Kpss Matematik Özel Ders ilk görüşmemizde öğrencimizin matematik seviyesini ölçmekteyiz. Kendi durumunu görmesi açısından bunu yapmaktayız. Seviye ve en iyi öğretim modeli tespit edildikten sonra Kpss sınavı ile ilgili sınav tarihine kadar haftalar hesaplanır, Sınav analizi, çalışma planı yaparız. Temel Matematik, Problemler, Geometri, Tablo grafik ve Sayısal mantık konuları bu haftalık tabloya yerleştirilerek bir yol haritası oluşturulur. Kpss sınavına girecek öğrencimize tüm Kpss Matematik sınav sorularını yayınlanan ve yayınlanmayan en son Kpss Matematik sınav sorularını gösteriyoruz ve yorumluyoruz.

Öğrencimize bir seviye ölçme testi uygulayıp onunla karşılıklı sorular çözmeye çalışırız. Biz bu çalışmayı yaparken hem kendisinin hangi seviyede olduğunu görmesini salıyoruz hem de öğrencimize uygun en iyi öğrenme modelini ve nasıl bir özel ders alması gerektiğini anlatırız.

Kpss sınavı içeriği, Kpss Matematik 5 bölümden oluşmaktadır. Temel Matematik Problemler Geometri Tablo Grafik ve Sayısal Mantık alanlarıdır.

Matematik Çalışma Yerimiz, ister evinizde, ister kızılayda kendi ofisimizde özel derslerimizi yapabiliriz.

Özel çalışma programı, Sınav konularını kalan haftalara bölüyoruz. Bu konu tablosundan öğrencimize de vermekteyiz. Öğrencimizde haftalık bu hafta hangi konulara çalışılacağını, soru çözeceğini bilecektir. Öğretmen de ne anlatacağını bilmektedir.

Ders Notlarımızda, Test tekniği ve uygulamaları, özel anlatımlar, özel kısa yollar, pratik çözümler, çözümlü soruları, kurgulayıcı soru tipleri, düşündüren soru tipleri, akıl yürütmeye dayalı sorular, mantıksal akıl yürütme soruları, muhakeme gücünü ölçme, analitik düşünceye dayalı sorular, sorgulamaya dayalı sorular, Sayısal Mantık, ödev testleri, sınav soruları, deneme soruları, hızlı soru çözüm teknikleri, yeni nesil sorular, günlük hayat problemleri, nokta atış soruları, konu çalışma soruları, uzun metinli sorular, güncel hayat problemleri, işlem hatalarını giderici temellendirme soruları, geometrik zeka, görsel Hafıza, ödevlendirme, sıfırlama tekniği, düşündüren kurgulatan sorular, işlem hatalarını ortaya çıkartan, işlem yeteneğini ölçen sorular,  formül çıkartma, yorumlama, tanımlama, geometrik düşünebilme, matematik diline çevirebilme, küçük örnek kurabilme, Şeklllerin geometrik yapısını anlayabilmesini sağlayan sorular, Sadeleştirme yapabilen, el pratiğini hızlandıran sorular, Yılların tecrübesi ile öğrencilerimizin takıldıgı basit soruları not ettiğim püf noktalı sorular, konu ile ilgili ÖSYM nin Tyt, Yks, Ales, Dgs, Kpss, Pmyo, Sat, Ib, Pısa sınav soruları, piyasada satılan yayınlardan seçme sorular, konu anlatımları, yılların tecrübesi ile hazırlanmış ders notlarımız ile öğrencinizi başarıya taşımaktadır.

Ek iş değil tek iş, 18 Yıllık Dershane ve Özel Ders tecrübesine sahip Yalçın ALGAN son beş yıldır sadece Özel ders vermekteyiz. Belgeli Yaşam ve Profesyonel Öğrenci koçu, Öğretmenlik sertifikası ile Yükseklisans ve Matematik Lisans Diplomamızı ilk görüşmemizde size göstermekteyiz. Çünkü bu konuda bir çok Matematik öğretmeni olmayan, tecrübesiz, diplomasız özel ders vermeye çalışan, ek iş olarak matematik özel ders vermek isteyen şahıslar vardır. Paranızı ve geleceğinizi riske atmayınız. Yıl içinde sadece 16 tane öğrencimiz olur. Sadece Özel ders öğrencilerimiz ile ilgilenmekte onların başarmaları için tüm enerjimi harcarım. Açı Dershaneleri, Final Dershaneleri, Sınav Dershaneleri, Çözüm Dershaneleri, Odtülüler Dershanesi, Ödül Dershaneleri başta gelmek üzere 18 yıldır dershanelerde çalıştım.

Matematik Watshapp grubumuz, Öğrencilerimiz yapamadığı sorularda takılmamaları için Matematik Whatsapp soru çözüm grubuna ekliyoruz ve soru sormalarını sağlıyoruz.

Kpss Sınav Soruları,  Ösym’nin yayınladığı sınav soruları ve en son yapılan yayınlanmayan Kpss sınav sorularının yanında Ales, Dgs sınav sorularını da incelemekteyiz.

Öğrencimizenasıl ders çalışması gerektiği hakkında tavsiyeler ve ödevlendirme çalışmaları yapmaktayız.

Kpss ye nasıl çalışmalısınız, KPSS uzun süreçli sınavdır. Bu sınavda ciddi bir başarı elde edilmeden arzu edilen sonuçlara ulaşmak mümkün olmayacaktır. Özellikle bu sınavda eğitim hayatı sürecinde görmediği derslerden de sorumlu olan kişiler oldukça fazla zorlanır. Bir ek destek alınması zorunludur. Bu desteğin uzman kişilerden alınması başarı için şarttır.  Dershanelerden alınan eğitimler bu sınavlarda başarı için yeterli olmayacaktır. Birebir özel ders alınması çok daha avantaj sağlar ve bilgilerin en kolay şekilde öğrenilmesine yardımcı olur.
Kişiye özel anlatım bilgilerin unutulmaması açısından da önemlidir. Hem bilgiler daha kalıcı hem de öğrenmesi çok daha kolay olacaktır.

Zamanında Başlanan Kpss Özel Matematik Dersi Başarı Getirir

Genel anlamda kapsamlı test sınavlarına hazırlanmak, zamanında, düzenli ve istikrarlı bir çalışma gerektirir. Kpss gibi okul sonrası sınavlara hazırlanmak ise, diğer kapsamlı sınavlara hazırlanmaktan daha zordur. Okul disiplininden kopmuş olmak, belki çalışma hayatı içinde olmak, tekrar çalışma düzenine girmeyi zorlaştırır. Kpss konularında ise en kapsamlı bölümü Türkçe ve matematik oluşturur. Türkçe bireysel düzenli çalışma ile üstesinden gelinebilirken, matematik konusunu bitirmek altyapı ile direkt alakalıdır. Matematik konusunda alt yapı iyi dahi olsa, bol soru çözmek ve test çözme konusunda hızlı olmak gerekir. Alt yapı zayıf ise bu konuda kesinlikle kpss özel matematik dersi alınması kesinlikle önerilir.

Akılda Kalıcı Kişiye Özel Anlatımla Kpss Matematikte Başarılı Olmak Mümkündür

Kpss konusunda ciddi bir hedef konulduysa, ilk olarak bu ana derslerin bitirilmesi gerekmektedir. Matematik konu başlıkları oldukça kapsamlı olduğundan, zamanında çalışmalara başlanılmalıdır. Bu konuda başarı garantili bir çözüm ise uzman bir matematik hocasından kpss özel matematik dersi alınması ile mümkün olabilecektir. Alınacak olan özel ders, zamanında verimli kullanılmasını sağlarken, verilecek olan düzenli ve yoğun bir eğitimle, matematik konusunda kısa zamanda aşama kaydedilebilir. Aynı zamanda alınan matematik özel ders yanında öğrenci koçluğu yapabilen bir matematik hocası ile çalışmak kpss kapsamındaki diğer dersler konusunda da motive edici olacaktır.

Bu konuda Ankarada kpss matematik dersi verenler arasında bulunan Yalçın Algan, hem size matematik konusunda yardımcı olabilecek hem de aldığı eğitimler ile size öğrenci koçluğu yapabilecek bir matematik hocasıdır.

İster Evinizde İster Kızılay Merkezde Kpss Özel Matematik Dersleri

Sınavlara hazırlık kitabı yazarlığı, 17 yıllık dershane ve özel ders deneyimi, pedagojik formasyon eğitim belgesi, profesyonel öğrenci koçu belgesi, yaşam koçu belgesi ve matematik başarı koçu belge sahibi olmasıyla Yalçın Algan, kpss özel matematik dersi konusunda donanımlı ve profesyonel bir eğitim vaat etmektedir. Ayrıca evde kpss özel ders matematik imkanına da sahip olan öğrenciler, isterlerse Kızılay merkezde de özel ders alabilirler. Ayrıca alınacak olan ve sizi kpss matematik konusunda adım adım başarıya götürecek olan eğitim kalitesine göre oldukça uygun fiyatlara bire bir ders alma imkanına kavuşacaksınız.

Belgeli yaşam koçu

Belgeli profesyonel öğrenci koçu

Matematik öğretmeni Yalçın algan

Özel ders iletişim : 0532 664 85 61 Ankara

Yorum yapın