Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders

Msü Matematik Özel Ders

Msü Matematik Özel Ders

Msü matematik özel ders sayesinde alanında uzman öğretmenlerden yeni sınav sistemi için nokta atışı sonuçlar alınabilir. Hem sayısal hem de sözel öğrenciler için, özel olarak alınacak matematik dersi, eksikleri gidermenin en doğru yoludur.

Msü Matematik Özel derste Yüksek Net Çıkarma İmkanı

Msü sınavı için matematikte doğruları arttırmak büyük öneme sahiptir. Bunun için matematiğin temel felsefesi olan soru üzerinden pratik çözümler sağlama yöntemini değerlendirmek gerekir. Bu ise alanında uzman matematik öğretmenleri ile yapılabilir. Birebir olarak alınacak matematik özel ders sayesinde bunu gerçekleştirmek mümkün. Farklı konular üzerinden detaylı eğitim uzman öğretmenler tarafından alınabilir. Ancak değişik soruları yine birebir şekilde öğretmenlere sormak suretiyle konuyu tamamen pekiştirmek mümkün. Böylece öz güven kazanan öğrenciler dikey geçiş sınavında başarılı olma potansiyelini en yukarıya çekebilir.

Ankara’da son 2 yılda Msü Matematik Özel Ders veren Matematik öğretmeni Yalçın Algan Msü sınavına hazırlık olarak Msü matematik özel ders vermektedir.

İşte 2019 MSÜ Formatımız

İşte size özel ders verdiğim öğrencilerim ve başarılarından dolayı öğrencilerimi kutluyorum. ( 2019 )

Matematik Öğretmeni Yalçın Algan’ın resmi web sitesidir.

Ösym ve Meb’nin yaptığı tüm sınav sorularını inceler ve her yıl özel ders notlarımıza ekleriz.

Msü Matematik Özel Ders
Msü Matematik Özel Ders

Özel ders öğrencilerimize öncelikle ösym ve meb’nın soru hazırlama mantığından yola çıkarak piyasadaki yayınları inceleyerek yılların tecrübesi ile hazırladığımız özel ders notlarının yanı sıra piyasadaki elit yayınları da çözmesini tavsiye etmekteyiz.

Msü Matematik Özel Ders
Msü Matematik Özel Ders

20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz.

Özel ders verdiğimiz öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.

Özel ders öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve diziplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

Msü Matematik Özel Ders
Msü Matematik Özel Ders

Özel dersimizde amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.

Özel dersimizi anlattığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır.

Matematik Özel ders ders yeri
Msü Matematik Özel Ders

İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz.

Öğrencimizin seviyesini, el pratikliğini, sorulara yaklaşımını, eksik kaldığı konulaı, hangi konuları bilip bilmediğini, konuları öğrenirken yüzeysel mi yok sa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş ölçmekteyiz.

Özel dersimizde size özel ders notlarımızı föyler halinde vereceğiz. Bu her bir konu föyünde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ösym ve meb’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

matematik-ozel-ders-notlari
Msü Matematik Özel Ders

19 yıldır dershane ve özel ders tecrübesine sahibiz.

Msü Matematik Özel Ders
Msü Matematik Özel Ders

Özel dersimizde konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyici kavram haritaları yaparak soru çözümlerinde bu kavram haritaları bize ışık tutmaktadır.

Msü Matematik Özel Ders
Msü Matematik Özel Ders

Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri whatsapp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz.

Özellikle hafta sonları 5 saat süren matematik kamplarımız sayesinde öğrenciler öğretmenler eşliğinde ssorular çözer ve ders çalışmaları sağlanır.

Msü Matematik Özel Ders
Msü Matematik Özel Ders

Online matematik testlerimiz ile farklı sorular görme şansına sahiptirler.

Msü Matematik Özel Ders
Msü Matematik Özel Ders

Online video dersler ile konuarı tekrar tekrar dinleyebilirler

Msü Matematik Özel Ders
Msü Matematik Özel Ders

Özel ders öğrencilerimiz Türkiye’nin nereinde olursa olsun bizden uzaktan eğitim alabilirler.

Msü Matematik Özel Ders
Msü Matematik Özel Ders

Türkiye çapında Whatsapp Matematik Soru Çözüm grubumuz sayesinde çözülmeyen sorularınız kalmayacak. 5 Öğretmen arkadaşınıs sorularınızı çözmek için grubumuzda görev almaktadırlar.

Msü Matematik Özel Ders
Msü Matematik Özel Ders

Başarı Garantisi İle Msü’de Başarılı Olmak

Msü Matematik sınavında çıkacak matematik soruları belirli konuları kapsamaktadır. Bu konu üzerinden yıllar içerisinde tecrübe sahibi olmuş uzman eğitmenler, özel derslerle öğrencileri hazırlıyor. Özellikle istenilen bölümü adına üniversitelere geçiş için rakipleri geride bırakmak gerekir. Bu konuda matematiğe ağırlık vermek ve çözüm odaklı farklı metotlara yönelmek, daha yüksek net çıkarma imkanı sunacaktır.

Özel Teknikler Üzerinden Soru Çözüm Desteği

Öğrenciler Msü sırasında zamanla yarışmaktadır. Kısa süre içerisinde sorular net olarak çözüme kavuşmalıdır. Farklı tekniklerle pratik soru çözme metotları üzerinden destek sağlayan eğitmenlerden, profesyonel hizmet alabilirsiniz. Matematik lisans diploması olan, pedagojik formasyon belgesine sahip, öğrenci koçluğu belgeli profesyonel eğitmenler site bünyesinde sizleri bekliyor. Detaylı olarak bu bilgilere bakabilir, öğretmenler ile iletişime geçebilir ve 4 yıllığa geçiş sınavında en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz. Uzun yıllar dershane tecrübesi kazanmış, etkili metotlarla öğrencilere doğru yaklaşım kapsamında profesyonel eğitmenlerle sınavı kazanabilirsiniz.

Öğrencilere özel verilen dersler dışında, yetişkinler içinde özel matematik dersleri amacına uygun bir şekilde verilebilmektedir. En çok özel matematik ders talebi kpss sınavına girecek adaylar tarafından talep edilmektedir. Kpss matematik özel ders faaliyetlerimiz konusuna özel daha önce çıkmış sorular baz alınarak, oluşturulmuş konular ile verilen eğitimlerdir. Bunun yanında üniversite eğitimlerini dört yıllığa tamamlamak isteyen ön lisans öğrencilerin girmesi gereken dikey geçiş sınavı için dgs matematik özel ders çalışmalarımızda bulunuyor. ayrıca üniversite yaşamı boyunca matematikten biraz uzaklaşmış, konulara hakimiyetini yitirmiş ve test tekniği zayıflamış bireyler için oldukça yararlı olacak olan matematik özel dersleri arasında yüksek lisans yapmak isteyen kişiler için geçmeleri gereken sınav olan ales içinde özel ders alabilirler. Yine ales matematik özel ders programımız, bu sınav özelinde bir dizine sahip olup, kişilerin sınavlardan başarılı olmaları için hızlandırılmış programda matematik eğitimi sunar.

Matematik Öğretmeni Yalçın ALGAN

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.