Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders

6.Sınıf Matematik Özel Ders

6.Sınıf Matematik Özel Ders

Öğrencilerimize 6.Sınıf Matematik Özel Dersimizde okulda gördüğü ve lgs sınavına taban oluşturacak şekilde matematik temelini güçlendiriyoruz. Gördüğü matematik konularını yeni pratik test teknikleriyle eksiksiz öğretiyorum. 6.sınıf matematik öğrencilerin zihinden yalın işlemlerin yan sıra bilinmeyenlerle karşılaştığı ilk sınıftır. 6.Sınıf Matematik Özel Derste kendi özel test ve konu anlatımız ile daha çok örnek çözecek bir anlamda ufku genişleyecektir.

Ösym ve Meb’nin yaptığı tüm sınav sorularını inceler ve her yıl özel ders notlarımıza ekleriz.

6-sinif-matematik-ozel-ders

6.Sınıf Matematik Özel Ders öğrencilerimize öncelikle ösym ve meb’nın soru hazırlama mantığından yola çıkarak piyasadaki yayınları inceleyerek yılların tecrübesi ile hazırladığımız özel ders notlarının yanı sıra piyasadaki elit yayınları da çözmesini tavsiye etmekteyiz.

6.sınıf matematik özel ders

20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz.

6.Sınıf Matematik Özel Ders verdiğimiz öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.

Öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve diziplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

6.sınıf matematik özel ders

Öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.

6.Sınıf Matematik Özel Dersimizi anlattığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır.

Matematik Özel ders ders yeri
Matematik Özel ders ders yeri

İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz.

Öğrencimizin seviyesini, el pratikliğini, sorulara yaklaşımını, eksik kaldığı konulaı, hangi konuları bilip bilmediğini, konuları öğrenirken yüzeysel mi yok sa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş ölçmekteyiz.

6.Sınıf Matematik Özel Dersimizde size özel ders notlarımızı föyler halinde vereceğiz. Bu her bir konu föyünde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ösym ve meb’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

matematik-ozel-ders-notlari

19 yıldır dershane ve özel ders tecrübesine sahibiz.

6.sınıf matematik özel ders

6.Sınıf Matematik Özel Dersimizde konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyici kavram haritaları yaparak soru çözümlerinde bu kavram haritaları bize ışık tutmaktadır.

6-sinif-matematik-ozel-ders

Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri whatsapp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz.

Özellikle hafta sonları 5 saat süren matematik kamplarımız sayesinde öğrenciler öğretmenler eşliğinde ssorular çözer ve ders çalışmaları sağlanır.

6-sinif-matematik-ozel-ders

Online matematik testlerimiz ile farklı sorular görme şansına sahiptirler.

6-sinif-matematik-ozel-ders

Online video dersler ile konuarı tekrar tekrar dinleyebilirler

6.sınıf matematik özel ders

6.Sınıf Matematik Özel Ders öğrencilerimiz Türkiye’nin nereinde olursa olsun bizden uzaktan eğitim alabilirler.

6-sinif-matematik-ozel-ders

Türkiye çapında Whatsapp Matematik Soru Çözüm grubumuz sayesinde çözülmeyen sorularınız kalmayacak. 5 Öğretmen arkadaşınıs sorularınızı çözmek için grubumuzda görev almaktadırlar.

6-sinif-matematik-ozel-ders

Başarı Garantisi İle Msü’de Başarılı Olmak

Özel Derste Amacımız

Derslerimizden sonra da ödevlerini rahatlıkla yapabilecek seviyeye gelmiş olacaktır. Amacım öğrenciye ”öğrenmeyi öğretmek” ve öğrenciye analiz yeteneği kazandırmaktır. İlkokulda okuyan ya da okula henüz yeni başlayan çocuklarınıza, 6.Sınıf Matematik Özel Ders ile okul derslerine yönelik müfredata uygun sistemli ve planlı bir öğrenim imkanı sunarak çocuğunuzun eğitimine, okula yeni başladığı bu ilk yıllarda katkıda bulunuyor, temelini sağlamlaştırıyorum.

Özel ders desteği sağlam ve kalıcı bir bilgi birikimine sahip olmasıyla birlikte gelecekte liseye giriş, hatta üniversiteye giriş sınavlarına hazırlığa kadar geçireceği süreçte eksiksiz ve sıkıntısız bir eğitim yatırımı olacaktır. 6.Sınıf Matematik Özel Ders ile çoğu öğrencilerimizin en büyük şikayeti ilköğretim düzeylerinde tam olarak oturtamadıkları temel eksikliği olduğundan siz velimizin, henüz ilköğretim düzeyinde okuyan çocuğunuza aldıracağınız özel ders takviyesiyle bu sorunu ortadan kaldıracak ve geleceğe en değerli yatırımı yapmış olacaksınız.

Ev ödevlerine yardım, proje ve performans ödevlerine yardım ediyorum. Evinizde birebir masa başı eğitimin kolaylaştırıcı avantajının farkına varabilirsiniz. Zamanını belirlemenin tamamen size ait olduğu özel ders imkanımızdan faydalanabilirsiniz.

İlköğretim öğrencileri için 6.Sınıf Matematik Özel Ders ilk bakışta bir çok insanın yadırgadığı ve özel ders almak için gerek duyulmadığına inandığı bir durumdur. 5.sınıftan mezun olan öğrenciler bu beş senelik eğitimlerinde görmüş oldukları matematik konularını ağrılıklı olarak görsel yöntemlerle öğrenmişlerdir.

6.,7. ve 8.sınıflarda görecekleri konular önceki gördükleri matematik konularına benzerlik gösterse de artık görsellikle değil bilinmeyen ifadelerle çözümler yapılacaktır. Bu durumda ilk öğretimde matematik dersinde çok başarılı olan bir öğrencinin 6.sınıfta anlama zorluğu çekmesine sebep olmaktadır.

İlk öğrenimini tamamlamış öğrenciler ortaokula başlangıç yapmaktadır. 6 ve 7. sınıflar ders bazında branşlaşan kilit sınıflardandır. Öğrenciler bu bakımdan şu gibi sorunlarla karşılaşıyorlar. İlk öğrenimde temel seviyesi düşük olan öğrencilerin bir üst konuyu anlayamaması temel eksikliğinden kaynaklandığı için uzman öğreticiler için sorunların anlaşılması daha kolaydır.

Dersi grup halinde aldıkları için anlamanın gerçekleşmemesi ve anlamadığı soruları soramama, ders çalışırken dikkat dağınıklığı yaşaması, bu gibi sorunlar öğrenciyi başarıya taşıyamamaktadır. 6.sınıfta öğrenci matematik dersi konularında ve sorularında bilinmeyenli işlemle ilk kez tanışır. Bu yüzden 5.sınıfa kadar matematik dersinden hiçbir problem yaşamayan öğrenci 6.sınıfta zorlanabilir. Hatta matematik dersi öğrenciye anlaşılmayan bir ders haline gelebilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.