Uzaktan Eğitim | Matematik Özel Ders | Matematik Test ve Videoları
Matematik Özel Ders

Ales Matematik Özel Ders

Ales Matematik Özel Ders

Ales matematik özel ders almadan başarı elde etmek mümkün olamamaktadır. Özellikle bu sınavda eğitim hayatı sürecinde görmediği derslerden de sorumlu olan kişiler oldukça fazla zorlanır. sınavı Yüksek Öğretim kurumlarında araştırma görevlisi, yüksek öğretim görevlisi, uzman eğitmen, eğitim öğretim planlamacısı kadrolarına açıktan, doktora eğitimi için girilmesi gereken sınavdır.  Bir ek destek alınması zorunludur. Bu desteğin uzman kişilerden alınması başarı için şarttır.  Dershanelerden alınan eğitimler bu sınavlarda başarı için yeterli olmayacaktır. Birebir özel ders alınması çok daha avantaj sağlar ve bilgilerin en kolay şekilde öğrenilmesine yardımcı olur. Kişiye özel anlatım bilgilerin unutulmaması açısından da önemlidir. Hem bilgiler daha kalıcı hem de öğrenmesi çok daha kolay olacaktır.

Ales Matematik Özel Ders Gurur Tablomuz

Ankara’da 2019 yılına ait birebir ales matematik özel ders verdiğim öğrencilerim bizi gururlandırmıştır. Öğrencilerime teşekkür ederim. Yalçın ALGAN

ales-matematik-ozel-ders
ales-matematik-ozel-ders
ales-matematik-ozel-ders

Matematik Öğretmeni Yalçın Algan’ın resmi web sitesidir.

yalcin-algan

Ösym ve Meb’nin yaptığı tüm sınav sorularını inceler ve her yıl özel ders notlarımıza ekleriz.

ales-matematik-ozel-ders

Ales matematik özel ders öğrencilerimize öncelikle ösym ve meb’nın soru hazırlama mantığından yola çıkarak piyasadaki yayınları inceleyerek yılların tecrübesi ile hazırladığımız özel ders notlarının yanı sıra piyasadaki elit yayınları da çözmesini tavsiye etmekteyiz.

ales-matematik-ozel-ders

20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz.

ales-matematik-ozel-ders

Ales matematik özel ders verdiğimiz öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.

ales-matematik-ozel-ders

Ales matematik özel ders öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve diziplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

ales-matematik-ozel-ders

Ales matematik özel dersimizde amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.

Ales matematik özel dersimizi anlatıığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır.

ales-matematik-ozel-ders

İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz. Öğrencimizin seviyesini, el pratikliğini, sorulara yaklaşımını, eksik kaldığı konulaı, hangi konuları bilip bilmediğini, konuları öğrenirken yüzeysel mi yok sa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş ölçmekteyiz.

Ales matematik özel dersimizde size özel ders notlarımızı föyler halinde vereceğiz. Bu her bir konu föyünde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ösym ve meb’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

ales-matematik-ozel-ders

19 yıldır dershane ve özel ders tecrübesine sahibiz.

ales-matematik-ozel-ders

Ales matematik özel dersimizde konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyici kavram haritaları yaparak soru çözümlerinde bu kavram haritaları bize ışık tutmaktadır.

ales-matematik-ozel-ders

Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri whatsapp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz.

ales-matematik-ozel-ders

Özellikle hafta sonları 5 saat süren matematik kamplarımız sayesinde öğrenciler öğretmenler eşliğinde ssorular çözer ve ders çalışmaları sağlanır.

ales-matematik-ozel-ders

Online matematik testlerimiz ile farklı sorular görme şansına sahiptirler.

ales-matematik-ozel-ders

Online video dersler ile konuarı tekrar tekrar dinleyebilirler

ales-matematik-ozel-ders

Ales matematik özel ders öğrencilerimiz Türkiye’nin nereinde olursa olsun bizden uzaktan eğitim alabilirler.

ales-matematik-ozel-ders

Türkiye çapında Whatsapp Matematik Soru Çözüm grubumuz sayesinde çözülmeyen sorularınız kalmayacak. 5 Öğretmen arkadaşınıs sorularınızı çözmek için grubumuzda görev almaktadırlar.

ales-matematik-ozel-ders

Başarı Garantisi İle Ales’da başarılı olmak

Aşağıdaki Makalelerimizi okumanızı öneririz.

https://www.matematikozelders.com/lgs-matematik-ozel-ders/
https://www.matematikozelders.com/msü-matematik-ozel-ders/

Ales Sınavı Matematik Testi İçeriği

Ales Sınavı Matematik Testi 5 bölümden oluşmaktadır. Temel Matematik Problemler Geometri Tablo Grafik ve Sayısal Mantık alanlarıdır.

Ales matematik özel dersimizde Sizinle irtibat kurarak görüşme için randevumuzu ayarlıyoruz. Kendimizi tanıtıyoruz, Öğretmen formasyon belgemizi sunarız, diplomamızı gösteririz, referanslarımızı anlatırız. Neler yaptığımızı kimleri hangi başarıya taşıdığımız hakkında bilgi veririz.

Ales matematik özel ders çalışma yeri, ücret bilgisi detayları konuşulur, unutmayalım ki uzun soluklu eğitim süreci daha çok başarılı olmanızı sağlayacaktır. Öğrencimizin seviye testine tabii tutarak, seviyesine göre eğitim metotlarını belirleriz, Öğrencimiz için en faydalı çalışma programını çıkartırız.

Ales matematik özel derste özel olarak hazırlanmış konu anlatımlı föylerim ile gelir föylerimiz ve ödev testlerimiz öğrencimize bırakılır. Derslerimiz sade akıcı, ve kolay anlaşılabilir bir dil ile anlatılır, öğrencimiz konumuzu kavrayana kadar konumuzu sürekli örneklendiririz. Öğrencimiz derse katılarak verilen soruların çözmesi sağlanır.

Geçmişteki ilgili sınavın 2016 yılı da dahil olmak üzere tüm sınav soruları öğrencimize verilir. Dersle alakalı farklı kaynaklar kullanılarak ödevlendirme yapılır.

Ales matematik özel ders yapılamayan soruların whatsApp üzerinden sorulması istenir. Anlık olarak çözüm yapılarak öğrencimize gönderilir. Ödev testlerimiz ve özel hazırlanmış föylerimiz öğrencimize bırakılır. Föylerimiz içerisinde; klasik sorular, konu anlatımı, yoruma dayalı mantıksal akıl yürütme soruları, deneme sınavlarından özenle seçilmiş özel sorular mevcuttur. ÖSYM’nin ilgili konu hakkında sorduğu sorular öğrencimiz ile birlikte çözmekteyiz. İşlem hatası yapmadan soruları daha hızlı şekilde çözebilmek için, konunun kavram haritası incelenir. Bu inceleme konumuzun ana hatlarını göstermektedir.

Ales matematik özel ders ücretleri bakımından en ekonomik eğitimi veriyor. Süre sınırlaması koymadan tamamen kendisini öğrencisine odaklıyor. Öğrencinin başarılı olabilmesi için tüm bilgi birikimini paylaşıyor. Gün, Hafta, Ay kısıtlaması olmadan süresiz eğitim fırsatları veriyor

Ales matematik özel ders en çok yüksek lisans başvuruları için girilen sınav olarak bilinmektedir. ALES, Yükseköğretim kurumlarında araştırma görevlisi, yüksek öğretim görevlisi, uzman, eğitmen, eğitim öğretim planlamacısı kadrolarına açıktan, öğretim elemanı dışındaki kadrolardan atanabilmek, doktora eğitimi için girilmesi gereken sınavdır.

Birebir Ales matematik özel ders eğitimleri Ankara ili genelinde ister evinizde ister Kızılay’daki merkezde verilmekte olup, Ales matematik kursu fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizde bulunan iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Özel ders almak artık her dönem için ihtiyaç duyulan bir şey haline gelmiş durumdadır. Özellikle son yıllardaki eğitim ile ilgili yapılan değişiklikler derslerin her yaştan kişi için zorlaşmasına neden olmaktadır. İlkokuldan itibaren ders takviyesi almak kişilerin çok daha istikrarlı çok daha iyi sonuçlar almasını sağlamaktadır. Ders alacaklar için bazı handikaplarda söz konusu. Ders alınacak yer, kişi bulma sorunu, dersi verecek kişinin yeterliliği yanında en büyük sorunlardan biri maliyetler. Ders almaktan çekinenlerin yaşadıkları sorunların başında maliyetler gelmektedir. Para konusunda sorunlar seviye arttıkça artmaktadır. Özel ders fiyatları ilkokuldan üniversiteye kadar büyük fark göstermektedir. Özel ders konusunda yardım istenen derslerin başında matematik gelmektedir. Matematik her ne kadar çalışılırsa çalışılsın takviye isteyen dersler arasındadır. Özellikle ileri seviye matematik oldukça karmaşık bir konu olduğu için bu konuda yardım gerekmektedir.

Matematik ilkokuldan beri neredeyse herkes için en zor ders olmak ile beraber her dönemde en önemli ders olması nedeniyle sürekli dikkat istemektedir. Lise dönemine kadar matematik ile ilgili bir şekilde başarı sağlayan kişiler üniversite ve sonrasında yardım almak zorunda kalabilir. Üniversite sonrası kendini akademisyen yetiştirmek isteyen, kariyer planlamasında üniversitede üst seviye eğitim olanların mutlaka ALES adı verilen sınava girmesi gerekmektedir. BU sınavda başarıyı sağlayan ayırt edici derslerden biri matematik. Ales matematik özel ders almak için en önemli sınavlardan biri. ALES’e hazırlanacak kişilerin diğer derslerin yoğunlukları vb. şeylerden dolayı takviye alması daha iyi sonuçlar almayı kolaylaştırmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Bilgi almaktan çekinmeyin