Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders

9.Sınıf Matematik Özel Ders

9.Sınıf Matematik Özel Ders

Öğrencilerimize 9.Sınıf Matematik Özel Ders vererek okuduğu liseden üniversiteye geçiş aşamasında bir köprü görevi görmek için onlara öncelikle matematik başarı koçluğu yapmaktayız. Öğrencimize hedef belirleme konusunda mesleki bilgilendirme sohbetleri yaparak önünü açmayı hedefliyoruz. Haftalık çalışacağı konuların planlanması, ders çalışma alışkanlığının kazandırılmasını hedeflemekteyiz. Özel dersler vererek Matematik ve geometri alanında Temel eksikliğini giderici tarzda anlatım yapıyoruz. Özel soru çözüm metotlarımız, elit kaynaklardan ödev testleri, takibi, konuyu kavrayıcı basitten zora testler ile derslerinin daha iyi olması için çalışmaktayız.

9.Sınıf Matematik Özel Derste Mutlak Başarı

Matematik Öğretmeni Yalçın Algan’ın resmi web sitesidir.

yalcin-algan
9.Sınıf Matematik Özel Ders

Ösym ve Meb’nin yaptığı tüm sınav sorularını inceler ve her yıl özel ders notlarımıza ekleriz.

9.sınıf matematik özel ders
9.Sınıf Matematik Özel Ders

9.sınıf matematik özel ders öğrencilerimize öncelikle ösym ve meb’nın soru hazırlama mantığından yola çıkarak piyasadaki yayınları inceleyerek yılların tecrübesi ile hazırladığımız özel ders notlarının yanı sıra piyasadaki elit yayınları da çözmesini tavsiye etmekteyiz.

9.sınıf matematik özel ders
9.Sınıf Matematik Özel Ders

20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz.

9.sınıf matematik özel ders
9.Sınıf Matematik Özel Ders

Özel ders verdiğimiz öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.

9.sınıf matematik özel ders
9.Sınıf Matematik Özel Ders

9.sınıf matematik özel ders öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve disiplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

9.sınıf matematik özel ders
9.Sınıf Matematik Özel Ders

9.sınıf matematik özel dersimizde amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.

9.sınıf matematik özel dersimizi anlattığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır.

Matematik Özel ders ders yeri
9.Sınıf Matematik Özel Ders

İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz.

Öğrencimizin seviyesini, el pratikliğini, sorulara yaklaşımını, eksik kaldığı konulaı, hangi konuları bilip bilmediğini, konuları öğrenirken yüzeysel mi yok sa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş ölçmekteyiz.

9.sınıf matematik özel dersimizde size özel ders notlarımızı föyler halinde vereceğiz. Bu her bir konu föyünde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ösym ve meb’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

19 yıldır dershane ve özel ders tecrübesine sahibiz.

9.sınıf matematik özel ders
9.sınıf matematik özel ders

9.sınıf matematik özel dersimizde konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyici kavram haritaları yaparak soru çözümlerinde bu kavram haritaları bize ışık tutmaktadır.

9.sınıf matematik özel ders
9.sınıf matematik özel ders

Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri whatsapp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz.

Özellikle hafta sonları 5 saat süren matematik kamplarımız sayesinde öğrenciler öğretmenler eşliğinde sorular çözer ve ders çalışmaları sağlanır.

9.sınıf matematik özel ders
9.sınıf matematik özel ders

Online matematik testlerimiz ile farklı sorular görme şansına sahiptirler.

Online video dersler ile konuları tekrar tekrar dinleyebilirler

9.sınıf matematik özel ders
9.sınıf matematik özel ders

Özel ders öğrencilerimiz Türkiye’nin neresinde olursa olsun bizden uzaktan eğitim alabilirler.

Türkiye çapında Whatsapp Matematik Soru Çözüm grubumuz sayesinde çözülmeyen sorularınız kalmayacak. 5 Öğretmen arkadaşınıs sorularınızı çözmek için grubumuzda görev almaktadırlar.

9.sınıf matematik özel ders
9.sınıf matematik özel ders

Evde 9.Sınıf Matematik özel Ders

Ev ödevlerine yardım ediyoruz. Evinizde birebir-masab aşı eğitimin kolaylaştırıcı avantajının farkına varabilirsiniz. Zamanını belirlemenin tamamen size ait olduğu özel ders imkanımızdan faydalanabilirsiniz. 9.sınıf matematik özel ders ile sınıf sınıf konularına göre düzenlenmiş konu anlatım föylerimiz, konu konu düzenlenmiş ÖSYM’nin sorduğu tüm sınav soruları, yıl yıl sınav kitapçıkları ve soruların yorumu,

9.sınıf matematik özel derslerimizde süre kısıtlaması yok, föylerimiz hediye, Özel soru çözüm metodlarımız, yazılıya hazırlık nokta atış soruları ve yılların tecrübesiyle çıkabilecek muhtemel soruların tahmini, elit kaynaklardan ödev testleri ve takibi, konuyu kavratıcı basitten zora testler, hepsi ve daha fazlası bizde…

9.Sınıfta öğrencilerin Lgs’den sonra sınav deneyimlerine devam ederek uzun ve bir o kadar yorucu bir yarış olan üniversite giriş sınavları için temel oluşturmak ve okul başarısına katkıda bulunmak, başarısız olunan derslerde birebir eğitim imkanı sağlanmaktadır.

Bu sınıflarda öğrencinin konu eksiğine direk nokta atışı yapılmaktadır. 9.sınıf matematik özel ders öğrencilerin sorunlarından bir tanesi ergenlik çağını geçiriyor olmalarıdır. Öğrencilerin motivasyonunu yüksek tutup onlara matematik özel dersini öğrenci koçluğu desteğiyle vermek gerekmektedir.

9 sınıfta 6,7 ve 8 ile çok fazla alakalı konu olmadığını sanırsınız fakat bu kesinlikle yanlıştır. Çünkü 9. Sınıfta işlenen tüm konular 6,7 ve 8 sınıflarda öğrendiğiniz matematiği içinde barındırır ve işlem çözümlerinde çok kullanmanız gerekir. Fakat siz öğrenmezseniz temeliniz git gide zayıflar ve anlamama zinciri oluşur. Örneğin 8. Sınıf öğrendiğiniz kareköklü sayıları 9. Sınıfta farklı taraflarını göreceğinizden eski öğrendiklerinizin aklında olması lazım. Fakat siz bu konuyu daha önce yapmamışsanız bu konuyu da kavrayamazsınız.

Bu sıkıntılara yer vermemek için eğer ki temel eksikliğiniz mevcutsa bunları kapatmak için özel matematik dersleri alabilirsiniz. Fakat dershaneleri pek tercih etmemeniz sizin yararınıza olacaktır. Çünkü dershanelerde sürekli olarak test ve okulda ders işlenir gibi temel anlatılmadan konu anlatımı yapılır. Bu yüzden temelinizi yine de yükseltemezsiniz. Fakat 9.sınıf matematik özel ders ile birebir ders işlediğinizden hocanızın size temel anlatmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle tüm temel eksikliğinizi kapatır ve tüm konularda daha başarılı olursunuz. Bunun yanı sıra anlamama zincirini de rahatlıkla kırabilir ve artık anlatılan konuları daha rahat anlamaya başlayabilirsiniz.

8.sınıftan sonra yeni bir öğretim sistemine geçen öğrenci 9.sınıfta matematik dersinde 6-7-8.sınıflarda matematikte gördüğü konuların tümünü 1 senelik süreçte görürler. Ayrıca YGS deki soruların hepsi 9.sınıfta matematik dersinde gördüğü konulardandır. Sizde 9.sınıf matematik dersindeki konuları çok iyi öğrenmek ve Tyt’ye şimdiden hazır duruma gelmek istiyorsanız bizden özel ders alabilirsiniz.

Matematik dersinde başarıya alışmak istiyorsanız bizi arayın. 9.sınıf bizim için o kadar önemli ki Tyt sınavının temelleri ve konu içeriği bu sınıfta kazanılmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.