular, Yılların tecrübesi ile öğrencilerimizin takıldıgı basit soruları not ettiğim püf noktalı sorular, konu ile ilgili ÖSYM nin Tyt, Yks, Ales, Dgs, Ales, Pmyo, Sat, Ib, Pısa sınav soruları, piyasada satılan yayınlardan seçme sorular, konu anlatımları, yılların tecrübesi ile hazırlanmış ders notlarımız ile öğrencinizi başarıya taşımaktadır.

Ek iş değil tek iş, 18 Yıllık Dershane ve Özel Ders tecrübesine sahip Yalçın ALGAN son beş yıldır sadece Özel ders vermekteyiz. Belgeli Yaşam ve Profesyonel Öğrenci koçu, Öğretmenlik sertifikası ile Yükseklisans ve Matematik Lisans Diplomamızı ilk görüşmemizde size göstermekteyiz. Çünkü bu konuda bir çok Matematik öğretmeni olmayan, tecrübesiz, diplomasız özel ders vermeye çalışan, ek iş olarak matematik özel ders vermek isteyen şahıslar vardır. Paranızı ve geleceğinizi riske atmayınız. Yıl içinde sadece 16 tane öğrencimiz olur. Sadece Özel ders öğrencilerimiz ile ilgilenmekte onların başarmaları için tüm enerjimi harcarım. Açı Dershaneleri, Final Dershaneleri, Sınav Dershaneleri, Çözüm Dershaneleri, Odtülüler Dershanesi, Ödül Dershaneleri başta gelmek üzere 18 yıldır dershanelerde çalıştım.

Matematik Watshapp grubumuz, Öğrencilerimiz yapamadığı sorularda takılmamaları için Matematik Whatsapp soru çözüm grubuna ekliyoruz ve soru sormalarını sağlıyoruz.

Ales Sınav Soruları,  Ösym’nin yayınladığı sınav soruları ve en son yapılan yayınlanmayan Ales sınav sorularının yanında Ales, Dgs sınav sorularını da incelemekteyiz.

Öğrencimizenasıl ders çalışması gerektiği hakkında tavsiyeler ve ödevlendirme çalışmaları yapmaktayız.

Ales ye nasıl çalışmalısınız, ALES uzun süreçli sınavdır. Bu sınavda ciddi bir başarı elde edilmeden arzu edilen sonuçlara ulaşmak mümkün olmayacaktır. Özellikle bu sınavda eğitim hayatı sürecinde görmediği derslerden de sorumlu olan kişiler oldukça fazla zorlanır. Bir ek destek alınması zorunludur. Bu desteğin uzman kişilerden alınması başarı için şarttır.  Dershanelerden alınan eğitimler bu sınavlarda başarı için yeterli olmayacaktır. Birebir özel ders alınması çok daha avantaj sağlar ve bilgilerin en kolay şekilde öğrenilmesine yardımcı olur.
Kişiye özel anlatım bilgilerin unutulmaması açısından da önemlidir. Hem bilgiler daha kalıcı hem de öğrenmesi çok daha kolay olacaktır.

Ales Matematik Özel Ders, En çok yüksek lisans başvuruları için girilen sınav olarak bilinmektedir. ALES, Yükseköğretim kurumlarında araştırma görevlisi, yüksek öğretim görevlisi, uzman, eğitmen, eğitim öğretim planlamacısı kadrolarına açıktan, öğretim elemanı dışındaki kadrolardan atanabilmek, doktora eğitimi için girilmesi gereken sınavdır.

Ales Matematik Özel Dersimizde Ales sınavının içeriği olan Temel Matematik bölümü, Analitik Geometri bölümü, Geometri bölümü, Sayısal Mantık bölümü, Tablo grafik bölümü hakkında öğrencilerimizi bilgilendiriyoruz.

ALES sınavına paralel olarak ÖSYM’nin yaptığı sınavlar;
ALES, YÖS, YKS, BANKACILIK, KPSS, PMYO, DGS, KURUMLAR.

16 yıllık deneyim ile Profesyonel Öğrenci koçu Yalçın ALGAN’ın Ales Matematik Özel Dersöğrencilerini başarıya taşıma sistemi sadece numaramızı aramanız yeterli.

Ales Matematik Özel Dersimizde Sizinle irtibat kurarak görüşme için randevumuzu ayarlıyoruz. Kendimizi tanıtıyoruz, Öğretmen formasyon belgemizi sunarız, diplomamızı gösteririz, referanslarımızı anlatırız. Neler yaptığımızı kimleri hangi başarıya taşıdığımız hakkında bilgi veririz.

Ales Matematik Özel Ders çalışma yeri, ücret bilgisi detayları konuşulur, unutmayalım ki uzun soluklu eğitim süreci daha çok başarılı olmanızı sağlayacaktır. Öğrencimizin seviye testine tabii tutarak, seviyesine göre eğitim metotlarını belirleriz, Öğrencimiz için en faydalı çalışma programını çıkartırız.

Ales Özel Ders Matematik özel olarak hazırlanmış konu anlatımlı föylerim ile gelir föylerimiz ve ödev testlerimiz öğrencimize bırakılır. Derslerimiz sade akıcı, ve kolay anlaşılabilir bir dil ile anlatılır, öğrencimiz konumuzu kavrayana kadar konumuzu sürekli örneklendiririz. Öğrencimiz derse katılarak verilen soruların çözmesi sağlanır.

Geçmişteki ilgili sınavın 2016 yılı da dahil olmak üzere tüm sınav soruları öğrencimize verilir. Dersle alakalı farklı kaynaklar kullanılarak ödevlendirme yapılır.

Ales Özel Matematik Dersi, Yapılamayan soruların WhatsApp üzerinden sorulması istenir. Anlık olarak çözüm yapılarak öğrencimize gönderilir. Ödev testlerimiz ve özel hazırlanmış föylerimiz öğrencimize bırakılır. Föylerimiz içerisinde; klasik sorular, konu anlatımı, yoruma dayalı mantıksal akıl yürütme soruları, deneme sınavlarından özenle seçilmiş özel sorular mevcuttur. ÖSYM’nin ilgili konu hakkında sorduğu sorular öğrencimiz ile birlikte çözmekteyiz. İşlem hatası yapmadan soruları daha hızlı şekilde çözebilmek için, konunun kavram haritası incelenir. Bu inceleme konumuzun ana hatlarını göstermektedir.

Neden Yalçın ALGAN’ı ALES Matematik Özel Ders için seçmelisiniz?
Son derece güvenlidir rahatça evinizde çalışabilirsiniz

ALES Matematik Özel Ders Ücretleri bakımından en ekonomik eğitimi veriyor
Süre sınırlaması koymadan tamamen kendisini öğrencisine odaklıyor
Öğrencinin başarılı olabilmesi için tüm bilgi birikimini paylaşıyor
Gün, Hafta, Ay kısıtlaması olmadan süresiz eğitim fırsatları veriyor

Ales Matematik Özel Ders, En çok yüksek lisans başvuruları için girilen sınav olarak bilinmektedir. ALES, Yükseköğretim kurumlarında araştırma görevlisi, yüksek öğretim görevlisi, uzman, eğitmen, eğitim öğretim planlamacısı kadrolarına açıktan, öğretim elemanı dışındaki kadrolardan atanabilmek, doktora eğitimi için girilmesi gereken sınavdır.

Ales Matematik Özel Dersimizde Ales sınavının içeriği olan Temel Matematik bölümü, Analitik Geometri bölümü, Geometri bölümü, Sayısal Mantık bölümü, Tablo grafik bölümü hakkında öğrencilerimizi bilgilendiriyoruz.

Belgeli yaşam koçu

Belgeli profesyonel öğrenci koçu

Matematik öğretmeni Yalçın algan

Özel ders iletişim : 0532 664 85 61 Ankara

Yorum yapın