Öğretmeninizi seçmek için
Bulunduğunuz İli Seçiniz

Kpss Matematik Özel Ders

Kpss Matematik Özel Ders
Matematik özel ders

Kpss Matematik Özel Ders Temel konu anlatımı ve klasik sorular, önemli bulduğumuz yoruma dayalı mantıksal akıl yürütme soruları,  deneme

sınavlarından seçilmiş özel sorular,  uzun metinli sorular ve ÖSYM’nin konu ile ilgili sorduğu sorular öğrenci ile birlikte çözülecektir.

Kamu Personeli Seçme Sınavı 

2018 Kpss Lisans sınavı 22 Temmuz 2018 tarihinde saat 10:00 da yapılacaktır.

2018 Kpss Ortaöğretim sınavı 7 Temmuz 2018 tarihinde yapılacaktır

2018 Kpss Önlisans sınavı 4 Kasım 2018 tarihinde yapılacaktır

Kpss Sınavın da Matematik bölümüne ait 30 tane soru sorulmaktadır.

Kpss Matematik Özel Ders föyümüzün içinde; Kolaydan zora konu anlatımı, Farklı kaynaklardan taranmış sorular,

ÖSYM’nin DGS, KPSS, ALES, KPSS, YGS, PMYO, SAYIŞTAY, ALS, İCRA, JANU, İ.YARGI, A.YARGI ve ÖZEL OKULLAR Sınav Sorularının konularına göre düzenlenmiş soruları da vardır.

Kpss matematik özel dersimizde amacımız; Sınavda sorulacak soruların benzerini sınav öncesi çözmüş olmak, bunun için bir çok soru çözmek ve yapamadıklarını sormak gerekir.

Elit kaynaklardan hazırlanmış föyler ve tarama testleri, belirlenen sürede çözülmesi gereken ve tekrar edilmesi gereken konuların, soruların çözülmesi gerekmektedir.

Yapamadığınız soruları biraz düşünmenizi isteriz, önemli bulduğunuz soru tiplerini not almanız ve uğraşıp ta yapamadığınız soruları WHATSAPP yardımıyla

öğretmeninize göndermeniz en

dogrusu olacaktır. Soruyu çözerken önce basit örnek kurunuz, bir mantık geliştiriniz. Mantığı soruya uygulayınız. Öğrendiğiniz konunun ana hatlarını mutlaka

bir akıl defterinize not alınız.

KPSS’YE NASIL ÇALIŞMALIYIZ ?

KPSS uzun süreçli sınavdır.

Bu sınavda ciddi bir başarı elde edilmeden arzu edilen sonuçlara ulaşmak mümkün olmayacaktır.

Özellikle bu sınavda eğitim hayatı sürecinde görmediği derslerden de sorumlu olan kişiler oldukça fazla zorlanır.

Bir ek destek alınması zorunludur. Bu desteğin uzman kişilerden alınması başarı için şarttır.

Dershanelerden alınan eğitimler bu sınavlarda başarı için yeterli olmayacaktır.

Birebir özel ders alınması çok daha avantaj sağlar ve bilgilerin en kolay şekilde öğrenilmesine yardımcı olur.

Kişiye özel anlatım bilgilerin unutulmaması açısından da önemlidir.

Hem bilgiler daha kalıcı hem de öğrenmesi çok daha kolay olacaktır.

KPSS sizin de korkulu rüyalarınız oluyorsa 17 YILLIK ÖZEL DERS TECRÜBEMİZ İLE sizlerin eksiklerini tamamlamak için elinden geleni yapacağım.

kpss sınav içeriği

Ankara Kpss Matematik Özel ders öğretmeni Yalçın Algan iletişim : 0 532 664 85 61

Sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim. Yalçın ALGAN

Ankara Matematik Özel Ders sitemizi incelediniz mi?

 

 

1.472 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. Merve S. dedi ki:

    KPSS’yi Matematiği senden öğrendik biz.

    Yalçın hocam ile KPSS Matematik dersi için anlaşmıştık. Aslında benim hafiften biraz temelim vardı fakat soru çözümlerim uzun sürüyordu. Soruyu bir şekilde çözebiliyordum fakat zaman noktasında hiçte iyi değildim. İnternetten yaptığım araştırmalar sonucunda Yalçın hocamın en iyisi olduğuna karar verdim ve sonra derslere başladık. İşin dönüm noktası püf noktaları çok iyi aklıma kazıması oldu, soru çözme tekniğini çok bilimsel bir şekilde aklıma yerleştirdi. Ondan sonrası benim için çok kolaydı. Diğer derslerimiz çok eğlenceli gelmeye başladı ve benim için matematik temelden çıkıp bir oyun gibi görünmeye başladı. Ve bu hissin karşılığını da KPSS’de istediğim puanı alarak gerçekleştirdim. Artık atama sonuçlarını bekliyorum Allah herkesin yardımcısı olsun, selamlar. Merve S.

  2. Berna F. dedi ki:

    Yalçın hoca,

    KPSS denilince aklıma ilk gelen sizsiniz hocam. Sizden aldıklarım ve bana kattıklarınız sayesinde başarılı bir sonuç elde ettim. Kurslara gitmeyip yanınıza gelerek çok iyi yaptığımı düşünüyorum. Bire bir eğitimin katkısı etüt salonlarından daha iyi oluyor. Türkçe okuyup öğrenilecek bir şey ama sınavda avantaj sağlayan tek faktör matematiktir ben de o dersi ehlinden aldım. Bana kattıklarınız için size çok ama çok teşekkür ederim. Mektubumu okuyacak arkadaşlara da verebileceğim tek tavsiye şudur. Yalçın hocamı denemeden başka bir kurum ve kişi ile çalışmayınız. Alanında uzman bir kişi olduğu için size katacağı değer gerçekten paha biçilmez olacaktır. Berna F.

BİR YORUM YAZIN

HEMEN ARAYIN