Uzaktan Eğitim | Matematik Özel Ders | Matematik Test ve Videoları
Matematik Özel Ders

Yks Matematik Özel Ders

Yks Matematik Özel Ders

Matematik öğrenmek aslında bir emek işidir, başlı başına bir girişimdir. Tam da bu durumda Yks matematik özel ders bir girişim, bir adım atmak anlamında eylemsizliği yok eder. Matematikten başarılı olamadıklarından dert yananlar, matematiğin zor olduğuna inananlar Matematik öğretmeni Yalçın Algan ile birikmiş korkulardan kurtulmaktadır.

Yks Matematik Özel Ders Gurur Tablomuz

İşte size Yks Matematik Özel Ders verdiğimiz öğrencilerim ve başarılarından dolayı öğrencilerimi kutluyorum. ( 2019 )

yks-matematik-ozel-ders
yks-matematik-ozel-ders
yks-matematik-ozel-ders
yks-matematik-ozel-ders
yks-matematik-ozel-ders
yks-matematik-ozel-ders
yks-matematik-ozel-ders
yks-matematik-ozel-ders
yks-matematik-ozel-ders
yks-matematik-ozel-ders
yks-matematik-ozel-ders
yks-matematik-ozel-ders

Matematik Öğretmeni Yalçın Algan’ın resmi web sitesidir.

yalcin-algan

Ösym ve Meb’nin yaptığı tüm sınav sorularını inceler ve her yıl özel ders notlarımıza ekleriz.

yks-matematik-ozel-ders

Yks matematik özel ders öğrencilerimize öncelikle ösym ve meb’nın soru hazırlama mantığından yola çıkarak piyasadaki yayınları inceleyerek yılların tecrübesi ile hazırladığımız özel ders notlarının yanı sıra piyasadaki elit yayınları da çözmesini tavsiye etmekteyiz.

yks-matematik-ozel-ders

20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz.

yks-matematik-ozel-ders

Yks matematik özel ders verdiğimiz öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.

yks-matematik-ozel-ders

Yks matematik özel ders öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve diziplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

yks-matematik-ozel-ders

Yks matematik özel dersimizde amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.

Yks matematik özel dersimizi anlatıığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır.

yks-matematik-ozel-ders

İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz.

Öğrencimizin seviyesini, el pratikliğini, sorulara yaklaşımını, eksik kaldığı konulaı, hangi konuları bilip bilmediğini, konuları öğrenirken yüzeysel mi yok sa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş ölçmekteyiz.

Yks matematik özel dersimizde size özel ders notlarımızı föyler halinde vereceğiz. Bu her bir konu föyünde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ösym ve meb’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

yks-matematik-ozel-ders

19 yıldır dershane ve özel ders tecrübesine sahibiz.

yks-matematik-ozel-ders

Yks matematik özel dersimizde konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyici kavram haritaları yaparak soru çözümlerinde bu kavram haritaları bize ışık tutmaktadır.

yks-matematik-ozel-ders

Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri whatsapp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz.

Msü Matematik Özel Ders

Özellikle hafta sonları 5 saat süren matematik kamplarımız sayesinde öğrenciler öğretmenler eşliğinde ssorular çözer ve ders çalışmaları sağlanır.

yks-matematik-ozel-ders

Online matematik testlerimiz ile farklı sorular görme şansına sahiptirler.

yks-matematik-ozel-ders

Online video dersler ile konuarı tekrar tekrar dinleyebilirler

yks-matematik-ozel-ders

Yks matematik özel ders öğrencilerimiz Türkiye’nin nereinde olursa olsun bizden uzaktan eğitim alabilirler.

yks-matematik-ozel-ders

Türkiye çapında Whatsapp Matematik Soru Çözüm grubumuz sayesinde çözülmeyen sorularınız kalmayacak. 5 Öğretmen arkadaşınıs sorularınızı çözmek için grubumuzda görev almaktadırlar.

yks-matematik-ozel-ders

Başarı Garantisi İle yks’de Başarılı Olmak

Aşağıdaki Makalelerimizi okumanızı öneririz.

Aşağıdaki Makalelerimizi okumanızı öneririz.

https://www.matematikozelders.com/lgs-matematik-ozel-ders/
https://www.matematikozelders.com/msü-matematik-ozel-ders/

Matematikte sürekli tekrarlayan başarısızlıklar, alınan zayıf notlar, farklı isimlerle her zaman karşımıza çıkacak olan sınavlarda alınan eksi netler gibi sonuçlar bu korkuyu daha da büyütür. Bu durum sonucunda da öğrencilerde Yks matematik özel ders karşı bir fobi oluşur.

Öğrencilerin başarısızlığından sadece onları suçlamak da aslında pek doğru değildir. Çünkü eğitim sisteminiz içerisinde de bir takım yanlışlıklar yok. Bunun yanında başarısız öğretmenleri de ilave etmek yerinde olabilir. Örnek vermek gerekirse, müfredatta çok ağır konuların  bulunduğunu söylemek mümkündür. Bu nedenle Yks matematik özel ders öğrenci bu konuyu kavramakta zorluk çekebilir ve bu konu diğer konularla da bağlantılı olabilir. Öğretmen ise hazırlanan yıllık plana göre hareket ettiği için sınavda öğrencinin notunu verir ve devam eder. Konunun kavranılıp kavranılmadığı da üzülerek söylüyorum ki bazı öğretmenler tarafından önemsenmeyebiliyor. Sonuç olarak başarısızlık, ve öğrenilmesi gereken ancak öğrenilmeyen bir konu öğrencinin omuzlarında kalıyor. Müfredattaki diğer konu da bir önceki konu ile bağlantılı olduğu için o konu da kavranamadan geçiliyor ve bu zincirleme bir reaksiyon olarak devam edip, gidiyor. Öğrencinin bilincinde ise, matematik zor derstir, inancı bir miras halinde yer ediniyor.

Günümüzde hayatımızın her noktasında bağımlı olduğumuz sayıların temelidir. Fakat olay bir Yks matematik özel ders olarak düşünüldüğünde öğrencilerimiz için karmaşıklaşan bir sistem bütünü gibi görünüyor. Biz eğitimci olarak hayatımızda basit olan bu sayılar sistemini öğrencilerimize anlaşılır bir dilde anlatmak ve anlattıklarımızı kavratmak tek hedefimizdir. Bu hedefimiz doğrultusunda öğrencimizin matematik dersine olan ilgisini artırmak ve başarıya çıkan yolda bir adım daha ileriye taşımak tek amacımızdır.

Matematik öncelikle öğrenilirken sorgulanmaması gereken bir derstir. Neden matematik öğreniyoruz değilde, acaba matematik öğrenmek benim için neden zor bunu sormalıyız kendimize.  Yks matematik özel dersinin öğretilmesinde yaşanan sıkıntıları çözmek benim için çok kolay. Çünkü 14 yıllık tecrübemiz, istenilen tüm kaynaklardan sunabileceğimiz hizmetlerimiz var. Ayrıca işledikleri konularda hakimiyet sağlamaları için uyguladığımız tam öğrenme modelleriyle matematik dersini kolay anlaşılır ve keyifli hale getiriyoruz.

Yks matematik özel ders verdiğimiz öğrencilerde, sınavlardaki başarıları onların daha önce matematiğe bakış acılarını değiştirmiş ve daha neler yapabileceğini göstermemize yardımcı olmuştur. Matematik olmadan başarı olmayacağını unutmamak gerekir. Çevreden aldıkları olumsuz etkiler ve matematiğe bakış açısından kaynaklanan odaklanamama , öğrenme güçlüğü, isteksizlik, ilgisizlik, ders başına oturamama, bir türlü plan yapamama gibi problemler matematiğin öğrenilemeyeceği izlenimi bırakmaktadır. Ben bu tür öğrencilerime özel çalışma testleri yaparak bu ön yargılarını yıkmayı hedefliyorum.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Bilgi almaktan çekinmeyin