Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders

8.Sınıf Matematik Özel Ders

8.Sınıf Matematik Özel Ders

8.Sınıf matematik özel ders notlarımızda öğrencilerin kazanımlarını dikkate alarak yorumlama, analiz yapma, eleştirel düşünme, sonuçları tahmin etme, problem çözme ve benzeri yeterlilikleri ölçecek nitelikte hazırlanmıştır. 8.Sınıf matematik özel dersimizde MOS sınavı için test tekniklerini, şıklardan bazen çözüme gidebilmeyi, turlama tekniğini, sıfırlama tekniğini kullanarak başarıya ulaşacağız. Kendi ödev testlerimizi elit kaynaklardan seçilmiş, nokta atış sorularından oluşmaktadır.

8.Sınıf matematik özel dersimiz birebirdiröğrenci bize daha rahat soru sorabilmektedir. Dershane yada okuldaki gibi dış etkenler olmaz (sesler, öksürmeler, hapşırmalar, burun çekmeleri vs…)

8.Sınıf matematik özel dersimizde öğrencimizin en uygun öğrenme metodunu, sınava kadar tüm öğrenme ve hedefe ulaşma metotlarını öğretip, sınavda  ve sınav anında bunlarda en hızlı çözüme ulaştıran hangisi ise onu kullanacağız.

8.Sınıf matematik özel ders öğrencilerimize öncelikle ösym ve meb’nın soru hazırlama mantığından yola çıkarak piyasadaki yayınları inceleyerek yılların tecrübesi ile hazırladığımız özel ders notlarının yanı sıra piyasadaki elit yayınları da çözmesini tavsiye etmekteyiz.

20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz.

8.Sınıf matematik özel ders verdiğimiz öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.

8.Sınıf matematik özel ders öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve disiplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

8.Sınıf matematik özel dersimizde amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.

8.Sınıf matematik özel dersimizi anlattığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır.

Matematik Özel ders ders yeri
8.Sınıf matematik özel ders verdiğimiz yer

İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz.

Öğrencimizin seviyesini, el pratikliğini, sorulara yaklaşımını, eksik kaldığı konuları, hangi konuları bilip bilmediğini, konuları öğrenirken yüzeysel mi yok sa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş ölçmekteyiz.

8.Sınıf matematik özel dersimizde size özel ders notlarımızı föyler halinde vereceğiz. Bu her bir konu föyünde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ösym ve meb’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

19 yıldır dershane ve özel ders tecrübesine sahibiz.

8.Sınıf matematik özel ders
Msü Matematik Özel Ders
8.Sınıf matematik özel ders

8.Sınıf matematik özel dersimizde konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyici kavram haritaları yaparak soru çözümlerinde bu kavram haritaları bize ışık tutmaktadır.

Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri WhatsApp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz.

Özellikle hafta sonları 5 saat süren matematik kamplarımız sayesinde öğrenciler öğretmenler eşliğinde sorular çözer ve ders çalışmaları sağlanır.

Online matematik testlerimiz ile farklı sorular görme şansına sahiptirler.

Online video dersler ile konuları tekrar tekrar dinleyebilirler

Özel ders öğrencilerimiz Türkiye’nin neresinde olursa olsun bizden uzaktan eğitim alabilirler.

Türkiye çapında Whatsapp Matematik Soru Çözüm grubumuz sayesinde çözülmeyen sorularınız kalmayacak. 5 Öğretmen arkadaşınıs sorularınızı çözmek için grubumuzda görev almaktadırlar.Msü Matematik Özel Ders

Başarı Garantisi İle Msü’de Başarılı Olmak

Konular görülmeye başladıkça eski konuların unutulmaması için tarama sınavı, Birkaç konuyu birbirine bağlayan soruları, Deneme soruları, ile öğrenilen bilgilerin unutulmamasını sağlamaktayız. 8.Sınıf matematik özel ders snava kadar ilgi, velilerimiz ile bilgi paylaşımı ve Öğrencimizin memnuniyeti, mutluluğu bizim referansımız için önemlidir.

Matematik konularını alt başlıklar halinde listeleyip çalışma, tekrar ve ödevlendirme yaparak pekiştirip konular bittikçe denemeler yapılır.

8.sınıf matematik özel ders ev ödevlerine yardım ediyoruz, proje ve performans ödevlerine yardım ediyoruz. Evinizde birebir-masa başı eğitimin kolaylaştırıcı avantajının farkına varabilirsiniz. Zamanını belirlemenin tamamen size ait olduğu özel ders imkanımızdan faydalanabilirsiniz, özel derslerimizde süre kısıtlaması yoktur.

8.sınıf matematik özel ders öğrencilerimize konu anlatımlı föy, elit kaynaklardan testler, daha önce Sbs, kolejler, özel okullar, askeri liseler ve bursluluk sınavında çıkmış tüm soruları konularına göre öğrenciye sunuyoruz.

8.Sınıf matematik özel ders MOS sınavı ile okul başarısının yanında öğrencilerimizin ortak sınavında başarılı olmasını sağlamak hedefindeyiz. Öğrencilerin kabusu olan ortak sınavlar 8.sınıfı da kabusa çevirmektedir. Bu sınıfta öğrencilere özel dersin yanında özel çalışma programı hazırlamak gerekmektedir. Bu çalışma programı özel dersle birbirini tamamlayıcı format ta uzun süreli programa tabi tutularak hazırlanması gereklidir.

6. ve 7.sınıfların matematik konularını tekrar etmeli sistemli ve verimli ders çalışmalı, Matematik konularında test tekniklerini ve pratik yolları öğrenmelidir. Matematik ve Geometri konularını eksiksiz öğrenmek için, Giderek zorlaşan sınav sisteminde diğer rakiplerinden her zaman önünde olmalıdır. İşte bizde sizi Sistemli Özel Matematik Dersi ile hazırlıyoruz.

Dershanelerde kayıtlı Öğrenci Sayısının Az Olması

Bu öğrencilerin hepsinin SAYISAL, EŞİT AĞIRLIK ve SÖZEL olmadığı,
Seviye sınıflarının oluşturulamaması,
Sınıflardaki her öğrenci seviyesinin eşit olmaması,
Öğretmenin sorduğu soruları sınıftaki iyi öğrencilerin hemen cevaplaması öğrencinizin sadece tahtada yazılanları defterine geçiriyor olması demektir. Düşünme eylemi gerçekleşememektedir.
Dershanede çalışan öğretmenin düşük ücretle çalışması, Çok sayıda derse giriyor olması,
Öğretmenin performansını düşürmekte ve artık sadece soruya cevap veren öğrencilerle derse devam etmesine neden olmaktadır.
Velilerin bu konuda duyarlı olması durumu biraz olsun düzeltse de öğretmen yavaş anlatırsa elindeki yıllık plana göre konuları yetiştirmesi mümkün olmayacaktır.
Ben dershane ortaklığı yaptığım dönemlerde dersler biter öğretmenler dağıldıktan sonra derste anlamayan öğrencilere etüd yapar ve evimize öyle giderdik çünkü bizler öğrencilere öyle söz vermiştik.

8.sınıfta Matematik Özel Dersinin yararları içinde en önemlisi sınava sağladığı katkıdır. Sınavda ki başarıya olduğu gibi öğrencinin sağlam temellerle atılmış bir matematik bilgisinin oluşması sağlanır. Aldığı özel derslerle disiplinli ve kendi isteğine bağlı bir çalışma programı edinir. Küçük yaşta edindiği sistemli çalışmayı ileride de geliştirerek başarıya ulaşabilir. Sınıf ortamında öğrenci her zaman konuları takip edemeyebilir.

Eğer öğrenci sınıftaki diğer arkadaşlarından geri düşmüşse, özel derslerle öğrencinin geri kaldığı konular belirlenir ve onlar hızlı bir şekilde tamamlanarak öğrencinin gerçek potansiyelini göstermesini sağlanır.

Öğrenci 8.sınıf matematik özel dersinin yararları olup olmadığını ortak sınavlarda aldığı sonuçlarla görür. Böylece temeli sağlam bilgiyi çabuk algılayabilecek sınavda hızlı çözüm üretebilecek seviyeye gelir. Öğrenci almış olduğu başarısız sonuçlardan dolayı bunalım yaşıyor olabilir. 

Öğretmenler olumlu, düzeltici geri bildirimleri öğrencinin hayal kırıklığının önüne geçer ve kendine güven kazanmasını sağlar. Derslerine karşı olumlu bir tutum geliştirir ve öğrencinin matematiğe küsmesini nefret etmesini engellemiş olur. Birebir özel ders çoktan seçmeli testlerden oluşan bu sınavlarda yüksek başarı göstermenizi sağlar.

Bire bir destek, öğrencilere standart testlerden daha yüksek puan almalarına yardım eder. 8.Sınıf matematik özel derslerle çoktan seçmeli testlerden oluşan bu sınavlarda yüksek başarı göstermenizi sağlar. Bire bir destek, öğrencilere standart testlerden daha yüksek puan almalarına yardımcı olunur.

8.sınıf öğrencilerimiz ile ders çalışmak, onları kendi isteğiyle ders çalışmaya zorlamak güçtür. Konuların birikmeye başlaması, yakın arkadaşlarının biraz yaramaz ve hareketli olması, okul arkadaşlarının derslerde yaptığı olumsuz davranışlar öğrenciyi derse motive edememektedir. 8.Sınıf matematik özel ders vermemizdeki amaç;velilerimiz tarafından da değişen müfredata ayak uydurma, pedagojik formasyon bilgisinin ve kendi yorgunluğununa fazlalığı öğrenciye çok zaman ayıramamasına neden olmaktadır. Öğrenci konularını biriktirmeye başlamış, yazılılardan orta seviyede not almış olması öğrenciyi de veliyi de huzursuz etmiştir. İşte bu adımda bir yardım gereklidir.

Öğrencinin dilinden anlayacak, onun psikolojisini anlayacak, onu başarıya taşıyacak bilgi birikimi ve müfredat takibini yapabilecek bir yardım gereklidir. Bu yardımın profesyonel olması, deneyimi ve tecrübesi ile kendini kanıtlamış bir öğretmen olması gerekmektedir. Yıllardır Eğitim sektörünün içinde, müfredatı ve sistemi iyi takip eden Eğitim Formasyon (Pedagojik Formasyon) belgeli Matematik Öğretmeni Yalçın Algan’dan 5.sınıf, 6.sınıf, 7.sınıf, 8.sınıf öğrencilerine 8.Sınıf matematik özel ders almalısınız.

Sınıf ortamında anlatılan ders genele hitap ettiği için bazı öğrencilere basit, bazılarına ise ağır gelebilmektedir. Bazı öğrencilerde ise belki basit bir ön bilgi, ya da ders öncesinde alınan özel ders konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır .

8.Sınıf matematik özel ders zayıf öğrencilerin ya da zengin öğrencilerin alması gereken bir profesyonel yardım olarak algılanmamalıdır. İyi veya çok iyi öğrenciler de özel ders yardımı almalıdır. Çünkü 1 saatlik özel ders; öğretmenin sınıfta anlattığı  5-6 saatlik derse bedeldir. Bire bir ilgi, verimli bir ders, öğrencinin istediği saatlerde olması, kuvvetli bir öğretmen-öğrenci ilişkisi olması, öğrenciye özel alatım metodu olması, daha fazla ilgi ve konsantrasyon olarak sayabiliriz.

Lgs 8.Sınıf Matematik Özel Dersin Önemi

Sistemli ve düzenli ders çalışma ve ödevlendirme bilinci sağlar, sorumluluk duygusu sağlar, rahatlıkla soru sorabilme öz güveni sağlar, derse olan ilgisinin artması sağlar, algının ve dikkatin artmasını sağlar, derse olan ön yargının azalması ve yok olmasını sağlar, diğer derslerinde kolaylıkla başarılacağı imajını verir ve yüksek başarı oranı sağlar.

Yalçın Algan 8.Sınıf Matematik Özel Ders farkı

Konuyu kavram haritaları ile alt başlıklara ayırıp hücre metotlu anlatım,
Nokta atış soruları ile Soru Tahmini yapma,
Çözümlü Sorulardan oluşan özenle seçilmiş sorular ile örnek soru hazinesi,
Kısayollar ve test çözme teknikleriyle arkadaşlarına fark attırma,
Turlama tekniği ile hızlı soru çözümü,
Konuyu kavrayıcı basitten zora doğru konuyu kavrayıcı sorular,
Seçilmiş kaynaklardan ödev testleri,
Konu Anlatım föyleri ile geniş konu anlatımı,
Konu ile ilgili ÖSYM’nin sorduğu tüm soruların detaylı anlatı,
Öğrenme imkanı yakalarsınız,
Kısa sürede daha düşük maliyetler ödersiniz,
Kişiye en uygun öğrenme yöntemleri bulursunuz,
Size en uygun zamanlama imkanı bulursunuz,
Evde yada ofiste ders alma imkanı bulursunuz,
Özel derslerde rahatsızlık duyacağınız kimse olmaz,
Sadece ihtiyacınız olan özel eğitim alırsınız,
Anlayana kadar tekrarlama imkanı yakalarsınız…

8.Sınıf Lgs matematik özel ders verdiğimiz semtler

Ankara’da Çankaya, Yenimahalle, Oran, Yıldız, İncek, Gazi Osman Paşa, Ümitköy, Çayyolu, Balgat, Çiğdem, Beytepe, Bilkent, Cevizlidere, Küçük ve Büyük Esat, Ayrancı, Kavaklıdere, Öveçler, Gölbaşı, Dikmen, Keklik Pınarı, Çukurambar, 100. Yıl, Bahçelievler, Emek, Kızılay, Kurtuluş, Dikimevi, Siteler, Tandoğan, Beşevler, Angora Evleri, Elvankent, Eryaman, Batıkent  ve daha birçok semtinde evinizde özel ders vermekteyiz.

Artık Ankara’nın tüm semtlerinde 8.Sınıf Lgs matematik özel ders vermekteyiz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.