Uzaktan Eğitim | Matematik Özel Ders | Matematik Test ve Videoları
Matematik Özel Ders

Ayt Matematik Özel Ders

Ayt Matematik Özel Ders

Ayt Matematik öğrenmek aslında bir emek işidir, bugün birçok öğrenci matematiğin zor olduğuna inanmaktadır. Ayt matematik özel ders ile birikmiş korkularından kurtulacaksınız. Matematikte sürekli tekrarlayan başarısızlıklar, alınan zayıf notlar, farklı isimlerle her zaman karşımıza çıkacak olan sınavlarda alınan eksi netler gibi sonuçlar bu korkuyu daha da büyütür. Bu durum sonucunda da öğrencilerde matematiğe karşı bir fobi oluşur.

İşte Ayt Matematik Özel Ders Gurur Tablomuz

İşte size Ayt Matematik Özel Ders verdiğimiz öğrencilerim ve başarılarından dolayı öğrencilerimi kutluyorum. ( 2019 )

ayt-matematik-ozel-ders
ayt-matematik-ozel-ders
ayt-matematik-ozel-ders
ayt-matematik-ozel-ders
ayt-matematik-ozel-ders
ayt-matematik-ozel-ders
ayt-matematik-ozel-ders
ayt-matematik-ozel-ders
ayt-matematik-ozel-ders

Matematik Öğretmeni Yalçın Algan’ın resmi web sitesidir.

yalcin-algan

Ösym ve Meb’nin yaptığı tüm sınav sorularını inceler ve her yıl özel ders notlarımıza ekleriz.

ayt-matematik-ozel-ders

Ayt matematik özel ders öğrencilerimize öncelikle ösym ve meb’nın soru hazırlama mantığından yola çıkarak piyasadaki yayınları inceleyerek yılların tecrübesi ile hazırladığımız özel ders notlarının yanı sıra piyasadaki elit yayınları da çözmesini tavsiye etmekteyiz.

ayt-matematik-ozel-ders

20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz.

ayt-matematik-ozel-ders

Ayt matematik özel ders verdiğimiz öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.

ayt-matematik-ozel-ders

Ayt matematik özel ders öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve diziplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

ayt-matematik-ozel-ders

Ayt matematik özel dersimizde amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.

Ayt matematik özel dersimizi anlatıığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır.

ayt-matematik-ozel-ders

İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz.

Öğrencimizin seviyesini, el pratikliğini, sorulara yaklaşımını, eksik kaldığı konulaı, hangi konuları bilip bilmediğini, konuları öğrenirken yüzeysel mi yok sa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş ölçmekteyiz.

Ayt matematik özel dersimizde size özel ders notlarımızı föyler halinde vereceğiz. Bu her bir konu föyünde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ösym ve meb’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

ayt-matematik-ozel-ders

19 yıldır dershane ve özel ders tecrübesine sahibiz.

ayt-matematik-ozel-ders

Ayt matematik özel dersimizde konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyici kavram haritaları yaparak soru çözümlerinde bu kavram haritaları bize ışık tutmaktadır.

ayt-matematik-ozel-ders

Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri whatsapp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz.

Msü Matematik Özel Ders

Özellikle hafta sonları 5 saat süren matematik kamplarımız sayesinde öğrenciler öğretmenler eşliğinde ssorular çözer ve ders çalışmaları sağlanır.

ayt-matematik-ozel-ders

Online matematik testlerimiz ile farklı sorular görme şansına sahiptirler.

ayt-matematik-ozel-ders

Online video dersler ile konuarı tekrar tekrar dinleyebilirler

ayt-matematik-ozel-ders

Ayt matematik özel ders öğrencilerimiz Türkiye’nin nereinde olursa olsun bizden uzaktan eğitim alabilirler.

ayt-matematik-ozel-ders

Türkiye çapında Whatsapp Matematik Soru Çözüm grubumuz sayesinde çözülmeyen sorularınız kalmayacak. 5 Öğretmen arkadaşınıs sorularınızı çözmek için grubumuzda görev almaktadırlar.

ayt-matematik-ozel-ders

Başarı Garantisi İle Ayt’de Başarılı Olmak

Aşağıdaki Makalelerimizi okumanızı öneririz.

https://www.matematikozelders.com/lgs-matematik-ozel-ders/
https://www.matematikozelders.com/msü-matematik-ozel-ders/

Önceki yıllarda çıkmış sorular konularına ayrılarak çözülmeli ve kesinlikle işlemediğiniz ve iyice çalışmadığınız konulardan soru çözülmeye çalışamamalıdır. Bu soru çözümleri esnasında sorular çözülemediği için zaten matematik korkumuz var artık uğraş dur. Bu anlamda yanlış uygulanan plan matematikten hepten uzaklaşılmış olunur. Bununla birlikte farklı periyotlarda bazen ayda bir bazen haftada veya on beş günde bir geriye dönük ara ara tekrarlar yapılmalı ve sonuçları daha iyi hale getirmek için bolca tekrar soru çözülmelidir. Matematikle ilgili problemleri olanlar birkaç sınıfta değerlendirmek mümkündür.

Ayt matematik özel dersinin öğretilmesinde yaşanan sıkıntıları çözmek adına yıllardır edindiğimiz tecrübelere dayanarak öğrencilerin matematik dersindeki temel eksiklerini gideriyoruz. Ayrıca işledikleri konularda hakimiyet sağlamaları için uyguladığımız tam öğrenme modelleriyle matematik dersini kolay anlaşılır ve keyifli hale getiriyoruz.

Ayt matematik özel ders verdiğimiz öğrencilerde matematik fobisini matematik tutkusu haline dönüştürüyoruz. Odaklanamama , öğrenme güçlüğü ,isteksizlik, ilgisizlik, ders başına oturamama, bir türlü plan yapamama gibi problemleri olan öğrencilere yönelik özel çalışmalar yapıyoruz.

Matematik şüphesiz ki en çok korkulan derslerden biridir. Formüller, rakamlar, hesaplamalar herkese çok da çekici gelmez. Hatta birçok öğrencinin korkulu rüyası matematik sorularıdır. Bu soruları çözmek bile istemiyor, her zaman doğru cevabı bulamayacağınız korkusu yaşıyorsanız, bizler size yardımcı olmak için buradayız.

Matematik herkesin kolayca anlayabileceği bir ders değildir. Özellikle kalabalık sınıflarda eğitim görüyor, sadece okuldan aldığınız eğitimle yeterli kalmaya çalışıyorsanız, matematik çığ gibi büyüyen bir korku yığını haline gelebilir. Bir öğretmenin kalabalık sınıflarda her öğrenci ile ilgilenmesi, hangi konuda eksikliğinin olduğunu bilmesi mümkün değildir. Özel ders alımında işte tam bu noktada başarı yakalanıyor.

Ayt matematik özel ders anlatan öğretmen, öğrencinin hangi konularda eksikliği olduğunu kolayca anlayacaktır. Matematik belirli temel kurallar ve teknikler üzerine kuruludur. Bu kurallar ve teknikler iyi öğrenilmediğinde kısa sürede unutulur ve üzerine alınan bilgilerde eksiklikler yaşanır. Özel ders bu eksikliğin kapatılması için en uygun yöntemdir.

Başarılı eğitim kadromuz size matematik eksiğinizi kapatmanızı sağlayacak teknikleri öğretecektir. Kısa süre içerisinde matematik netleriniz de artışı, sınıf içerisindeki başarınız sizi şaşırtacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Bilgi almaktan çekinmeyin