Öğretmeninizi seçmek için
Bulunduğunuz İli Seçiniz

Lgs Matematik Özel Ders

Lgs Matematik Özel Ders
Matematik özel ders

Lgs Matematik Özel Ders öğrencilerimizin hepsinin matematik sorularını çözebilecek seviye de eğitim verildiği kanıtlanmış ve tecrübemiz ile sabitlenmiştir.

Liselere Giriş Sınavı LGS‘de sadece Elit liseler ve Özel okulların kendi sınavlarını yaparak öğrenci alacak olması uyguladığımız başarılı yöntem sayesinde çocuklarınız LGS matematikte hedeflediği başarıyı yakalıyor. Artık diğer sınavlarda da olduğu gibi Lgs’de matematik soruları puanları önemli ölçüde etkilemektedir.

Lgs Matematik Özel Ders bölümündeki soruların gerek bilgi gerek test teknikleri yöntemlerimiz ile doğru şekilde cevaplandırılması çocuklarınızın hayalindeki liseye gidebilmesi için oldukça önemli rol oynamaktadır.

2018 Liselere giriş sınavı Haziran ayında yapılacak, bunların arasında açık uçlu soru olmayacak.

Soru sayısı   : 20 Fen, 20 Matematik, 20 Türkçe, 10 İnkılap tarihi, 10 Din kültürü ve ahlak bilgisi, 10 Yabancı dil olmak üzere 90 Soru sorulacaktır.

Sınav süresi : 135 dakika sürecektir.

2018 lgs

2018 lgs

www.matematikozelders.com ekibi ve Türkiye’nin diğer illerindeki Matematik öğretmeni üyelerimiz ile sürekli istişare dip bu zorlu sınavın çok iyi anlaşılması sadece tecrübemize hitap etmektedir. Ankara’da Lgs matematik özel ders veren Yalçın Algan tarafından mükemmel bir program ile çocuklarınıza sunuluyor.

Merkezi Ortak Sınav Mos Matematik Özel Ders verdiğimiz öğrencilere hazırladığımız program ile mutlak başarı hedeflenmiş, konuların düzenli tekrarı yapılması sağlanmış, her öğrencinin seviyesinin farklı olabileceği düşünülerek basit orta zor kalıplarda sorular seçilmiş hedef tam anlamıyla tutturulmaya çalışılmıştır.

Lgs matematik özel ders öğrencimizin günlük ders çalışması için düzenli ödevlendirmeler ve çözümlerin Watsap yardımıyla gönderilmesi, Yaşam koçu, başarı koçu ve pedogojik formasyon belgemizin olmasından kaynaklı yol gösterme, yönlendirme ve süreklilik arz eden bir çalışma sistemine alıştırmak hedefindeyiz.

17 yıllık özel ders tecrübemizi Lgs Matematik Özel Derste kullanacagız. Öğrencilerimizin istedikleri liseyi seçebilmeleri için Mos matematik sınavından çok iyi bir başarı elde etmelerini sağlayacagız. Mos Matematik Özel ders ile amaçlanan sınavdan önce sınav sorusuna benzer sorular çözmek, Mos matematik sınavında çıkan tüm soru türlerine yönelik beceri kazanmalarını sağlamaktır. Ankara’da çalıştırdığımız yüzlerce öğrenci progilinden öğrenilen, en çok hata yapılan soru tipleri, en çok takıldıkları işlem hataları, doğru bildiklerini düşündükleri ön öğrenmeler, sadeleştirmeler, kurgulayıcı yaklaşım, uzun metinli soru tipleri Lgs matematik özel ders veren profesyonel Matematik özel ders öğretmeni olarak Lgs için hazır olmalarını sağlıyoruz.

Lgs Matematik Özel ders Öğrencilerimiz ve öğrenci velilerimizin taşıdığı kaygıyı hissediyor, sınav öncesi hazırlık dönemindeki heyecanlarına ortak oluyoruz. Bu nedenle her dersimizin akılda kalıcı ve verimli şekilde anlaşılması oldukça önem arz etmektedir. 8.sınıf Lgs Matematik özel ders öğrencilerimizin eksik oldukları konulara çalışırken, tekrar yaparken ve ya ödev yaparken akıllarına takılan soruları bize Watshapptan atmaları için onları teşvik ediyoruz.

LGS özel matematik dersi öğretmeni olarak hem pedagojik yeterlilik, öğrenci sorumluluklarını da düşünerek sınav stresine meydan okuyor, stresin öğrenme üzerindeki olumsuz etkisini kırıyor ve başarılı bir Mos matematik sınavı için kendimizi hazırlıyoruz.

Başarı asla tesadüf değildir, işinizi şansa bırakmayın.

8.Sınıf matematik Özel Ders Makalemizi okudunuz mu?

Matematik Öğretmeni Yalçın Algan kimdir ?

 

ORTAÖĞRETİM Matematik özel ders

ORTAÖĞRETİM Matematik özel ders

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

HEMEN ARAYIN