Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders

Ümitköy Matematik Özel Ders Farkımız

Ümitköy Matematik Özel Ders Farkımız

Yıllardır dershane ve özel ders tecrübemiz ile birlikte başarı sağladığımız özel ders etkinliğimiz ümitköy matematik özel ders ve çayyolu matematik özel ders bölgesinde başarı ile devam etmektedir. Öğrendiğimiz tüm özel çözümler, pratik çözümler, kısayollar, soru kalıpları, sorulara yaklaşım metodlarını, öğrencilerin en çok hata yaptığı yerleri not ettik ve özel ders föylerimize ekledik.

Matematik lisans mezunu olmayan kişilerinde eğitim sektöründe olabileceğini ve bilinçsiz özel ders verdiğini göz önünde bulundurmaları uyarısını yapıyor zamanınızın ve paranızın boşa gitmesini istemiyoruz. Öncelikle Eğitim ve Öğretime değer veren bir Eğitimciyiz.

Ümitköy Matematik Özel Derste Yüksek Başarı

Gönüllü olarak bir çok Vakıf ve Derneklerde Dernek üyelerinin çocuklarına gönüllü dersler verdim. Türkiye genelinde mail grubumuz ile Matematik Öğretmenleri platformları toplantılarını düzenlemeye çalışıyorum. Ösym ve Meb’nin yaptığı tüm sınav sorularını inceler ve her yıl özel ders notlarımıza ekleriz.

Öğrencilerimize öncelikle ösym ve meb’nın soru hazırlama mantığından yola çıkarak piyasadaki yayınları inceleyerek yılların tecrübesi ile hazırladığımız özel ders notlarının yanı sıra piyasadaki elit yayınları da çözmesini tavsiye etmekteyiz. 20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz.

Ümitköy matematik özel ders verdiğimiz öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.

Ümitköy matematik özel ders öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve disiplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

umitkoy-matematik-ozel-ders
Ümitköy Matematik Özel Ders

Çayyolu Matematik Özel Ders

Amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin. Çayyolu matematik özel dersimizi anlattığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır.

Matematik Özel ders ders yeri
Ümitköy Matematik Özel Ders

İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz.

Öğrencimizin seviyesini, el pratikliğini, sorulara yaklaşımını, eksik kaldığı konuları, hangi konuları bilip bilmediğini, konuları öğrenirken yüzeysel mi yok sa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş ölçmekteyiz.

Size özel ders notlarımızı föyler halinde vereceğiz. Bu her bir konu föyünde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ösym ve meb’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

19 yıldır dershane ve özel ders tecrübesine sahibiz.

umitkoy-matematik-ozel-ders
Ümitköy Matematik Özel Ders

Özel dersimizde konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyici kavram haritaları yaparak soru çözümlerinde bu kavram haritaları bize ışık tutmaktadır.

umitkoy-matematik-ozel-ders
Ümitköy Matematik Özel Ders

Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri whatsapp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz.

Özellikle hafta sonları 5 saat süren matematik kamplarımız sayesinde öğrenciler öğretmenler eşliğinde ssorular çözer ve ders çalışmaları sağlanır.

umitkoy-matematik-ozel-ders
Ümitköy Matematik Özel Ders

Online matematik testlerimiz ile farklı sorular görme şansına sahiptirler.

umitkoy-matematik-ozel-ders
Ümitköy Matematik Özel Ders

Online video dersler ile konuarı tekrar tekrar dinleyebilirler

umitkoy-matematik-ozel-ders
Ümitköy Matematik Özel Ders

Özel ders öğrencilerimiz Türkiye’nin nereinde olursa olsun bizden uzaktan eğitim alabilirler.

Yeni geliştirilen müfredatı takip etmek, Matematik koridoru dediğimiz yaşayarak ve yaşatarak öğretme projesine destek vermek amacındayız.

Öğrencilerimizin yapamadığı soruları sormaları için Whatsapp matematik soru çözüm grubumuza da katılabilirler.

whatsapp-matematik-soru-cozum-grubu

Ümitköy matematik özel ders öğrencilerimize başarılar dileriz. Teşekkür ederiz. Öğrencimiz ile hedef belirleme ve haftalık çalışma planı yapmasına yardımcı oluruz. Çünkü öğrenci de öğretmen de anlatılacak konuyu önceden bilmesi ve hazırlıklı olması başarı için ön şarttır.

Ümitköy matematik özel ders öğrencimizin matematik bilgisini ölçer, kendisini tanımasını dolayısıyla bizim de onun matematik temelini ölçmemiz gerçekleşir.

Ümitköy matematik özel ders öğrencimiz konuyu öğrenirken onlarca kaynak taraması yapmasına gerek kalmadan onlar adına biz piyasadaki kaynakları inceler, özel ders föylerimize ekleriz. ders sonunda föyümüz öğrencimizde kalır.

Çalışma yerimiz, ister evinizde, ister Kızılay’da kendi ofisimizde özel derslerimizi yapabiliriz.

ÖSYM’nin yaptığı 2018 sınavları da dahil ve geriye dönük tüm MSÜ, LGS, TYT, AYT, DGS, ALES, KPSS, PMYO, YÖS, IB AÖF, ANALİZ 1-2-3-4 sorularını inceledik ve özel ders föylerimize ekledik.

Matematik Öğretmeni Yalçın Algan

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.