Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders

12.Sınıf Matematik Özel Ders

12.Sınıf Matematik Özel Ders

Bire bir 12.sınıf matematik özel ders eğitimi sayesinde lise derslerinde ve birçok alanda başarı sağlamanız mümkündür. Motivasyon açınızdan başarı sağlayarak lise hayatınızı derslerde ve kişilik olarak en sağlıklı şekilde geçirebilirsiniz. Lise Matematik Özel Ders takviyesinin yararları  ve sınavlarda başarıya olan etkisi büyüktür.

12.sınıf matematik özel ders değişen sınav sistemleri kalabalık sınıflar sınıfta toplu öğrenme öğrenme düzey farklılıkları özellikle matematik özel ders almayı gerektirmektedir. Lisede Matematik Özel Ders takviyesinin yararları arasında en başta sınava olan faydası, sistemli ders çalışmayı getirmesi soru tekniğini öğretmesi, formül ve pratik soru tekniğini kavratması yer almaktadır. Lise’de öğrencilerin en çok zorlandıkları ders matematiktir özel derslerde bu sıkıntıları ortadan kaldırmayı amaçlar. Çünkü öğrenci matematikte başarısızsa sınavda da başarılı olamayacağı bir gerçektir. Özel ders öğrenciyi disipline sokar .Öğrencinin kendi seçimi olduğundan isteklere göre biçimlenir. Sınavda olduğu kadar kalıcı başarıyı da getirir.

Ösym ve Meb’nin yaptığı tüm sınav sorularını inceler ve her yıl özel ders notlarımıza ekleriz.

12.sınıf matematik özel ders
12.Sınıf Matematik Özel Ders

12.sınıf matematik özel ders öğrencilerimize öncelikle ösym ve meb’nın soru hazırlama mantığından yola çıkarak piyasadaki yayınları inceleyerek yılların tecrübesi ile hazırladığımız özel ders notlarının yanı sıra piyasadaki elit yayınları da çözmesini tavsiye etmekteyiz.

12.sınıf matematik özel ders
12.Sınıf Matematik Özel Ders

20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz.

12.sınıf matematik özel ders verdiğimiz öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.

12.sınıf matematik özel ders öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve diziplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

12.sınıf matematik özel ders
12.Sınıf Matematik Özel Ders

12.sınıf matematik özel dersimizde amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.

12.sınıf matematik özel dersimizi anlattığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır.

Matematik Özel ders ders yeri
Matematik Özel ders ders yeri

İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz.

Öğrencimizin seviyesini, el pratikliğini, sorulara yaklaşımını, eksik kaldığı konulaı, hangi konuları bilip bilmediğini, konuları öğrenirken yüzeysel mi yok sa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş ölçmekteyiz.

12.sınıf matematik özel dersimizde size özel ders notlarımızı föyler halinde vereceğiz. Bu her bir konu föyünde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ösym ve meb’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

matematik-ozel-ders-notlari
12.Sınıf Matematik Özel Ders

19 yıldır dershane ve özel ders tecrübesine sahibiz.

12.sınıf matematik özel ders
12.Sınıf Matematik Özel Ders

12.sınıf matematik özel dersimizde konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyici kavram haritaları yaparak soru çözümlerinde bu kavram haritaları bize ışık tutmaktadır.

12.sınıf matematik özel ders
12.Sınıf Matematik Özel Ders

Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri whatsapp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz.

Özellikle hafta sonları 5 saat süren matematik kamplarımız sayesinde öğrenciler öğretmenler eşliğinde ssorular çözer ve ders çalışmaları sağlanır.

12.sınıf matematik özel ders
12.Sınıf Matematik Özel Ders

Online matematik testlerimiz ile farklı sorular görme şansına sahiptirler.

12.sınıf matematik özel ders
12.Sınıf Matematik Özel Ders

Online video dersler ile konuarı tekrar tekrar dinleyebilirler

Msü Matematik Özel Ders
12.Sınıf Matematik Özel Ders

12.sınıf matematik özel ders öğrencilerimiz Türkiye’nin neresinde olursa olsun bizden uzaktan eğitim alabilirler.

Msü Matematik Özel Ders
12.Sınıf Matematik Özel Ders

Türkiye çapında Whatsapp Matematik Soru Çözüm grubumuz sayesinde çözülmeyen sorularınız kalmayacak. 5 Öğretmen arkadaşınıs sorularınızı çözmek için grubumuzda görev almaktadırlar.

ehatsapp-matematik-soru
12.Sınıf Matematik Özel Ders

Evde 12.Sınıf Matematik Özel Ders

Lisede 12.sınıf matematik özel dersinin katkıları arasında en önemlisi sınavlarda başarı ve bilinçli bir çalışma sisteminin oturtulması gelmektedir. Öğrencinin başarısı için  çalışma sistemi şarttır. Matematikte orta öğretim konuları  temel oluşturmaktadır. Bu nedenle iyi bir temel iyi bir çalışma ile atılacağından özel ders gerektirmektedir. Herkesin iyi ve yeterli olduğu yönleri olduğu gibi, eksik ve yetersiz yönleri de vardır. Herkes her konuda mükemmel olacak diye bir kaide yoktur.

Toplumumuz özel dersi genelde aşırıya kaçmak olarak niteler. Özel ders sayesinde zayıf ve eksik yönler kişiye özel ders sistemiyle kapatılmakta. İyi ve yetenekli yönleri ise daha da geliştirilmekte ve  uzmanlaşma maktadır. 12.sınıf matematik özel dersinin katkıları arasında en önemlisi matematik bilgisinin temelinin sağlam atılmasını sağlamasıdır. Orta öğretim öğrencilerin temel matematik bilgisine sahip olmaları açısından çok önemlidir. Orta öğretimde  matematiği alamayan öğrenciler ileride zorluk çeker. Özel derslerle orta öğretimde matematiğini oturtmuş öğrenciler

Lise, eğitim hayatının en önemli sürecidir. Başarılı bir gelecek elde etmek isteyen kişiler lise hayatı boyunca iyi eğitim görmelidir. Eğer iyi bir lgs hazırlık dönemi ve iyi bir lisede değil iseniz eksiğimiz var demektir. Çünkü İyi bir lise aynı zamanda da iyi bir üniversite anlamına gelir. Bu lisede okurken iyi bir üniversiteyi garanti etmek istiyorsanız 12.sınıf matematik özel ders avantajlarından yararlanmalısınız.

Eksikliğiniz olduğunu düşündüğünüz derslerden alacağınız özel dersler sayesinde Tyt ve Ayt sizin için korkulu rüyalar olmaktan çıkacaktır. Lise sürecinde alınan düzenli eğitim Tyt ve Ayt sonucunda istenilen puanın elde edilmesi anlamına gelir. Bu sınavlara hazırlık evresinde okulla birlikte yürüteceğiniz 12.sınıf matematik özel dersler hem okul içi başarınızı arttırır hem de sınav sonuçlarınızın dilediğiniz gibi gelmesini sağlar. Lise süreci başlar başlamaz üniversite hazırlığı da başlamalıdır.

12.sınıf matematik özel ders sırasında uzman eğitimci, eksiğiniz olan noktaları anlayacak ve hangi konulara daha fazla önem vermeniz gerektiğini vurgulayacaktır. Öğrenci koçunuz Sizi sınava hazırlık sürecinde en iyi şekilde yönlendirir ve başarıyı kaçınılmaz hale getirir. Bunun için eğitim hayatınız boyunca özel derslere başvurmalısınız. Özellikle matematik gibi puanlaması yüksek, anlaşılması zor olan derslere önem vermeli ve gereken eğitim için başvuru yapmalısınız.

Lise dersleri, ilk öğretim derslerinin biraz daha geliştirilmiş, genişletilmiş konuların daha da detaylandırılmış halleridir. İlköğretim temeli sağlam olmayan öğrenciler lise derslerinde zorlandıkları görülmüştür. Bu yüzden ilköğretim derslerinde başarı sağlayan öğrenciler, lise derslerini başarılı bir çalışmayla kolay bir şekilde geçebilmektedir. Lise dersleri bazı sınıflarda çok zorlu geçmektedirler. Bu durumlarda 12.sınıf matematik özel derslere başvurarak lisede sınıfınızı kolaylıkla geçebilirsiniz. Okulda aldığınız dersler ve özel dersin yardımıyla birlikte Lise derslerinde başarı sağlamamanız için hiçbir neden yok.

12.sınıf matematik özel ders liseler çeşitli bölümlere ayrılırlar, sayısal dersler, sözel dersler, eşit ağırlık dersleri vardır. Her dersin kendine ayrı çalışma metotları vardır. Örneğin sayısal dersleri çok soru çözülerek başarı sağlarken, sözel dersler bol bol kitap okumanız ve aynı zamanda çok soru çözmeniz gerekebilir. Bunun gibi farklı çalışma metotlarını lise derslerinde görebilirsiniz. Bire bir öğrenme sayesinde, lise derslerinde ve birçok alanda başarı sağlamanız mümkündür. Motivasyon açınızdan başarı sağlayarak lise hayatınızı derslerde ve kişilik olarak en sağlıklı şekilde geçirebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.