Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders

Yaşamkent Matematik Özel Ders

Yaşamkent Matematik Özel Ders

Yaşamkent matematik özel ders öğretmeni matematik branşında her konuyla ilgili çeşitli örnekler göstermekte, olup her konu anlatımının ardından da çok sayıda soru ve testle öğrencilerin konuya hakimiyetini güçlendirmektedir. Yaşamkent matematik özel ders merkezimizde bireysel farklılıklar, ihtiyaçlar dikkate alınarak eğitim verilmektedir. Önceliğimiz öğrencinin akademik gelişimi ve kendisini değerli hissetmesidir.

Öğrencilerimizin yapamadığı soruları sormaları için whatsapp matematik soru çözüm grubumuza da katılabilirler.

whatsapp-matematik-soru-cozum-grubu

Ösym ve Meb’nin yaptığı tüm sınav sorularını inceler ve her yıl özel ders notlarımıza ekleriz.

yasamkent-matematik-ozel-ders

Özel ders öğrencilerimize öncelikle ösym ve meb’nın soru hazırlama mantığından yola çıkarak piyasadaki yayınları inceleyerek yılların tecrübesi ile hazırladığımız özel ders notlarının yanı sıra piyasadaki elit yayınları da çözmesini tavsiye etmekteyiz.

yasamkent-matematik-ozel-ders

20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz.

yasamkent-matematik-ozel-ders

Özel ders verdiğimiz öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.

yasamkent-matematik-ozel-ders

Özel ders öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve diziplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

yasamkent-matematik-ozel-ders

Özel dersimizde amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.

Özel dersimizi anlatıığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır.

yasamkent-matematik-ozel-ders

İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz.

Öğrencimizin seviyesini, el pratikliğini, sorulara yaklaşımını, eksik kaldığı konulaı, hangi konuları bilip bilmediğini, konuları öğrenirken yüzeysel mi yok sa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş ölçmekteyiz.

Özel dersimizde size özel ders notlarımızı föyler halinde vereceğiz. Bu her bir konu föyünde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ösym ve meb’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

yasamkent-matematik-ozel-ders

19 yıldır dershane ve özel ders tecrübesine sahibiz.

yasamkent-matematik-ozel-ders

Özel dersimizde konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyici kavram haritaları yaparak soru çözümlerinde bu kavram haritaları bize ışık tutmaktadır.

yasamkent-matematik-ozel-ders

Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri whatsapp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz.

yasamkent-matematik-ozel-ders

Özellikle hafta sonları 5 saat süren matematik kamplarımız sayesinde öğrenciler öğretmenler eşliğinde ssorular çözer ve ders çalışmaları sağlanır.

yasamkent-matematik-ozel-ders

Online matematik testlerimiz ile farklı sorular görme şansına sahiptirler.

yasamkent-matematik-ozel-ders

Online video dersler ile konuarı tekrar tekrar dinleyebilirler

yasamkent-matematik-ozel-ders

Özel ders öğrencilerimiz Türkiye’nin nereinde olursa olsun bizden uzaktan eğitim alabilirler.

yasamkent-matematik-ozel-ders

Matematik, öğrencilerin en çok sıkıntı yaşadığı derslerin başında gelmektedir. Halbuki doğru öğretmen ve öğretim metoduyla matematik çok kolay öğrenilebilecek bir derstir.

Yaşamkent matematik özel ders çalışma yerimiz, ister evinizde, ister Kızılay’da kendi ofisimizde özel derslerimizi yapabiliriz.

yasamkent-matematik-ozel-ders

Yaşamkent matematik özel ders talepleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Yaşamkent matematik özel ders , iş bulmak ya da devlet memurları açısından maaş artışı gibi farklı sebeplerden dolayı bazı insanlar için, 4 yıllık üniversite mezunu olmak büyük öneme sahiptir. Çeşitli durumlardan dolayı insanlar 2 yıllık yüksek okul tercih yapabilmektedir. Ancak dikey geçiş sınavı sayesinde 4 yıllığa yükseltme şansı verilmektedir. Açık öğretim mezunları ve ön lisans mezunları için sunulan bu fırsat, yılda bir kez gerçekleşmektedir.

Yaşamkent matematik özel ders ekibi olarak üniversite sınavına göre çok daha az insanın gerçekleştirdiği bu sınav aracılığıyla, 4 yıllığa çok daha kolay geçiş sağlanabilmektedir. Özellikle matematik açısından yüksek net çıkarmak, istenilen yere geçiş yapma imkanını daha fazla yükseltmektedir. Bu yüzden rakipleri geride bırakmak ve lisans mezunu olabilmek için, matematik özel ders fırsatı önemli bir olanak tanıyor. Arzu Edilen Üniversiteye geçiş imkanı İçin yaşamkent matematik özel ders Türkiye’nin farklı şehirlerinde arzu edilen herhangi bir üniversiteye 2 yıllıktan geçiş yapabilmek için, dikey geçiş sınavından yüksek bir puan almak gerekmektedir. Başarılı bir puan çıkarmak adına ise disiplinli, sabırlı ve kaliteli çalışma prensibi bunu sağlayabilmektedir.

Aşağıdaki Makalelerimizi okumanızı öneririz.

https://www.matematikozelders.com/neden-matematik-ozel-ders/
https://www.matematikozelders.com/matematik-kampi/
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.