Matematik Özel Ders
Matematik Özel Ders

7.Sınıf matematik Özel Ders

7.Sınıf matematik Özel Ders

7. sınıf matematik özel ders vermemizdeki amaç öğrencilerimizin okul başarılarını artırmak, seneye yapılacak olan Lgs sınavında başarılı olmalarını sağlamaktır. 7.Sınıf matematik dersi, 6.sınıfta bilinmeyenlerle işlem yapmayı öğrenmiş öğrenci için orta seviyeli bir ders gibi gelecektir. Fakat 6.sınıfta bu temeli tam alamamış bir öğrenci için çok zor ve anlaşılmayan bir ders olacaktır.

Ösym ve Meb’nin yaptığı tüm sınav sorularını inceler ve her yıl özel ders notlarımıza ekleriz.

7.Sınıf Matematik Özel Ders
7.Sınıf matematik Özel Ders

7.Sınıf Matematik Özel Ders öğrencilerimize öncelikle ösym ve meb’nın soru hazırlama mantığından yola çıkarak piyasadaki yayınları inceleyerek yılların tecrübesi ile hazırladığımız özel ders notlarının yanı sıra piyasadaki elit yayınları da çözmesini tavsiye etmekteyiz.

7.Sınıf Matematik Özel Ders
7.Sınıf matematik Özel Ders

20 yıl boyunca özel ders vermekteyiz ve hangi öğrenci nerede takılır, sorulardaki püf nokta nedir bunları biliriz. Öğrencilerimizin de bu noktalarda takılacağını düşünmekteyiz.

7.Sınıf Matematik Özel Ders verdiğimiz öğrencilerimize Matematik ve Geometri sorularına nasıl yaklaşacağını gösterir bir ders notu vermekteyiz.

7.Sınıf Matematik Özel Ders öğrencilerimize sınavın tüm konu listesini yapıp kalan haftalara dağıtarak bir konu tablosu yapmaktayız ve bir nüshası öğrencimizde kalmaktadır. Öğrenci de öğretmen de o hafta hangi konu anlatılacağını bilir ve disiplinli olarak dersler planlanır. Konuların yetişmeme sorunu ortadan kalkar.

7.Sınıf Matematik Özel Ders
7.Sınıf matematik Özel Ders

7.Sınıf Matematik Özel Dersimizde amacımız öğrencimize sınava girmeden önce sınav sorusuna benzer soruları göstermektir ki sınavda o el pratikliğini kullanarak hem zamana ve hem de bilgiyi kullanmayı hızlı yapabilsin.

7.Sınıf Matematik Özel Dersimizi anlattığımız bir çok yer vardır. İsterseniz dersinizi evinizde daha rahat olabileceğinizi düşünerek evinizde de alabilirsiniz. Herhangi bir ücret farkı yansıtılmamaktadır.

İlk görüşme dersimizde kendimizi size tanıtmak amaçlı belgelerimizi göstermekteyiz.

Öğrencimizin seviyesini, el pratikliğini, sorulara yaklaşımını, eksik kaldığı konulaı, hangi konuları bilip bilmediğini, konuları öğrenirken yüzeysel mi yok sa can alıcı noktaları ile mi öğrenmiş ölçmekteyiz.

7.Sınıf Matematik Özel Dersimizde size özel ders notlarımızı föyler halinde vereceğiz. Bu her bir konu föyünde özenli konu anlatımı, basit orta zor sorular, deneme sınavlarından alınmış sorular, ösym ve meb’nin tüm yaptığı sınavlarda o konu ile ilgili püf noktalı olarak düşündüğü ve sorduğu sorular ve ödev soruları bulunmaktadır.

matematik-ozel-ders-notlari
7.Sınıf matematik Özel Ders

19 yıldır dershane ve özel ders tecrübesine sahibiz.

7.Sınıf Matematik Özel Ders
7.Sınıf matematik Özel Ders

Özel dersimizde konuyu bitirdikten sonra konuyu özetleyici kavram haritaları yaparak soru çözümlerinde bu kavram haritaları bize ışık tutmaktadır.

7.Sınıf Matematik Özel Ders
7.Sınıf matematik Özel Ders

Öğrencilerimize verdiğimiz ödevleri WhatsApp üzerinden çözülüp çözülmediğini kontrol amaçlı takip ederiz.

Özellikle hafta sonları 5 saat süren matematik kamplarımız sayesinde öğrenciler öğretmenler eşliğinde ssorular çözer ve ders çalışmaları sağlanır.

7.Sınıf Matematik Özel Ders
7.Sınıf matematik Özel Ders

Online matematik testlerimiz ile farklı sorular görme şansına sahiptirler.

7.Sınıf Matematik Özel Ders
7.Sınıf matematik Özel Ders

Online video dersler ile konuarı tekrar tekrar dinleyebilirler

7.Sınıf Matematik Özel Ders
7.Sınıf matematik Özel Ders

Özel ders öğrencilerimiz Türkiye’nin nereinde olursa olsun bizden uzaktan eğitim alabilirler.

7.Sınıf Matematik Özel Ders
7.Sınıf matematik Özel Ders

Türkiye çapında Whatsapp Matematik Soru Çözüm grubumuz sayesinde çözülmeyen sorularınız kalmayacak. 5 Öğretmen arkadaşınıs sorularınızı çözmek için grubumuzda görev almaktadırlar.

7.Sınıf Matematik Özel Ders

Başarı Garantisi İle 7.Sınıf Matematik Özel Ders’de Başarılı Olmak için neler mi yapıyoruz? Öğrencilerimizin okullarında ki sınıf başarısını arttırmak ve 8.sınıfta girecekleri ortak sınavlarda başarılı olmalarını sağlamaktır. İlköğretim 7.sınıfta okuyan çocuklarınız için;Ev ödevlerine yardım ediyoruz. Proje ve performans ödevlerine yardım ediyoruz.

Öğrenciler geleceklerini inşa etmek için erken yaşta çalışmaya başlamak zorundadırlar. Günümüzde hayatlarını idame ettirebilmeleri için bu durum artık bir zorunluluk haline gelmiştir. Geçim endişesi günümüz insanlarının en büyük sorunları arasında yerini almıştır ancak bu sorunu iyi bir eğitimle ve doğru takviyelerle sonuca ulaştırmak mümkündür. Bu nedenle okulun yanında çeşitli ek kurslar, özel dersler gibi imkanlar öğrenciler için bir çıkış yolu olmuştur.

Artık ilk öğretim ve orta öğretim aşamasından itibaren öğrenciler bu sınav hayatına ilk adımlarını da atmış oluyor. İş hayatına atılana kadar Türkiye genelinde onlarca sınava girip kendi derecelerini ve yeteneklerini göstererek kaliteli okullara gitmek için çabalamaktadır. Kaliteli okullara gidip kaliteli eğitim almak isteyen öğrencilerin bu ilk aşamadan itibaren düzenli şekilde çalışması gerekmektedir. Ancak bazı noktalarda öğrencinin tek başına çalışması yetersiz kalabilmektedir. Bu nedenle bazı profesyonel takviyelere ihtiyaç duymaları gayet normaldir. Günümüzde 7. Sınıf matematik özel ders almak isteyen öğrenciler için çeşitli imkanlar bulunmakta ve bunlar arasından en kaliteli eğitimi almak öğrencilerin ve ebeveynlerin doğru araştırması sonucunda ortaya çıkacaktır. Her matematik bilenin ders anlatabilmesi doğal olarak mümkün değildir, bu nedenle gerçek bir eğitim kurumu gibi hizmet veren yerlerin tercih edilmesi öğrencinin sadece bugünü için değil yarınları için de ciddi derecede önemli olmaktadır. Toplumumuzun bu konuda doğru yaklaşımla hareket etmesi kendilerinden sonraki nesiller için büyük önem taşımaktadır.

İnsanlar hiçbir zaman eğitimden kaçmamalıdır. En yanlış düşünce ben biliyorum düşüncesidir. Günümüz sınav sisteminin de asıl değindiği nokta burada karşımıza çıkmaktadır. Biliyor olmak yetmiyor, bunları hangi noktalarda kullanacağına hâkim olmak, doğru yerde doğru stratejileri uygulamak ve her an her şeye hazırlıklı olmak bu sistemin öğrencilerden beklediği yegane yeteneklerden biridir. 7.Sınıf Matematik Özel Ders ile öğrenciler birçok zorlukla karşı karşıya kalabilmektedir. Bazı konuların yetişmemesi, bazı öğretim görevlilerin yeterli düzeyde eğitimi verememesi, öğrencinin yaşayacağı sağlık sorunları gibi birçok durumu sayabiliriz. Bu sorunların çözülmesi için daha fazla uğraş gerekmekte ve sonuç olarak bu durum da öğrencinin psikolojisini olumsuz yönde etkilemektedir.

Bütün bu sorunların çözümü için öğrenciler okul dışı kurumlardan eğitim desteği almak durumunda kalabiliyor. Ancak öğrenciye uygun doğru programın hazırlanması ve yoğunluğunun iyi ayarlanması gerekmektedir. Bunun için de kaliteli hizmet veren yerlerle iletişime geçmek önemlidir. 7. sınıf matematik özel ders almak için birçok öğrenci iyi veya kötü birçok yere başvurmaktadır. Eğitim veren yerin kaliteli eğitimi verebilmesi öğrenciye doğal olarak önemli katkılar sağlar. Öğrencilerle birebir ilgilenen birinin olması hem gelişimi açısından hem de psikolojisi açısından öğrencilere hayatlarının geri kalanı için güzel tecrübeler kazandırmaktadır. Çocukların geleceği için ufak miktarda ödemelerle doğru hamleleri yaparak rahat bir geleceğe sahip olması için özel ders eğitimine olan gerekli değerin verilmesi gerekmektedir.

Lise eğitimi öğrencilere iyi bir üniversite hazırlama konusunda önemli bir geçiş aşaması olarak görülebilir. Kaliteli eğitim veren liselere gidebilmek, öğrencilerin geleceklerini aydınlatmak adına yaptıkları ilk ciddi hamledir. Bu nedenle 8. Sınıf, öğrenci kardeşlerimiz için dikkate alınması gereken en önemli senelerden biridir.Şehirdeki en iyi liselere gidebilmek ciddi bir çalışma gerektirmektedir. Bu aşamada sadece okul eğitimi ile bu başarı daha zor olabilir. Bunun için okul eğitimini aksatmadan bir 7.Sınıf Matematik Özel Ders eğitiminin öğrencilere verilmesi, onların yoğunluk durumunu da çok fazla etkilemeden derslerini kolayca geçmelerine ve sınavlara kaliteli şekilde hazır olmalarına olanak sağlayabilir.

Özellikle matematik dersi konusunda çoğu öğrencimiz kendini eksik ve yeteneksiz hissedebilir. Açıkçası bu sınav sisteminin öğrencilere getirdiği bazı olumsuzluklardan biridir bu. ‘Ben yapamıyorum, beceremiyorum, kazanamayacağım.’ düşüncesini o yaştaki çocuklar düşünerek ciddi derecede etkilenebiliyor. Ancak bunların olmaması için 7. sınıf matematik özel ders almaları öğrencilerimiz için en doğru tercihlerden biri olacaktır. Böylece hem sınavlarına en doğru şekilde hazırlanmış olacaklar hem de bu psikolojilere girmeyecek rahatlıkla ‘Ben de yapabiliyorum!’ diyebileceklerdir. Matematik dersini öğrencilerin korkulu rüyası olmaktan çıkararak onlara sevdirmenin yolu ‘Otur, çalış. İşin ne?’ demeyle olmuyor sevgili ebeveynlerimiz. Onlara bu konuda destek olarak her konuda yardımı sağlayabilmek gereklidir. Bu nedenle matematik özel dersi için gerekli adımların atılması, öğrencilerin ilerde daha rahat ve yere sağlam basan adımlarını görerek gururlanmanız sağlayacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.