Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders

Kpss Matematik Özel Ders

Kpss Matematik Özel Ders

Genel anlamda kapsamlı test sınavlarına hazırlanmak, zamanında, düzenli ve istikrarlı bir çalışma gerektirir. Kpss gibi okul sonrası sınavlara hazırlanmak ise, diğer kapsamlı sınavlara hazırlanmaktan daha zordur. Okul disiplininden kopmuş olmak, belki çalışma hayatı içinde olmak, tekrar çalışma düzenine girmeyi zorlaştırır.

Kpss konularında ise en kapsamlı bölümü Türkçe ve matematik oluşturur. Türkçe dersi bireysel düzenli çalışma ile çalışılabilir iken matematik konusunu bitirmek altyapı ile direkt alakalıdır. Matematik konusunda alt yapı iyi dahi olsa, bol soru çözmek ve test çözme konusunda hızlı olmak gerekir. Alt yapı zayıf ise bu konuda kesinlikle Kpss matematik özel ders alınması kesinlikle önerilir.

Kpss Matematik Özel Ders

Ankara’da 2019 yılına ait birebir Kpss matematik özel ders verdiğim öğrencilerim bizi gururlandırmıştır. Öğrencilerime teşekkür ederim. Yalçın ALGAN

Kpss Matematik Özel Ders

Türkiye çapında Whatsapp Matematik Soru Çözüm grubumuz sayesinde çözülmeyen sorularınız kalmayacak. 5 Öğretmen arkadaşımız sorularınızı çözmek için grubumuzda görev almaktadırlar.

Kpss Matematik Özel Ders

Kpss Matematik Özel Ders Notlarımız

Özel dersimizde size özel ders notlarımızı föyler halinde vereceğiz. Bu her bir konu föyünde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ösym’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

matematik-ozel-ders-notlari
Kpss Matematik Özel Ders

Ösym’nin yaptığı tüm sınav sorularını inceler ve her yıl özel ders notlarımıza ekleriz.

Msü Matematik Özel Ders

Özel ders öğrencilerimize öncelikle ösym ve meb’nın soru hazırlama mantığından yola çıkarak piyasadaki yayınları inceleyerek yılların tecrübesi ile hazırladığımız özel ders notlarının yanı sıra piyasadaki elit yayınları da çözmesini tavsiye etmekteyiz.

Msü Matematik Özel Ders
Kpss Matematik Özel Ders

20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz.

Özel ders verdiğimiz öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.

Özel ders öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve diziplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.Msü Matematik Özel Ders

Özel dersimizde amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.

Özel dersimizi anlatıgımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır.

Matematik Özel ders ders yeri
Kpss Matematik Özel Ders

İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz.

Öğrencimizin seviyesini, el pratikliğini, sorulara yaklaşımını, eksik kaldığı konulaı, hangi konuları bilip bilmediğini, konuları öğrenirken yüzeysel mi yok sa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş ölçmekteyiz.

19 yıldır dershane ve özel ders tecrübesine sahibiz.

Kpss Matematik Özel Ders
Msü Matematik Özel Ders
Kpss Matematik Özel Ders

Özel dersimizde konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyici kavram haritaları yaparak soru çözümlerinde bu kavram haritaları bize ışık tutmaktadır.

Msü Matematik Özel Ders
Kpss Matematik Özel Ders

Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri whatsapp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz.

Online matematik testlerimiz ile farklı sorular görme şansına sahiptirler.

Online video dersler ile konuları tekrar tekrar dinleyebilirler

Özel ders öğrencilerimiz Türkiye’nin neresinde olursa olsun bizden uzaktan eğitim alabilirler.

Akılda Kalıcı Kişiye Özel Anlatımla Kpss Matematikte Özel Ders İle Başarılı Olmak Mümkündür

Kpss konusunda ciddi bir hedef konulduysa, ilk olarak bu ana derslerin bitirilmesi gerekmektedir. Matematik konu başlıkları oldukça kapsamlı olduğundan, zamanında çalışmalara başlanılmalıdır. Bu konuda başarı garantili bir çözüm ise uzman bir matematik hocasından kpss matematik özel ders alınması ile mümkün olabilecektir.

Alınacak olan özel ders, zamanında verimli kullanılmasını sağlarken, verilecek olan düzenli ve yoğun bir eğitimle, matematik konusunda kısa zamanda aşama kaydedilebilir.

Aynı zamanda alınan matematik özel ders yanında öğrenci koçluğu yapabilen bir matematik hocası ile çalışmak kpss kapsamındaki diğer dersler konusunda da motive edici olacaktır.

Bu konuda Ankara’da kpss matematik özel ders verenler arasında bulunan Yalçın Algan, hem size matematik konusunda yardımcı olabilecek hem de aldığı eğitimler ile size öğrenci koçluğu yapabilecek bir matematik öğretmenidir..

İster evinizde İster kızılay merkezde kpss matematik özel dersleri

Sınavlara hazırlık kitabı yazarlığı, 17 yıllık dershane ve özel ders deneyimi, pedagojik formasyon eğitim belgesi, profesyonel öğrenci koçu belgesi, yaşam koçu belgesi ve matematik başarı koçu belge sahibi olmasıyla Yalçın Algan, kpss matematik özel dersi konusunda donanımlı ve profesyonel bir eğitim vaat etmektedir.

Ayrıca evde kpss matematik özel ders imkanına da sahip olan öğrenciler, isterlerse Kızılay merkezde de özel ders alabilirler. Ayrıca alınacak olan ve sizi kpss matematik konusunda adım adım başarıya götürecek olan eğitim kalitesine göre oldukça uygun fiyatlara bire bir ders alma imkanına kavuşacaksınız.

Kpss Sınavı Matematik Testi içeriği, Kpss Sınavı Matematik Testi 5 bölümden oluşmaktadır. Temel Matematik Problemler Geometri Tablo Grafik ve Sayısal Mantık alanlarıdır.

Kpss Derslerimizi İster Kızılay’da Kendi kütüphanemizde, İsterseniz evinizin rahatlığında yapabiliriz.
Ücret farkı yansıtmıyoruz.

Kpss sınavı içeriği, Kpss Matematik 5 bölümden oluşmaktadır. Temel Matematik Problemler Geometri Tablo Grafik ve Sayısal Mantık alanlarıdır.

Kpss ye nasıl çalışmalısınız, KPSS uzun süreçli sınavdır. Bu sınavda ciddi bir başarı elde edilmeden arzu edilen sonuçlara ulaşmak mümkün olmayacaktır. Özellikle bu sınavda eğitim hayatı sürecinde görmediği derslerden de sorumlu olan kişiler oldukça fazla zorlanır. Bir ek destek alınması zorunludur. Bu desteğin uzman kişilerden alınması başarı için şarttır.  Dershanelerden alınan eğitimler bu sınavlarda başarı için yeterli olmayacaktır. Birebir özel ders alınması çok daha avantaj sağlar ve bilgilerin en kolay şekilde öğrenilmesine yardımcı olur.
Kişiye özel anlatım bilgilerin unutulmaması açısından da önemlidir. Hem bilgiler daha kalıcı hem de öğrenmesi çok daha kolay olacaktır.

Türkiye’de en önemli sınavlardan biri KPSS. İki yılda bir gerçekleştirilen sınav üniversite mezunları dahil her eğitim seviyesini her yaştan kişiyi ilgilendirmektedir. KPSS sınavında başarılı olan kişiler hayatlarının sonunda kadar düzenli bir gelir elde edebilecekleri bir memuriyet hakkı elde etmektedir. KPSS sınavı iki senede bir düzenlenmektedir ve başta matematik olmak üzere birçok ders ile ilgili sorular sorulmaktadır. Sınavda başarılı olmak isteyen kişilerin en az yetmiş alması gerekmektedir.

KPSS sınavında puan ne kadar yüksek alınırsa sonuçta istenilen yerde işe başlamakta bir o kadar kolay bir hale gelmektedir. Okul eğitimini yeni tamamlamış kişiler kadar uzun zaman önce eğitinin tamamlamış kişilerde sınava girmekte ve başarılı olmak için çaba sarf etmektedir. KPSS sınavına giren milyonlarca kişi söz konusu. BU kişiler arasında fark yaratmak daha yüksek puan almak için matematik ayırt edici dersler arasında. kpss matematik özel ders alan kişiler sınavda çok daha iyi sonuçlar elde etmektedir.

KPSS Matematik Önemli mi?

Memur olmak için gerekli olan KPSS sınavı yüksek öğrenim mezunları için lise ve altı okullardan mezun olanlar için ayrı olarak düzenlenmektedir. Hangi KPSS sınavı olursa olsun sınavda ayırt edici olmak, yüksek puan almak için kullanıcıların matematikte yüksek başarılı elde etmesi son derece önemlidir. KPSS sınavı hazırlık süreci içerisinde birçok kişi başka eğitimler almakta, başka işler çalışmaktadır. Bu da hazırlık sürecini zorlaştırmaktadır. KPSS sınavı, kpss matematik özel ders veren dershaneler mevcut fakat bu dersliklerde birçok handikap söz konusu. Bunun yerine farklı metotlar ile çok daha kısa süre içinde başarı elde etmek mümkündür.

Matematik Öğretmeni Yalçın ALGAN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.