Lgs Matematik Özel Ders

Lgs Matematik Özel Ders

2 Nisan 2020 tarihinde oluşturuldu.
Lgs Matematik Özel Ders

Lgs matematik özel ders ile kısa ve kısıtlı süre içerisinde öğrenci için en uygun program hazırlanarak iyi bir liseye yerleşmesi için gerekli tüm işlemler alanlarında uzman hocalar sayesinde gerçekleştirilir. Tüm Lgs matematik özel ders maratonu boyunca sabır ve sürekliliğin önemli etkenler olduğu unutulmamalıdır. Sınavda Matematikten 20 tane soru sorulacaktır. Sınav soruları çoktan seçmeli 4 şıklı test soruları olacak ve yanlış verilen cevaplar doğru cevapları götürmeyecektir. Yeni olan bu sınav kuralı öğrencilerin lehine olan bir gelişme olarak öne çıkmaktadır. Lgs sınavında en çok endişelenen bölümlerden birisi matematiktir.

Lgs Matematik Özel Ders

Lgs Özel Ders

Lgs Özel Ders öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri whatsapp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz. Türkiye çapında Whatsapp Matematik Soru Çözüm grubumuz sayesinde öğrencilerimiz özellikle yeni nesil soruları çözer, çözülemeyen soruları bize gönderir. Öğretmen arkadaşlarımız sorularınızı çözmek için grubumuzda görev almaktadırlar.

Lgs özel ders

Lgs özel ders öğrencilerimize öncelikle ösym ve meb’nın soru hazırlama mantığından yola çıkarak piyasadaki yayınları inceleyerek yılların tecrübesi ile hazırladığımız özel ders notlarının yanı sıra piyasadaki elit yayınları da çözmesini tavsiye etmekteyiz. 20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz.

Lgs matematik dersimizi anlattığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır.

Lgs matematik Özel Ders

Lgs Matematik Kursu

Meb’nin yaptığı tüm sınav sorularını inceler ve her yıl özel ders notlarımıza ekleriz. Lgs matematik kursu verdiğimiz öğrencilerimize Matematik sorularına nasıl çözüm bulacağımızı gösterir bir matematil kartı bir kavram haritası vermekteyiz.
Lgs matematik kurs öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve disiplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

Lgs matematik kursumuzda amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.

Yalçın ALGAN Lgs Matematik Özel Ders

İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz. Öğrencimizin seviyesini, el pratikliğini, sorulara yaklaşımını, eksik kaldığı konuları, hangi konuları bilip bilmediğini, konuları öğrenirken yüzeysel mi yok sa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş ölçmekteyiz. Özel dersimizde size özel ders notlarımızı föyler halinde vereceğiz. Bu her bir konu föyünde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ösym ve meb’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

Lgs sınavına hazırlanan öğrencileri için kurduğumuz Whatsapp Matematik Soru Çözüm Grubunda sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz. Grubumuza katılmak için TIKLAYINIZ

Lgs matematik özel dersimizde konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyici kavram haritaları yaparak soru çözümlerinde bu kavram haritaları bize ışık tutmaktadır. Özellikle hafta sonları 5 saat süren matematik kamplarımız sayesinde öğrenciler öğretmenler eşliğinde sorular çözer ve ders çalışmaları sağlanır. Online matematik testlerimiz ile farklı sorular görme şansına sahiptirler.

Ankara LGS Matematik Özel Ders

Temel Eğitimden Orta öğretime Geçiş Sınavı Liselere Giriş Sınavı LGS için son sınıf olan 8. Sınıf ile yeni bir eğitim serüveni için mutlaka iyi bir hazırlık gerekmektedir. Lgs matematik özel dersleri ile LGS sınavında başarılı sonuç ve iyi bir lisenin kapısı öğrencilere sonuna kadar açılmaktadır. 8.Sınıf öğrencileri için dönüm noktası olan LGS sınavına hazırlıkta özel ders almaları önemli nedenler arasında yer almaktadır. Öğrencilerin sınav maratonuna girebilmesi ve sağlıklı bir şekilde sınav hazırlıklarını tamamlayabilmesi için 8. Sınıf Matematik Özel Dersi iyi bir yardımcı olacaktır.

Liselere Giriş Sınavı Özel Ders

Sınıf öğrencilerin katıldığı Liselere Giriş Sınavı sadece 8. sınıf müfredatını kapsayacak. 135 dakika sürecek sınavda 90 çoktan seçmeli soru sorulacak. Sınav, sayısal ve sözel iki bölümden oluşmaktadır. Matematik, Fen ve Türkçe testinden 20’şer soru, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve Yabancı Dil testinden 10’ar soru yöneltilecek. Sınavda, 3 yanlış bir doğruyu götürecek.

Dershane ve özel ders deneyimi ile uzun yıllardır Matematik Başarı Koçu olarak hizmet veren Yalçın Algan’ın özel ders verme süreci tamamen öğrenci odağında gelişir. Öğrenci ile tanıştıktan sonra müfredat üzerinden ilerlemek yerine kendi hazırladığı deneme sınavları ile öğrencinin durumunu ölçen Yalçın Algan, öğrenciye özel bir çalışma programı hazırlar. Ders anlatımı ve ödevler Yalçın Algan tarafından mevcut kaynaklarından alınan Lgs odaklı örnekler ve sorular üzerinden yapılır. Öğrencilerini Lgs matematik özel ders süresi bittikten sonra telefon ile takip eden Yalçın Algan bir sonraki derse kadar geçen sürede öğrencilerin aklına takılan sorulara Whatsapp ya da telefon aracılığı ile cevap vermektedir. Her yönü ile öğrencinin başarısını hedefleyen ve öğrencilerinin başarıları ile gücüne güç katan Yalçın Algan ile matematik sorun olmaktan çıkar.

Neden Lgs Matematik Özel Ders Almalıyım?

Ders çalışma sürecinde önemli olan bazı noktalar vardır. Bilginin doğru bir şekilde aktarılması, bilginin pekiştirilmesi ve gerektiğinde tazelenmesi, öğrencinin yorucu olmayan bir şekilde yönlendirilmesi, öğrencinin takip edilmesi sınava hazırlık sürecinin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Lgs matematik özel ders sisteminde öğrencilerine tüm bu vazgeçilmezleri bir arada sunan Yalçın Algan 16 yıllık deneyimi ile öğrencilerinin başarısında rol oynuyor. Başarıya giden yolda Lgs matematik özel ders hizmeti ile öğrencilere birebir iletişim ve ders sonrası takip imkanı sağladığı için başarının anahtarı elde edilir.

Yalçın Algan öğrencilerin evinde ya da Kızılay’da bulunan etüt merkezinde birebir Lgs matematik özel ders hizmeti vererek yılların tecrübesini öğrencilerine aktarmaktadır.

Temel Eğitimden Orta öğretime Geçiş Sınavı olarak da bilinen Lgs Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen bir sınavdır. Sınavlar 8.sınıfta bir kez yapılmaktadır. Sınavların kaç oturum olacağı ise dersin yazılı sayısı ile belirlenmektedir. Eğitim hayatının devamlılığında büyük bir önemi olan Lgs sınavına hazırlanmak için çok farklı yöntemler bulunmaktadır. Öğrenciler özellikle zorlandıkları alanlarda özel ders ya da etüt aracılığı ile ilerleme kaydedebilirler. En çok destek ihtiyacı duyulan dersler arasında Matematik, Fen Bilgisi ve İngilizce dersleri yer almaktadır. Lgs matematik özel ders ihtiyaçlarında hem ailelerin hem de öğrencilerin 1 numaralı tercihleri arasında yer alan Yalçın Algan ile sınava hazırlık süreci stres olmaktan uzaklaşmaktadır.